Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gitarımın Telleri

YazarMesaj
Cassie
Admin & Yazar & Okur
Cassie

Gitarımın Telleri Empty
MesajKonu: Gitarımın Telleri   Gitarımın Telleri Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 12:48 am

GiTaRıMıN TeLLeRİ.

Oyuncular: kim bum,kim so eun..

‘Evet onu seviyorum hemde çok seviyorum min ji,ama ya o beni sevmiyorsa.?... bendekide sorumu gerçi sevmiyor tabiki beni sadece en yakın ‘arkadaşı’ olarak görüyor’ dedi So eun sitem dolu bir sesle..

‘ama ya seviyorsa.? Bunu bilemeyizki.?’ Dedi min ji de so eun’un sözlerine karşılık olarak..

O sırada bay choi geldi sınıfa.

‘evet çocuklar, sınavlar yüzünden çok yoğun bir haftaydı farkındayım, o yüzden sizinle bir kamp’a gitmeyi istiyorum.. 11/E ve bizim sınıf beraber gideceğiz..Gelmek isteyenler isimlerini yazdırsın’

soo eun ve min ji ismini yazdırmıştı en başa tabi kim bum ve arkadaşlarıda.. bay choi ’evet çocuklar şimdi kimler geliyor bir bakalım.. ‘min ji, kim bum, so eun, eun hye…..’

diye teker teker herkezin ismini söylemişti bay choi, kim bum ve arkadaşları arasında şu konuşma geçmişti ilk 4 ismi duyunca..

‘ min.! Yaşasın oda geliyor o da geliyor.!! İtiraf etmek için çok güzel bir zamn olabilir..Hemen ona bir şarkı yazmalıyım gitarımla birlikte ona bir şarkı söylersem..Ve şarkıda teklif edersem mükemmel olur.!’ Dedi kim bum neşeli bir okadarda aceleci bir tavırla..Çünkü biran önce şarkı yazması gerekiyordu ‘O’ na..

so eun konuşmaların hepsini duydu ve ilk dört kişi içinde okulun en havalı kızı ‘eun hye’ nin de olduğunu biliyordu, kendisinin olmasına ihtimal dahi vermiyordu zaten..Kim bum’un eun hyeyi.. sevdiğine emindi ve bu konuşmalardan sonra hiç şüphesi kalmamıştı.. Kafasını sıraya yaslayıp dışarısını seyrederken, omzunda bir el hissetti. Dönüp bakınca müthiş güzel gamzeleriyle gülümseyen kim bumu gördü ve kalbi onu her gördüğünde nasıl eriyorsa şimdi tekrardan öyle erimişti

‘ soo eun.. Bana yardım etmelisin. Şarkı yazmam gerekiyor ‘Ona’ içinde ‘eun’ ismininde geçmesi gerekiyor yalnız..’ dedi kim bum ince bir okadarda tatlı sesiyle..

‘Eun.? Ah tabi (eun hye) diye geçirdi içinden.’ Soo eun..

‘ah benmi.? Şey pek anlamam ama tamam.’

‘tabiki sen.! En yakın ‘arkadaşım’ sen olduğuna göre..’ dedi kim bum.

soo eun ‘arkadaşım’ kelimesini duyunca kalbinin acıdığını hissetti yine.. Ama belli etmemeye çalışarak, ‘ah peki tamam en iyi ‘arkadaşım’’ dedi fakat bu kelime ağzından zor çıkmıştı..

yaklaşık 2 ders boyunca tamamlamıştılar şarkı sözlerini gerçekten muhteşem olmuştu sözler.Geriye sadece kim bumun gitarla çalması kalmıştı..

1 gün sonra herkez okulda toplanmış gitmek için hazır bir şekilde bekliyordu. Yaklaşık 2,5 3,5 saat sonra kamp alanına vardılar.Herkez çadırlarını kurdu ve ‘eun hye,kim bum,so eun,min ji, min ho..’ olmak üzere bir ateş yakıp etrafına dizildiler,ardından şarkılar söyleyip eğlenmeye başladılar ‘soo eun’ hernekadar eğlenemesede…

Soo eun dalgın olduğu için farketmesede ortalıkta sadece kim bum ve ikisi kalmıştılar.Ve kim bum o büyülü sesiyle şarkı söylemeye başlamıştı,

*************************************************************************************************

Gitarımın telindeki ritimsin sen...

Bestelediğim bütün şarkılarda,

Söylediğim tüm sözlerdeki,

Ulaşamadığım son notasın sen..

Soo eun.!! Benimle çıkarmısın.? =)

*************************************************************************************************

Bütün şirinliğiyle sormuştu bu soruyu.. bir dakika. şarkıdaki eun, bütün gün yazmakla uraştıkları sözlerdeki eun, O muydu.? Eun içinden çığlık atıyordu resmen. Kim bumun sesiyle irkildi..

’cevap vermek zorunda deilsin istemiyorsan.. Özür dilerim’’

demiş ayaklanmıştı.. soo eun ani bir sesle,

‘ah şey olurmu. Dalmışım biran.. Tabiki evet.!’

Kim bum bu cevabı duyunca bir hayli sevinmişti zaten soo eun’un onu sevdiğini çok önceden biliyordu..Eun’a yaklaşıp dudağına küçük bir öpücük kondurdu ve

‘ Seni seviyorum Birtanem!’

dedi eun hala şoktaydı zaten, birde bunun üstüne heyecanlanıp kim bumun üstüne düşmüştü..Pattt…!

Ve uyandığında kendini eski günlerini hatırlamış olarak buldu.. Küçük kızları yoosun buna bile vakit vermeden Ağlamaya başlamıştı..Hızla uyuyan kocasının o günkü tatlılıklarını hatırlayarak yanağına bir öpücük kondurup,

‘ geldim bitanemm.!!’

Diye seslenip minik kızının yanına gitmişti..

Yazan. Melike Bozan..

Umarım beğenmişsinizdir (saçma oldu ama) Very Happy

-Tweety^^

Gitarımın Telleri
1 sayfadaki 1 sayfası