Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hayatımın Üç Noktası...

2 posters
YazarMesaj
IkuTa
Yazar & Okur
IkuTa

Hayatımın Üç Noktası... Empty
MesajKonu: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 9:26 pm

Baslık :Hayatımın Üç Noktası...Bölüm 1

Başrolumuz :Jung Byul Ra, Go Mi Nam

Konusu : Liselı bır kızın hayatta kalıs serüveni aşkları ve bol derecede ilerki bölümlerinde romantizm ...

Yazar: Umutsuz Vaka ( Beyzanur )

...Hayatımın Üç Noktası..

Okula Gitme zamanım gelmişti ailem olmadıgı için kayıt işlemlerini tek başıma yapmam gerekiyordu...Okul pek fazla uzak deildi.. Bu yüzden yürümeyi tercih etmiştim.. Çantamı koltugun üzerinden alıp dışarı çıktım, kapıyı kilitlerken içerden kedime yemek vermeyi unuttugum aklıma gelmişti. İçeri tekrar girdim ve pisi pisi gel buraya dedim. Gelmemişti zaten gelmesini düşünmem biraz tuhafdı..Neyse süt'ünü mamalıgın içine boşalttım. Dışarı çıktım.Kapıyı kilitledim ve yürümeye basladım.. Yürürken etrafımdaki okula giden bazı gençleri gördüm hepsi benden büyük gibi duruyordu.Sakin adımlarla yürüyordum.. Etrafdaki magazalara bakınıyordum. Güzel elbiseleri vardı. Ama benim onları giyecek cesaretim yoktu.. Çantamdan telefon sesiyle irkildim.. Teyzem arıyordu.. Açsam mı diye düşündüm. Ama açmak zorundaydım."Efendim! Teyze " dedim donuk bir sesle... Teyzem bana "Kızım okul için para lazım olursa beni ara tamam mı?" ilginçdi eniştem buna nasıl izin verebilirdiki?

"Teşekkürler! Teyzecim ama şuan bir sorun yok, olursa eger ararım.." aramicamı bile bile aricagımı söylemiştim. " Peki tamam kızım.. Kendine iyi bak. Saglıklı beslen.." Kendime nasıl iyi bakabilirdim ki? donuk bir sesle " Tamam.. Teyze kapatmak zorundayım. Görüşmek üzere.." ve hemen kapattım artık konuşmak istemiyordum.. Okula varmıştım galiba..Kayıt işlemleri için Müdür Hong odasını arıyordum.. Bir ögrenciye sormaya kalktım. Ama Busan aksanıma gülmüştü.. Hala arıyordum 2. kata çıkmıştım karşımda Müdür Hong yazan yazıyı görmüştüm. İçeri girmek için kapıya 2 defa vurdum.. İçerden " Girin! " sesiyle irkildim . Yaşlı bir adamın sesine benziyordu.. İçeri girince şaşırmıştım . Müdür Hong'u yaşlı zanneterken birde baktım. 20-25 yaşlarında bir genç çıkmıştı.. Bu çok ilginçdi ve yakışıklıydı.Daha fazla uzatmıyarak" Efendim .. Ben kayıt işlemlerini yapmak için gelmiştim" dedim ve gülümsedim hafifçe. " Aileni neden getirmedin " dedi nazikçe.. Bu soruyu sorucagını biliyordum. Bende gülümseyerek " Ailem 1 sene önce vefat etti .." Evet ailem ölmüştü bu benim için çok zordu ama dayanmalıydım.. " Peki. Bunu sana hatırlattıgım için Özürümü Kabul edin " dedi nazikçe. Bende gülümseyerek " Önemli degil " dedim ..Müdür Hong " Ögretmenler odasına gitip Go Mi Nyul ögretmeni bul o seni Sınıfına götürecektir " dedi Şimdide ögretmenler odasını bulacagım...Müdür Hong'a bakarak " Teşekkürler " dedim. Ve odadan çıktım ögretmenler odasını aramak kolay olmuştu.. Çünkü Ögretmenler Odası tam Müdür Hong'un odasının karşısındaydı.. İçeri girip " Go Mi Nyul ögretmen hanginiz acaba " biri ayaga kalkıp bana dogru yürüyordu. " Buyrun! Benim " dedi gülümseyerek.. " Ben sınıfa yeni gelen ögrencinizim " dedim gülümseyerek. " Adın neydi? " dedi . Adımı söylemeyeli çok olmuştu aslında.." Jung Byul Ra ögretmenim " dedim. Bana bile tuhaf geldi ismim.. hafifçe gülümsedim.. " Hımm Kısaca Ra desem Olurmu? " dedi bu hoşuma gitmişti Bunun mısırda bir tanrı oldugunu hatırladım. Bi tanrıyla aynı ismi paylaşmak inanılmaz birşey olmaylıdı. aslında ilk defa biri bana bu şekilde davranmışdı çok nazıkti .." Tabiki ögretmenim" dedim...Biraz sıkılarak " Çok küçük duruyorsun kaç yaşındasın?"dedi. " 17 yaşındayım" 17 sene olmuştu yani " Sınıfa gidelim mi? " Cevap vermeden yürüdüm... Sınıfım 2 kattaki 2/2 sınıfıydı..İçeri ilk ögretmen girmişti bende arkasından.. Sınıf çok serbestdi.. Birbirlerine kagıt adan ögrenciler, kendi aralarında konusanlar ve tabiki çeteler.. Ögretmen " Hey ! Çoçuklar oturun yerinize.." dedikten sonra sınıf birden sustu .." Bu yeni sınıf arkadaşınız Jung Byul Ra Kısaca Ra diyebilirsiniz... " sınıf birden seslendi.. Bazıları beni sevmemiş gibi bakıyordu bazılarıda sevmiş gibi bakıyordu.. " Şimdi sana yer bulalım" sesiyle gülümsedim hafifçe " En arka sıradaki Go Mi Nam ' ın yanına Geçebilirsin " şaşırmıştım . Soy adları neden aynıydı? Ögretmene şaşkın şaşkın bakarkenken " O Benim küçük erkek kardeşim .. " dedi gülümsedim. Eger oda ögretmen gibi sevecence çok mutlu olurdum dönüp ona baktım. Bana bile bakmıyordu. Sinirli bir tipe benziyordu. Bu ögretmenle nasıl kardeş olabilirler ki ..." Daha fazla ayakta kalmayımı düşünüyorsun " sesiyle irkildim yerime dogru yürümeye basladım. Oturmuştum.. içi boş olan çantanı sırama koydum. Ve kafamı egip masaya dogru bakıyordum. Sınıfın bana baktıgını hissettim " Hey çoçuklar dersi dinleyin " sesiyle içten sevinmiştim .. Basımı yavasca saga dogru döndürdüm yanımdaki çoçuk hala dersi dinlemiyordu..ve hala başı pencereye dogru bakıyordu.. Kendini bişeymi sanıyor ki böyle davranıyor.. Solumdaki kız kısık bir sesle " Hey sen önüne dön benim Mi Nam'ıma benden başka kimse bakamaz .. Eger birdaha baktıgını görürsem Kendini öldün bil.." Neydi şimdi bu.. Kendini ne zannetiyor bu kız Ben senin Mi Nam'ını napayım .. Önüme döndüm ve dersi dinlemeye karar vermiştim ama çok geçti ... Çünkü zil çalmıştı Herkez ayaklandı.. " Çıkabilirsiniz Çoçuklar " dedi ögretmen Mi Nyul..Ben oturmayı seçmiştim..Solumdaki kız ayaklanıp " Hey! sen kalk " deyip kolunu omzuma koydu. Bende elimle omzumdan elini çektim. " Neden? " diye sordum " Nedenimi var ben kalkmanı istiyorumda ondan .. Mi Nam'ım yanına ne cesaretle oturursun" Mi Nam kafasını çevirip ayaga kalktı. Ben kıza cevap verecegini zanneterken o umursamaz bir şekilde sınıftan uzaklaştı.Şaşırmıştım ama neden şaşırdıgımı anlıyamamıştım. Ne bekliyebilirdim ki? Yeni tanıştıgımız umursamaz bir çoçuktan.. Ben ayaga kalkıp " Senin Mi Nam'ınla işim yok benim " Bunu söylerken tuhaf hissetmiştim ..Söyledikden sonra oradan uzaklaşmıştım.. Kız ne kadarda tuhaf davranıyordu. Aşık olan bi insan nasıl bu kadar belli edebilir ki? Ben bile Xiah'a bu kadar belli etmemeiştim . Gerçi o beni tanımıyordu ama ... Bunları düşünürken zilin çaldıgını duydum. Sınıfa dogru hızlı adımlar admaya baslamıştım . Bu son ders olması gerek. Sınıfa girdigimde karşımda Müdür Hong vardı.Müdür Hong aynı zamandada Resim derslerine giriyormuş.. Ne yetenekli bir insan... Müdür Hong'a bakarak . " Geç kaldıgım için özür dilerim efendim " deyip yerime dogru yol aldım.. Birden ögretmen " Birdaha olmasın "deyip gülümsedi arkamı dönüp bende gülümsedim. Yerime geçtim... Mi Nam ordaydı neden ondan bu kadar çok nefret ediyordum...Neyse bunları düşünmemem lazım resim dersini dinlemem lazım.. Nede olsa resim dersi çok önemli bir ders dimi ? Hayatımda ilk defa resim dersini sevmeye baslamıstımm.. Acaba neden olabilirdi ki? Müdür Hong yüzünden mi? Evet galiba o yüzden.. " Byul Ra nereye daldin böyle " sesiyle irkildim.. Gülümseyip " Bir yere dalmadım ögretmenim sadece dersi dinliyorum " ne kadarda yalancıydım ... Ama sizi düşünüyorum desem rezil olacaktım..Zil çalmıştı sanki " Evet çoçuklar artık gidebilrsiniz " seside söylenmişte ne çabuk geçmişti zaman.. Yani şuan saat gecenin 10'umu? Evime dogru yol alırken " Hey!! Sen kal orda .." Sesiyle korkmuştum. Arkamı dönüp 1 kaç kızın bana yaklaştıgını gördüm . " Ne var! " diye bagırdım. Sana Mi Nam'ın yanında oturma demedim mi? Evet gene oydu. Bu kızdan bıkmıştım. " Genemi sen!! Evet dedin ne olacak yani kalkacakmıyım ? Hem benim senin Mi Nam'ınla İşim yok!! " kız birden kahkaha attı .. Öldün kızım sen! " yanındaki arkadaşlarını elinde sopa vardı .. Ne yani bir erkek için beni döveceklermiydi? " Kızlar buyrun sizindir.." sesiyle korktum.. Evet beni döveceklerdi. Karşı gelsemde sayıları benden çoktu.. Koşmaya basladım ama faydası yokdu.Biri kolumdan tutup yere fırlattı . Sopalar gelmeye başlamıştı ve gözlerim yavaşca kapanmaya başladı.

