Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mükemmel Bir Gün

YazarMesaj
Cassie
Admin & Yazar & Okur
Cassie

Mükemmel Bir Gün Empty
MesajKonu: Mükemmel Bir Gün   Mükemmel Bir Gün Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 12:32 am

Adı: Mükemmel Bir Gün (Tek Bölümlük Hikaye)

Yazan: Cassie

Oyuncular: DBSK --> Junsu ve Yoochun

Türü: Komedi

Uzunluğu: 196 Kelime

Mükemmel Bir Gün

Kim Junsu sabah saat 8.03’de ofisine elinde bir bardak kahve ile girer, koltuğuna oturur, ve gözlerini kapayarak biraz dinlenmeye çalışır.

Fakat Park Yoochun gibi deli bir ortağı olduğu için rahatlamak Junsu’nun imkansızlar listesinin en üst sırasında bulunuyor.

Kahvesinden ilk yudumunu alamadan kapısı açılır ve Park Yoochun hoplayarak Junsu’ya dogru gelir.

Yüksek sesle “SuSu!” diye bağırır ve kulaktan kulağa varan gülümsemesiyle Junsu’nun yanına gider. “Nasılsın, SuSu?”

Junsu, “Ofisime girdigin an mükemmel günüm’den eser kalmadı.” diye cevap verir.

Yoochun, Junsu’nun öldürücü bakışını görmezlikten gelir ve deli gibi gülmeye devam eder.

Bir süre sonra Junsu bir şeyin değişik olduğunu fark eder ve bir kaşını kaldırarak “Yoochun-ah, neden iki değişik ayakkabı giydin? Birisi terlik, diğeri bir çizme?“

Yoochun bir an şaşkınca önce Junsu’ya, sonra’da ayaklarına bakar, ve anlayınca güler.

„Evet ya, sende fark ettin demek! Inanabiliyor musun? Evde bu çiftin aynısı birdaha var!“

Junsu bir dakikalığına sakin durur. Sonra sessizce çekmecesinde hazır duran istifa mektubunu masasına koyup, ofis’den ayrılır.

----

Valla ben bu tür hikayelere bayiliyorum,o yüzden benim yazdigim seylerde bu türden oluyor. Umarim sizde begenirsiniz Very Happy Yorum yazin lütfen <3 ayrica, Yoochun ve Junsu ikiligini cok severim, ve bir cok hikayemde kullanirim =) -Cassie

Mükemmel Bir Gün
1 sayfadaki 1 sayfası