Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~ Elveda ~

YazarMesaj
Cassie
Admin & Yazar & Okur
Cassie

~ Elveda ~ Empty
MesajKonu: ~ Elveda ~   ~ Elveda ~ Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 12:40 am

ELVEDA yazan-ekin alagöz (mimar kemal i.ö.o)7-b tek bölüm

.20 Aralık 2010 Pazartesi, 10:30 tarihinde Ekin Alaqöz tarafından eklendi. oyuncular-lee hong ki\choi jin-sil\andre kim

uyandı...gözlerini ovuşturdu...hong kiyi düşündü.

choi jin-sil:ouww günlüğmü yazmayı unutmuşum..dedi

Ve günlüğünü açtı sayfalarını çevirdi...bu günllüğün sayfaları kan kırmızısıydı yazdı yazdı yazdı 2 sayfa tuttuşöyle yazıyordu

ouw seni seviyorum hong ki evet aşığım sanaaa ...!bunu keşke yüzüne söylesem ama nafile Sad(yaramıyor seni seviyorum ama utanıyorum sana olan askımı itiraf etmeye utanıyorum...kimseye açmadığım kalbimi sana açmak istiyorum.Seni bulmak istiyorum.Senin olmak istiyorum.Seninle olmak istiyorum.Benim olmanı istiyorum.Benimle olmanı istiyorum...

saate şöyle bir baktı ve geç kaldığını farketti.okula gitti.Hong kinin yanına oturdu.Sınıflarının kapısı çalındı.Simsiyah saçları savruldu kızın.Ve içeri girdi.Öğretmen:

adın ne kızım?diye sordu..

kız mütevazı bir şekilde:andre dedi.andre kim Smile

choi bunu kıskandıve hong kiye daha da yaklaştı

öğretmen choi jin-sil hong kinin yanından kalk.Andre kızım sen otur oraya

Choi karşı çıktı:Ben arkadan göremem ki dedi .fakat en arkada oturuyordu.Öğretmen zorla kaldırdı yerinden choi yi.Choi kıskançlıktan deliriyordu.Tam bu sırada zil çaldı.

teneffüste hong kinin yanına gitti.Hong ki görmezlikten geldi.Andre ile konuşuyordu.Andre güzeldi.Choi ise çok çirkin.Ama choinin kalbi çok temizdi.Andre ukalaydı.Yeni yüzünü göstermemişti kimseye.HOng ki sıranın başındaki herkesi kovdu ve Andre ye:bu güzelliğini neye borçlusun dedi.

bunu duyan choi hemen eve koştu. Ve günlüğünü açtı

Mutlu günler sınırlıdır günlük o andre yi seviyor:((

günlüğünü çantasına koydu ve koşarak okula girdi.Hong ki andreye çıkma teklifi etmişti ve bütün okul bunu konuşuyordu.Bunu duyan Choi sınıfa girdi ve Andre ye :HONg kiyi benden aldığına göre iyi ve güzel biri olmalısın dedi . Hem de benden bile..

andre:Haha aynan var mı bakmak istiyorum sana da baktırmak istiyorum.Sen bu tiple hong kinin uzaktan akrabası bile olamazsın.Gözlerinde miyop var sanırım beni görmüyorsun dedi ve cebinden telefonunu çıkardı.Choi ye bir fotoğraf göslerdi.Fotografta Hong kiyle öpüşüyorlardı.Choi fotoğrafı görünce okulun lavabosuna girdi.Ağladı ağladı ve günlüğüne yazdıı sadece bir kelime...

ELVEDA

vE cebinden bir hançer çıkarttı.Ve kalbine sapladı.olduğu yere yığılıverdi.Zil çalınca tuvalete giren arkadaşları bunu gördü ve herkese haber verdiler.Günlüğünü gören andre içine şöyle bir baktı ve -AA BENİM GÜZELLİĞİME DAYANAMAMIŞ VE ÖLDÜRMÜŞ KENDİNİ-dedi...............SON...............

yazan ekin alaqöz (mimar kemal iöo)7-b

~ Elveda ~
1 sayfadaki 1 sayfası