Uyandıgımda hala aynı yerdeydim ve etrafımda bir kaç insan.. " Kızım iyimisin ? " sesleri.. Ayaga kalktım .. Yerdeki çantamı aldım. İnsanlara dönüp " Evet iyiyim teşekkürler " deyip eve dogru yol aldım.. Yürürken dudagımın patlatıgını farkettim. Üstümü sirkelerken . Eve varmıştım .. Kapıyı açtım çantamı yere fırlattım .Direk odama geçtim. Elbiselerimi çıkarıp banyoya girdim .. Banyodaki aynaya baktıgımda yüzüm çok kötü olmuştu . Yarın okula nasıl gitecektim " Salak kızlar " dedim içten içten.. Banyo ettikten sonra sıra geldi yerdeki kanları temizlemeye ... İçerden temizlik malzemelerini almaya gittigimde karnıma bir sancı girdi .. Galiba dayaktan kalma birşeydi..Banyoyuda temizledikten sonra . Yatagıma girdim.. Ve çabucak uyudum..

Sabah olmuştu.. Güneşin ilk ışıklarıyla uyanmıştım.. Aynaya baktıgımda dünkü olayları hatırlamıştım ve bu halimle nasıl okula gidecegimi düşünüyordum.. Hazırlanmam gerekiyordu . Üstümü deiştirip içeri gittim . Pisi pisi'ye yem vermem gerekiyordu her zaman ki gibi " Pisi pisi gel yemegin hazır " dedim Tabi gene gelmemişti.. Süt'ünü mamalıgına döktüm.. Kapıya dogru yol aldım.. Çantamı almayı unuttugum fark ettim.. İçeri gittim yere fırlattıgım çantayı elime aldım ve kapıya dogru yol aldım..Dışarı çıktım, kapıyı kilitledim..Okula dogru yol aldım.. Yüzümdeki morluklar hala duruyordu .. Ögretmenler bu durumumu görünce ne diyecektim..Yavaşca yürürken karşımdaki çoçukların bu tarafa baktıgını gördüm .. Okul'a vardıgımı fark ettim.Merdivenleri sakince çıkıyordum.. Sınıf'a girdim.. Sınıftaki çoçuklar bana bakıyordu.. Beni döven kızlarda kahkaha atıyorlardı.. İçlerinden biri yanıma dogru gelirken " Çok mu acıyor bakim? " deyip gözüme dokundu.. Bende " Çek şu elini " deyip yerime geçtim.. Mi Nam pencereye kafasını çevirmişti. Çok ilginçdi. Bana dogru bakıyordu sinirlenmiştim. Bu ögretmen nerede kalmıştı?? Sınıfın hepsi bana bakıyordu. Dayanamayıp " Neye bakıyorsunuz . Çok mu kötü ? " deyip sınıftan uzaklaşırken Müdür Hong " Byul Ra orada kal " Şimdi ne diyecektim Müdür Hong'un Yüzüne bakmadan " Gitmem lazım .. Ögretmenim özür dilerim " deyip koştum . " Neden Özür diliyorsun ki? " neydi bu şimdi . Yüzümü ona göstermem gerekiyormuki? "Bana bak! " yavaşca yüzümü döndüm.. Beni görünce şaşırmış bir yüzle " Noldu sana ! Kim yaptı Bunu! " ben kısık bir sesle "Kim..se yapmadı efendim." Rezil olmuştum Ne olacaktı şimdi. O kızları ele vermelimiydim ki? Verirsem daha kötü olurdu.. Birden bir sesle " Sana soruyorum Ra kim yaptı bunu söyle bana .." Söyliyemezdim .. " Artık gitmeliyim efendim Yeniden Özür dilerim " sınıfa gittim herkez bana bakıyordu .. Çantamı sinirli bir şekilde aldım ve Ögretmene dönerek " Özür dilerim " dedim koşarak giderken Müdür Hong'un Bagırdıgını duydum " Byul Ra dur , Ra dur diyorum sana " dinlemeden koştum koştum ve gene koştum..Okulda rezil olmuştum hep o salak kızların yüzündendi..Aglayarak " Keşke o kazada bende ölseydim , Neden beni degilde sevdiklerimi alırsın ki ? Neden ? Nedenn ? Hayattan bıkkın bir şekilde okuldan uzaklaşıp , sokaklarda yürüyordum.. Nereye gittigimi bilmeksizin. Aglıyarak yollarda gezmek çok utanç vericiydi ama artık kimseyi takmıyorum..Zaten kaşımdaki insanı düşündügüm için gelmedimi bunlar benim başıma..Yürümeye devam ederken o kızları gene gördüm.. Of olamaz genemi onlar.. Yolumu tam degiştirirken " Hey ! hey ! Kimleri görüyoruz " Çok geçti artık beni görmüşlerdi gösyaşlarımı silmeye çalıstım ve arkamı dönüp " Ne var? Ne oldu? İstediginiz olmadımı kalktım işte Mi Nam'ınızın yanından " Gene salakça bir kahkaha atarak " Aferin yavaş yavaş söz dinliosun Köpeçik !! " Köpeçik bu kız kendini ne sannetiyor " Sen kime köpeçik diyorsun " Yanındaki kıazlardan biri " Sana diyoruz! Ne olacak? " nemi olacak gücüm olsa sizin hattinizi bildirirdim ama hiç gücüm yok . Yavaşca arkamı döndüm ve yürümeye basladım.. " Şimdide Kaçıyormusun?" dedi biri.. Bende onları kale almaksızın yürümeye devam ettim. İçlerinden birinin bu tarafa koştugunu fark ettim. Dahada hızlanmıştım.. Biri arkadan saçımı çekip " Gel bakim buraya!! Sen kimi kale almıyorsun.. Yedigin dayak yetmedi galiba biraz daha istermisin? Evet gene dövülecektim gücüm olsa belki kurtula bilirdim ama neye yarar .. Gözlerim gene kapanmıştı

Gözlerimi açtıgımda nerede oldugumu bilmiyorum.. Gözlerim bulanık görüyordu sadece sesleri duyabiliyorum " Hanımefendi iyimisiniz?" Bu kimin sesiydi böyle? Tanıdık gelmiyordu...Elimle gözümü az ovuşturarak gözümü açtım ve ilk gördügüm şey bir hastaneydi... Buraya beni kim getirmişti ve dün gece neler olmuştu? Hemşireler yanımdaydı.. Hala aynı sözcükleri tekrarlıyorlardı " Hanımefendi iyiymisiniz?" Bende onlara bakıp " Evet, iyiyim teşekkürler .. Şey bu arada beni buraya kim getirdi?" dedim Bunu sormak biraz tuhafıma gitmişti ve hastaneye en son ugratıgım zaman annemle babamın cesed'lerini çıkarmıştım ...Bu beni hüzünlendirmişti..Hemşirelerden biri " Çok yakısıklı biri getirdi sizi buraya ...Eger sizi ararsa bize haber verirmisiniz " o ara beni gülme tuttu. Yakısıklı mı? Kim acaba ? " Peki hala burada mı?" dedim gülümseyerek.. " Bilmm.. belki aşagı yemek yemege inmiştir.." Hımm kimdi bu yakışıklı? İzledigimiz flimlerdeki gibi yakışıklı mıdır acaba? Eger öyleyse ben iyice abaza'laşırım.. Yani abazaydımda biraz daha abazalaşırım.. Uff ne diyorum ben yaa .. " Peki onu görmeye inebilirmiyim? " neden görmek istedigimi bende bilmiyordum sadece meraktan .... " Tabi görebilrsiniz ama önce serum'u çıkaralım . " Peki.. " dedim sabırsızlıkla.. Aynaya bile bakmadan aşagı indim.Yemek salonunu arıyordum evet bulmuştum içten içe " Görelim bakalım kim bu yakışıklı! " Kapıyı açtım , sagıma soluma baktım ve ne göreyim!! Bencil Mi Nam ! Beni omu getirmişti buraya..Bide yakışıklı diyorlardı.Bumu yakışıklı..Iykk..Denize atsan batmaz hesapı..Acaba o muyduki yok ya o deil .. Yanında oturan olmasın o daha yakışıklı. Kesin Mi Nam degil.. Uzun siyah saçlı süt benizli çoçugun yanına yaklaştım.. " Beni buraya siz getirdiniz galiba, içerdeki hemşireler öyle dedide, her şey için teşekkürler , beklemissiniz o kadar " deyip gülümsedim arkamdan bi " Tıss " sesiyle tüm hevesim kursagımda kaldı . Bu Mi Nam'ın igrenç sesiydi. Sonra bir ses daha " Seni ben getirdim, o degil! Aptal! " Bunu gülerek söylüyordu.. Onun yardımına muhtaç olucagıma ölmeliydim. Olamaz şimdi beni bunu getirdi.. Iykk Sonra Teşşekür eddigim çoçuk " Arkadaşım Mi Nam Teşşekürleriniz kabul ediyor.." biraz duraksadı " Adım Akito " dedi ve gülümsedi Ahh! Ne güzel bir ismi vardı .. Nede güzel gülüodu o öyle Dibim düştü galiba.Mi Nama' a dönüp teşekkür etsem mi ki? Ama buraya kadar beni o getirmişti.. Bi teşekkürü haketiyor deil mi? " Teşekkürler her şey için ! " dedim ve arkamı döndüm ve o sesle irkildim " Hey ! sadece bir teşekkür mü? " Ne! başka ne istiyor bu? arkamı dönüp " Başka ne yapmam gerek ? "dedim sinirli bir şekilde. "Ne mi? Senin için tam 2 saat burda bekledim tek bir teşekkür mü? Haketiyorum sence!! " 2 saat mi o kadar oldu mu ya.Ne yapmamı bekliyor şimdi bu çoçuk? "Zaten bu dayagı senin sayende yemedim mi? "dedim.. Onun sayesinde yedim evet ama ona söylememeliydim.." Ne ? Benim yüzümden mi? Nasıl yani? " arkamı dönüp "Salak! " dedim sessizce ve kapıya dogru yönelirken " Hey! Sana diyorum ! Duymuyormusun? Benim yüzümden derken neyi kastetmek istedin? " Off bu erkekler bi kerede anlasanız şaşardım..arkamı dönmedim " O kızlar bana senden uzak durmamı söylediler ve yanında oturmama mı.. Bende dinlemedigim için dayak yedim " etrafta sessizlik vardı.. Zaten burası hastaneydi öyle olması gerekmez mi? ne kadar tuhafım.. " Hangi kızlar ?" Gerçekten o kızın adı neydi? Adını bile bilmedigim kızla kavga etmiştim..Ne kadar tuhaflaşmıştım ... Akitoya dönüp " Bu çoçukla fazla takılma tanımadıgı bir kıza bile bela getirdi . Sırf seni düşündügümden " deyip ilerledim.. Akito " Adını bile bilmiyorum " dedi bagırarak, Bende " Byul Ra sen kısaca Ra de " dedim arkamı dönmeden ama sen istersen kısaca seni seviyorum desende olurdu ama hadi neyse .. Uff neyim ben böyle Abaza mı? Bu arada Mi Nam'ın suratını merak ediyordum.. Acaba nasıldı? Arkamı dönsemiydim ki? " Ra bir daha görüşmek üzere kendine iyi bak! " ayy ne düşünceliydi. Mi Nam'ın yanındaki çoçuklar neden bu kadar iyidi? Ama kendisi kendini begenmişin tekiydi..Ego Kralı Bencil şey..

IkuTa
Yazar & Okur
IkuTa

MesajKonu: Geri: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 9:27 pm

Hayatımın Üç Noktası... Bölüm 2

Yazar : Umutsuz Vaka ( Beyzanur)

Başım çok agrıyordu eve gidip hemen uyumak istiyordum. Hastaneden hızlıca uzaklaşmaya çalışıyordum. Hızlıca eve dogru ilerledim. Evde yemek yoktu gene ve karnımda açtı.Oradaki bir remen evine girdim. Oradaki görevlilere bakıp " Bir remen paketlermisiniz! " dedim sakince Acaba ne kadardı? Cepime elimi koydum ve paramı çıkardım.. Heralde buna bir remen alınırdı. "Buyrun remenıniz Genç bayan " genç? neden kendimi çok yaşlı hissetiyordum. Dayak nedeniyle olmalıydı.. Remenin aldım gorsonun elinden ve " Teşekkürler! " dedim ve çıktım .. Eve az bir yol kalmıştı.. Elimdeki remeni sallıya sallıya gidiyordum Ve gölgemle deigişik hareketler yapıyordum..Bunları yaparken eve vardıgımı fark ettim. Kapıyı araladım kedimi merak ediyordum. Acaba ne yapıyordu? İçeri girdim ve kedinin orada uyudugun fark ettim remeni masanın üstüne bıraktım ve mutfaga ilerledim.. Kedinin sütünü alıp mamalıga boşalttım uyanınca yer hesabı. Masadaki remen'i alıp Tv'nin başına geçtim ve remeni yemege basladım.Gerçekten çok acıkmıştım çünkü 5 dk'da remen bitmişti. Puff! Ben hãla açım ama .. Neyse uyursam geçerdi bu açlık ve yataga uzandım Ve gözlerimi kapatıp uyudum.

...

Uyandıgımında çok halsiz hissediyordum kendimi.Neyseki yarın cumartesiydi diledigim kadar uyuyabilirdim.Aynı bir kış uykusuna yatan ayı gibiydim.. Kendi kendime güldüm. Gören deli zanneterdi. Ama kimse yokduki .İsdedigim kadar gülebilirdim.Neyse kalktım,aynaya baktım dudagım pekde kötü deildi.Dolap'ı açtım formamı aldım.Üstümü deiştirdim.. Çantamı alıp yola koyuldum.Gene yemek yememiştim ama açda deildim.. Yürüdüm , yürüdüm ve gene yürüdüm.Okula vardım merdivenleri tek tek çıkmıştım.Sınıfa varınca kapıyı açdım ve içeri girdim Kızlar burda deildi ilginç. Yerime geçtim ve oturdum Mi Nam'da ordaydı. Iykk ondan nefret ediyorum ! Çok bencil bir insandı. Oturduktan sonra Mi Nam bana baktı ve "Tıs, aptal "" dedi bencilce Bende ona dönüp " Ne diyorsun be? " deyip önüme döndüm. Çünkü kızlar gelmişti Mi Nam " Ne kadarda bencilsin ! " Hıı kim bencil be ! Asıl kendinsin o ! demek vardı ama kızlar gelmişti .. Sustum ve bir şey diyemedim. Kızlar " Vayt! Kimleri görüyorum ? e-bem-i .Bu kızlar harbi salaktı! " Hey ! sana diyorum cevap ver!" dedi, Mi Nam şaşkın şaşkın bakarken " Ne var gene istiyorsun " dedim ordan bi arkadaşı " Lee Min Neul bu kız harbiden salak ! " dedi.. Adı Lee Min Neul muydu? Aman banane onun adından.Bende sinirli bir şekilde "Aynaya bak bi sonra gel cevap ver " dedim, sınıftaki herkez gülmeye basladı."Sen dayak istiyordun galiba " Dayak atmayı hobi mi edinmiş bu? Elini kaldırdı tam vurucakken " Hey! sen ne yapıyorsun! " dedi Mi Nam. Onun yüzünden genemi dayak yicektim off off Ömrümü yiyecek bunların hepsi." Oppa ! Oppa! Bu kızımı koruyorsun şimdi bana? " dedi Lee Min Neul.Mi Nam Bagırarak " Ben nereden senin Oppan oluyorum? " dedi korkmuştum. Çok sinirlenmiş gibiydi. Lee Min Neul aglıyarak " Op-paa " diye haykırıyordu.Mi Nam' a baktım. Ve yerime geçtim.. Sınıf bize bakıyordu. Gözlerinin bizde olması sinirimi bozuyordu. İyiki Ögretmen girdi tüm gözler ögretmene baktı. Bende kafamı Lee Min Neul'a çevirdim hala aglıyordu ve bana bakıyordu..Bende korkudan kafamı çevirip yere baktım.. Tüm ders boyunca yere baktım.Nede sıkıcı bir şeydi.. Acaba gene dayak yiyecekmiydim?Birden sınıfın kapısı çaldı. Giren Müdür Hong' du. İçeri girip " Byul Ra gel benimle " dedi kafamı kaldırıp Müdür Hong'un yanına gittim ve sonrada odasına . Söze ilk o başladı " Anlat bakalım! " Neyi soruyorduki anlatayım.. " Ne..yi Müdür Hong ? " bana gülerek " Bunu sana kimin yaptıgını! " Döndük dolaştık gene aynı yere geldik.. Puff sıkılmıştım artık..Bir şey demedim. "Anlatmiyacakmısın? " dedi. Bende "Ögretmenim aramızda hallettik,artık bu konu Lütfen açmayın! " deyip çıktım.. Sınıfa girdim herkez gene bakıyordu Offf bunların hepsini bogmak istiyorum..Yerime oturdum.. Ve zilin çalmasını bekledim.Beklemekten sıkılmıştım.Müdür Hong kızmışmıdır acaba diye düşündüm?Aman boşver! derken zil çalmıştı.Zilin çalmasına o kadar çok sevindimki hemen eve gidmek istiyordum. Biliyorum daha yeni girdik ama dayanamıyorum eve gidip dinlenmek istiyordum. İzin verirlerdi heralde.Vermezlersede hasta numarası yapardım o yüzden bir kısma dikkatlice bakıp gözümü kızarttım. Bu bilindik bir numaraydı ama ben genede yaptım.Ögretmen Mi Neul'un yanına giderek " Ögretmenim! kendimi pek iyi hissetmiyorum eve gidebilrmiyim?" dedim sesimi kısarak .. Telaşlı bir sekilde ögretmen " İyimisin ? Doktora gidmek istermisin?Biraz kendimi düzelterek " Hayır! Eve gidip az dinlensem iyi olacagım ." dedim gülümseyerek. "İyi o zaman gidebilirsin ama kendine iyi bak olurmu ? " Yavaşca döndüm arkamı ve " Teşşekürler ögretmenim " deyip okuldan uzaklaklaşmaya başladım.Eve vardım ve direk yataga geçip , gerçekleşmicek rüyalarıma daldım..

...

Uyandıgımda saat gecenin 1^ydi.Çokda acıkmıştım.Dışarı çıkıp yemek almaya karar verdim.Üstümü deiştirip, kapıya yöneldim. Dışarı çıktıgımda bir titreme tuttu. Çünkü hava soguktu.İçeri girsemiydim ki? Aman bir şey olmaz deyip kapıyı kapattım.Remenciye dogru ilerledim.Yerdeki küçük taşı görmüştüm ayagımla vurayım derken kayıp düştüm. Off ne kadarda salaklaştım.Popom çok feci acımıştı .Ayaga kalktım ama hãla popom agrıyordu.Hiç bişe olmamamış gibi yürümeye devam ettim.Remenciye vardıgımda remenci kapanmıştı. Off diger tarafdakine gitsemiydimki? Gelmişken gidim deyip yürümeye tekrar koyuldum .Vardıgımı fark etince içeri girdim, icerisi sessizdi. Çalısanlar mutfaktaydı galiba. Bagırarak " Bir remen alabilirmiyim " dedim. Tanıdık gelen bir ses " Bir dakika sabret." Ha?. Ben zaten sabırlıyım. Mutfaktan bir garson çıktı, arkamı döndüm ve o gülen yüzüm şaşkın bir hale geldi. " Se.. n? "dedim ..

IkuTa
Yazar & Okur
IkuTa

MesajKonu: Geri: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 9:29 pm

Hayatımın Üç Noktası...Bölüm 3

Yazar: Umutsuz Vaka ( Beyzanur)

" Se.. n? "dedim .. evet oydu.. off şansıma bak ya . Kendimi toparlayarak " Senin burada ne işin var ? " dedim yoksa buranın çalısanımıydı? Bana " Tıss.. Sen gerçekten salaksın! " Salak !! mıı? Ben bu çoçugu döverim kimse elimdende alamaz ..Sagıma soluma bakıp.. Etrafdaki yiyecekleren birini aldım " Kim salakmış Bakim !! " deyip yiyecegi suratına attım..Gülesim gelmişti ama kendimi tutmak zorundaydım. Ve kapıya yöneldim.Çıkarken " Hey!! Bunların parasını ödeyeceksin.." dedi bende kapıyı açıp " Salaklar para ödeyemez bilmiyormusun? " deyip çıktım.Oda peşimden gelip " Tamam kendini salak kabul edebilirsin ama ödeyeceksin bunu " bende ona dönerek " Hıı? Ödemezsem nolur? " aslında ödiyecektim sadece ona gıcıklık olsun diye yapıyordum.. Kolumu sımsıkı tuttu. Acıtmıştı.. " İyi be ödiyecegim.Bırak kolumu " deyip gözlerine baktım. Gözleri çok güzeldi kapkaraydı..Kendimi gözlerine kaptırmıştım. Biraz zaman geçtikden sonra aklım başıma geldi.. Yere dogru egildim ve çantamda parayı çıkarıp " Al! Buyur para ! " deyip kolumu oynattım..Bir eliyle parayı alırken diger eliyle hala kolumu sıkıyordu. " Hey bırakmıyacakmısın? " dedim bagırarak. "Burda eksik para var? " Ne? ne çabuk saymıştı.. " İyi elimi bırakta vereyim digerlerini " dedim sinirli bir şekilde. Diger paramıda alıp eline verdim. "Oldu mu? Eksik varmı? İyi bak ." İnşallah o bakan gözlerin yamulurda bir daha para sayamazsın. "İyi gidebilrsin şimdi." Bu bana emir mi veriyordu?? Arkasını dönüp giderken çantamdaki silgiye benzer şeyi alıp gene kafasına attım.Ve koşa koşa kaçtım..İsabet ettirmişmiydim acaba? Neyse attım ya onada şükür..Açlıgım gitmişti galiba eve gittim .İçerden battaniye alıp TV' ye geçtim ve yeni çıkan dizilere baktım.. İzlerken gözlerimin kapandıgını fark ettim. Tv' yi kapatıp rüyalar alemine yan geçit attım..

...

Yüzümde bi ıslaklık oldugunu fark ettim ve yumuşak bir şeyin oldugunu ,gözlerimi açtıgımda kedi başımın üstündeydi. Ve yüzümü yalıyordu. Bugun okul olmadıgı için şanslıydım yoksa dün Mi Nam'a yaptıklarımı bugun ödetecekti.Kedimi kucagıma alıp sevmeye baaşladım. Sadece "Miyavv " lıyordu. Bende sanki anlıyormuş gibi " Açmı Benim Aşkım ? " dedim gülerek .. Kucagımda kedi mutfaga dogru ilerledim.Dolap'ı açıp sütü aldım. Kedimi yere bırakarak mamalıga sütü koydum. Ve zilin çaldıgını fark ettim.Kapıyı açınca dona kaltım. Bi maymun bizim evin önüne sıçmış olmalıydı. " Al bunu!! " dedi Mi Nam . " Bu ne? " gerçekten uzattıgı şey neydi? Bana gene tıslayarak "Ablam yolladı !! " dedi bende şaşkın şaşkın " Ablan? " dedim "Düşümdügümdende salakmıssın!! " Ne!! gene salak diyor offf öldürecegim bu çoçugu!! "Ögretmen işte anlasana be " evet dogru ya onlar ögretmenle kardeşdiler.. " İyi be Teşşekkür ed Ögretmenime keşke senle yollamasaydı ama neyse..Şimdi gidebilrsin ! " deyip yüzüne kapıyı çarptım.. Tam dönmüştüm ki kapıyı gene çalıyordu. Kapıyı açmadan " Ne var? " diye bagırdım.. "Dünkü yaptıklarını unutmadım günü gelince ödedecegim Komik aksanlı kız!! " Hıı aksanıma laf ediyordu.. Kapıyı hızlıca açtım " Hey sen ne diyorsun benim aksanıma!! Kıskanç böcek!! " dedim bagırarak. Saçımdan bir tuttu " Salak ,ödetecegim demiştim.." Of oyuna gelmiştim. Ne sinir bozucu bir çoçuk "Saçımı bırak be" dedim sinirli bir şekilde. Bırakdı ve ona dönerek " Ego Kralı!!! " deyip yüzüne bir tokat yapıştırdım.. Ohh canıma deysin!! sonra korkarak eve kaçtım.. Ve bagırarak "Bir daha karşıma çıkma Yoksa kendini öldün bil!! "dedi Mi Nam. bende gülerek " Ölmek güzeldir seni sinir edicekse!!"dedim .. " Acı çekerek öldürecegim seni komik aksanlı!!" hı ? genemi!! " Aish!! Aksanımla dalga geçemezsin pis Ego kralı!! " dedim bagıra bagıra. Oda gülerek " Orta yerinde çatla Koca Popolu!! " Neeeeeeeeeeeee! Bana koca popolu dedi dedi. Ben koca popolumuyum ya? Arkamı dönüp popoma baktım yoo normal boyutlardaydı.Bu arada normal boyut nasıl oluyodu ya? Kapıyı açıp " Kim Koca Popolu ha " deyip üstüne atladım ve iki-üç defa kafasına vurdum.Sonra Mi Nam ellerime vurarak beni düşürmeye çalıştıgını fark etim.Ama ben düşermiyim Hayır!! " Salak, salak, salakkk " dedim bagıra bagıra ve kafasına vurmaya devam ediyordum. " Üstümden tır geçti in şu üstümden! " Tır mı ! Bu seferde bunumu söylüyor .Eee yeter be! "Sen kendini ne sanıyorsun! " dedim ve üstünden indim." Oh be tır indi." kahkaha atarak bunu söyledi. " Sen gitsene burdan! " dedim bagırarak.Oda " Mahalle sana ait deil istedigim kadar burada kalırım! " off yeter ama ya arkamı dönerek " İyi be ! " Kal şu soguk havadada aklın başına gelsin.Umarım donarsın yüzün iki büklüm olur.. Arkamı dönmeden " Senin etüt'ün yokmu gitsene be! " dedim oda aynı umursamaz bir şekilde " Seninde var ! " benim mi? Hiç bakmamıştım ve kimse söylememiştim.Off bugun rahat edicem derken bide ütüt çıktı.."Etüt mü? " dedim ince bir sesle. "Bilmiomusun? Etütler sınıfca olur komik aksanlı kız " Iykk gene bunu söylüyor. Onu pis Lanet Ego Kralı .." İyi saol " deyip eve girdim. üstümü deiştirip dışarı çıktım. Mi Nam hâla orada bekliyordu.Onu görmeksizin yanından geçtim.. Yürüdüm yürüdüm oda benle geliyordu..Arkamı dönüp " Takip edmeyi bırakacakmısın? " dedim. Oda bana "Aynı yere gidiyoruz unutma ! " off dogru aynı okula gidiyorduk ne kadar kötü bir şans..Önüme dönüp devam ettim yoluma.Okula vardım. İçeri girdim merdivenleri ikişer ikişer çıktım ve sınıfa vardım.Mi Nam'la aynı anda sınıfa girmiştik sınıf direk bize baktı. Bende Mi Nam'a bakıp " Dikkatli ol az " dedim ama Lee Min Neul'u unutmuştum..
IkuTa
Yazar & Okur
IkuTa

MesajKonu: Geri: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 9:30 pm

Hayatımın Üç Noktası... Bölüm 4

Yazar : Umutsuz Vaka (Beyzanur )

Sonra yüzümü yere egdim ve yerime geçtim.Mi Namla aynı yerde oturuyoduk off off.Ne talihsizim arkadaş! Ders resim di galiba ! Evet resim Müdür Hong'cumun dersi.Çantamdan gerekli eşyaları çıkarimde çalışkan bir ögrenci gözikim hesapı.Çantamı açıp eşyalarımı çıkardım.Pek birşey olmasada.. İçeri Müdür Hong girdi.Hepimiz ayaga kalktık.-tabi bende- "Meraba Çoçuklar!" ayy ne şekersin sen öle.İçten içe düşünürken arkamdan birinin saçımı çektigini fark etince o acıyla " Agghhh " dedim bagırarak off Hangi salak çekti şimdi? Arkamı döndüm Mi Nam'ın elleri kendine dogru gidiyordu ve bana " Fazla bakma şaşı olursun! " Nee şaşımı? Ne yapıyordum ki? Müdür Honga bakıyordum yoksa fark mı etti? Ona dönüp " Ne yapıyorsun sen! " deyince tüm sınıf bize baktı.. Pofff Mi Nammmm!!!! sessizce " Müdür Honga diyorum fazla bakma ! " deyip sinsice güldü. Nee anlamıştı ama nasıl? "Ona baktıgımıda nerden çıkardıN Ego Kralı! " dedim fısıltayarak Müdür Honga dönüp " Yok bir şey ögretmenim! " dedim ve Mi Nam a bakıp " Ouff manyakk!" oda " Ooo sen şaşıyı geçtim yakında kör olucan arkadaş " hı? " Ben senin ne zaman arkadaşın oldum ki? Hem benim kime baktıgımdan sanane " deyip ayagına hızlıca bastım. O acıdan kıvranırken Müdür Hong bize dogru geliyordu.. Bize gülüp " Kedi köpek gibi neden kavga ediyorsunuz? " kedi..köpek? neye benzetti bu bzi ya? Hadi o neysede ben??? " Derdiniz varsa dışarda halletin bakim " Kovuyomu şimdi anlamadım? Birden Mi Nam kolumdan tutup " Evet en iyisi öyle olur ögretmenim " deyip kapıya dogru yürütü bende " Ne?? A..ma... O..lmaz.. " Diyene kadar sınıftan çıktık..

Çıktıgımda direk " Ne yapıyorsun sen " dedim bagırarak "Aaa insan hiç böyle yaparmı? Dersten kurtardım seni..Teşekkür edicene ne yapıyorsun?" Ne kurtarması yaa ben o derse girmek istiyordum. Tuttugu elimi bıraktırarak arkamı dönüp sınıfa tam girecekken " Çık çık çık .. Ne kadar ayıp ? Ben sınıfa girmeden sende giremessin" Ona dogru döndüm " Hı?? Sen kimsin ki senle sınıfa gireyim? Salak!! " dedim ve kantine inmek için yol aldım.Madem sınıfa giremioz bari kantine inim...İndim ama indigime inecegime pişman oldum desem yeridir..Çünkü Mi Nam'da oradaydı.Onu görür görmez arkamı döndüm ve bahçeye dogru yol aldım..Dışarı çıktıgımda derin bir nefes aldım sonrada verdim tabi.Yavaşca adımlarla oturacak bir bölme arıyordum.Sonra bulutlara baktım ve herbirini bir şeye benzetmeye başladım " Bu inek , bu tavşan , bu uçak..." böle böle devam edrken birden yanıma biri oturdu ve " Buda senin koca popon " deyip güldü..pfff bu adamdan bir kurtuluş yok yahi.."Hıı evet bana benziyor " deyip güldim.Bunu söylememin sebepi ise belki huyuna gidersem benden uzaklaşır.."Hı?? Kabul ediyormusun yani? " dedi şaşkın bir sesle " Evet neden etmiyeyimki? Herkezin göz bakışı farklıdır ? " Tam gülerken o gülüşünü zehir etmek isdedim ve " Mesela ben seni gerizekalı görüyorum bu benim fikrim.Sonra at,eşek... " Sayarken yüzüne baktım ve gülüşü bir kine dönmüştü hahahyt Ohh canıma deysinn..dedim içten içe.. Sonra önüme döndüm "Bak cici arkadaşım fazla zorlama beni dalarım şimdi! " Haa? Kafiyede uydurmuştu ha.. Ona bakarak "Vay senin kafiyen güzelmiş. Kaç alıyon derslerden bakim? " deyip sinsice güldüm.Oda Tısslayarak " Yok yok sen akıllanmicaksın " deyip ayaga kalktı ve bana dogru yaklaştı..Hı?? napıcaktı şimdi bu? Eger bir şey yaparsa Abimin ögrettigi şeyi yaparım direk müsait bir kenarına vururum.Yaklaştı, yaklastı ve "Benim senin gibi kızlarla daha fazla kaybedecek vaktim olmaz anca siz beni güldürmek icin bir hokkobaz olabilirsiniz!!" Oha bu kadarıda fazla oldu artık.Ayaga bile kalkmadan elimle koca bir tokat attım "Benim senin gibilerle çok işim varya " deyip ayaga kalktım..Ve sinirle yürümeye başladım .Küstah şey!! " Senn ... Senn varya " dedigini duymadan içeri girdim..Ve zilin çaldıgını fark ettim..

IkuTa
Yazar & Okur
IkuTa

MesajKonu: Geri: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 9:30 pm

Hayatımın Üç Noktası... Bölüm 5

Yazar : Umutsuz Vaka (Beyzanur )

Sınıfa dogru hızlıca koştum.Sınıfa vardıgımda Müdür Hong sınıftan çoktan çıkmıştı.Bende içeri girdim ve sırama oturayım derken Lee Min Neul oturmuştu.Bana bakıp "Burda artık ben oturuyorum! " Ohh be kurtuldum.Hoşca karşıladım. " Tabi. "deyip çantamıda alıp Kendime bir sıra arayışına başladım.Mi Nam'ın sırasına ne kadar uzak o kadar iyi.En önde bir kızın yani boştu.Oraya dogru yöneldim.Ve kıza bakarak "Oturabilirmiyim? " dedim nazikçe.Kız gülümseyerek "Tabi.." dedi.Bende çantamı bırakıp oturdum yeni sırama.Kız "Adım Anqel ya senin " güzel adı vardı.Çokta şeker bir kızdı.Uzun kumralımsı saçları.Yeşil gözleri vardı..Bir erkek olsam heralde ona bakardım.." Benimkide Jung Byul Ra " az susup "Memnun oldum.." dedim gülümseyerek.Oda " Bende yeni sıra arkadaşım." deyip kafasını kitabının üzerine koydu ve uyudu.Sonra içeri Mi Nam geldi.Önde beni görünce şaşırmış olmalıydı.Aman banane.Sırasına dogru yöneldi.Lee Min Neul " Hoş geldin Oppamm.." dedi.Mi Nam "Senin burda ne işin var? Ondan zar zor kurtuldum şimdide sen mi " Hı??? Ne dio bu be ..Artık onu görmek, duymak istemiyordum.Ayaga kalkıp sınıfın kapısına dogru yöneldim.Sınıf bana bakıyordu sanki hissedebiliyordum.Sonra sınıftan dışarı çıktım ve Müdür Hong'un odasına dogru ilerledim.Kapısını çalıp içeri girdim."Hoşgeldin bir şey mi oldu? " dedi.Bende ona kafamı yere egerek "Başka bir sınıfa gitmek istiyorum.." dedim sessizce."Ne oldu Ra bir şey mi oldu? "deyip ayaga kalktı.Bende "Hayır, hiç birşey olmadı sadece o sınıfı sevmedim.." deyip Müdür Hong'a baktım."Bu konuyla daha sonra ilgilensem daha önemli bir işim varda!"demişti. Puff ben o sınıfa katlanamam yaa.Sınıfa dogru ilerledim az daha katlanmam lazımdı. İçeri girince Mi Nam bana dogru geliyordu.Puff noldu gene yhaa. Kolumu tutup "Yerine geç Çabuk " Hı??Ne dio bu ya " Ne diyorsun be! " dedim ve elimi bırakmasını için az salladım.Oda bana " Ben senin Oppanım çabuk yerine geç diyorsam geçeçeksin! Biliyorsun ben kıskanç bir oppayım! " Ne!!! Ne diyor bu yaaa..Başımdan kaynar sular aktı sanki.Sınıfın hepsi bana baktı." Ne diyorsun be Salak! Kafana saksımı düştü? Seni bulsam bir kaşık suda bogarım birde oppam mı yapayım? " Çok sinirlenmiştim bagıra çagıra bunları söylemiştim. " Biliyorum sınıf duymasın istiyorsun ama artık söylemeliyiz dimi!! " Aaaaa bu çoçugu bogarım ben !! "Çekil git be işim gücüm var benim.." Lee Mi Neul "Oppa ne diyorsun sen??" dedi aglıya aglıya . Mi Nam birden elimi tutup. " Neul artık bana Oppa demeni istemiyorum.Benim bir oppa diyecek kişim var " elimi kaltırıp "İşte bu" Neeeeeeeee!! Sonra beni çekiştirerek sınıftan götürdü. Ne yapmaya çalışıyordu bu? "Hey! Sen aptalmısın?İlk önce senle ugraşamam de şimdide bunu dönekmisin sen ya? Gerçi bende senle ugraşamam ama " Gülüyordu. Yüzüne yaklaşarak " Bide gülüyormusun?" dedim. "Ne komediydi yaa !! "demişti. Off Tanrımm! Akıl fikir ver şu çoçuga..Daha çok suratına egildim sinsice "Tamam! Biliyorum benden hoşlanıyorsun ama ben senden Nefret ediyorum." dedim ve dönüp arkamı giderken " Hayır bende senden hoşlanmıyorum sadece hayatını zindan etmek için yaşıyorum!! " Ona dogru dönüp tam tokat atacaktım ki elimi tuttu. " Artık alıştım ve vuramazsın!!" Hı? Demek öyle ayagımı yavaşca kaldrıp bacagına vurdum. "Haahahah ,Alışsan iyi olur! " deyip yoluma devam ettim...

IkuTa
Yazar & Okur
IkuTa

MesajKonu: Geri: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 9:32 pm

Hayatımın Üç Noktası... Bölüm 6

Yazar: Umutsuz Vaka ( Beyzanur )

Sınıftaki çantamı bile almadan eve dogru yol aldım.Bu Mi Nam öküzü ne yapmaya çalışıyordu ya?Ben şimdi o sınıfa nasıl gidicem.Ya bidaha Lee Min Neul'dan dayak yersem..Gerçi o kesin olcak ama neyse. Okul kapısından dışarı çıkarken bir ses"Hey!! Naber? " kafamı kaltırmadan gözümü kaldırıp baktım.Akitoydu..Mi Nam'a hiç benzemeyen arkadaşı.. " Berbat, sen? " deyip ona baktım.

"Noldu, bir şey mi oldu? " Huh! "Arkadaşın Mi Nam'a sor " deyip kapıdan çıktım. " Peki, ama senle konusmak istiyorsam ?" Ona dönüp "İyi nereden başlıyayayım? Mi Nam'ın Öküzlügünden mi? Salaklıgından mı? Neyden istersin he? " dedim ve durdum. "Woww.Mi Nam belliki seni çok kızdırmış.." deyip yanıma yaklaştı.Ve koluma girdi."Gel az konuşalım arkadaşım" dedi ve gülümsedi. Bende susup onu izledim.Bir cafeye oturduk.Olanı biteni anlattım ve tek dedigi "Bizim tipik Mi Nam işte takma kafana!" bende gülüp "Neyse , benim gitmem lazım! " deyip yavaşca kalktım.

" Gel beraber gidelim." dedi ve gülümsedi.Sinirlerim bozuk oldugu için gülemiyordum. Bende " Teşekkürler, seni yormayayım.Başını agrıttıgım için üzgünüm." deyip az gülümsemeye çalıştım." Arkadaşlar ne içindir.Arkadaşız öyle deilmi? " deyip ayaklandı."Tabiki.Ama sen Mi Nam'ın arkadaşısın ya seni çaldıgım için daha farklı yalanlar uydurursa!!" oda gülerek " O zaman onu ikimiz öldürürüz dimi? " Bende gülerek " Zevklee." deyip kahkaha attım. ve cafeden çıktık.Yolda konuşurken kenardaki tezgaha dönüp "Hadi sana et ısmarlıyım.Arkadaşlıgımızın jerefine." deyip bi eti alıp uzattım."He , çok yeme!!" deyip güldüm.

Oda gülüyordu.Burdaki ilk arkadaşım.Birden bi sesle irkildim " Banada yokmu? " dönüp bakınca Mi Nam'dı.Isırdıgım et bogazımda kaldı.Akito yavaşca sırtıma vurdu "Hey ,iyimisin ? " ona dönüp " Şu ana kadar iyiydim ama şimdi hayır!!" Mi Nam yaklaştı ve hala sırıtıyordu.Elimdeki az ısırılmış eti aldı "Oppana et yokmu? "dedi ve eti yedi.Bogazında kalsın emiii. "Yedigin etin parasını sen ödiceksin. " deyip ona baktım.

Oda Akitoya bakıp " Sevgilimle tanışmıssın Hyung!" Hu? sevgili... "Hey senin sevgilinde kim ben göremiyorum " deyip güldü akito." Ahh, Hyung " dedi Mi Nam bende daha fazla onlara katlanmamak için cepimdeki parayı tezgahdaki kadına uzatıp hızlıca " Ben gidiyorum, Sonra görüşürüz Akito " deyip gittim."Peki,.."dedigini duydum. sonrada eve gittim ve uyudum.....Okula dogru adımlarımı atarken arkamdan gelen bir ses " Hey! Sıra arkadaşım naber? " Bu Angel'mıydı..Arkamı dönüp " İyi senden?" deyip ona dogru yürüdüm ve koluna girdim.. "İyi ama şeyy bir şey sorucam sana " ne sorucaktıki " Tabi dinliyorum seni.." bana gülümseyerek " Dün okul kapısının önündeki çoçuk arkadaşın mı ? " Dün ? Akitoydu galba. " Evet . Neden bir şey mi oldu? "dedim ve ona baktım "Yoo.. Arkadaşsak sana bir şey söylüyebilirmiyim? " arkadaş? Bugunlerde ne çok arkadasım oluyor yahu. " Tabiki .."deyip gülümsedim.

" Ben akitoyu uzun zamandır tanıyorum ama şey.. " Birileri uzun zamandır akitoyumu seviyor yoksa? Gülerek " Anladım tamam gevelemene gerek yok Yeni arkidaşım.." dedim ve yürüdüm.Biraz yürüdükten sonra okul kapısından içeri girerken " Hey benide almiyacakmısınız?" arkamızı dönerken akito oldugunu fark ettik, Anqel'a baktım utandıgını gördüm."Gel gel bak seni kimle tanistırım. " deyip gülümsedim ve Anqel'ın dik durması için beline 2 defa vurdum.Birbirlerine selam vererek egildiler. "Bu Anqel...Buda Akito tabi önceden tanışıyorsanız bilemem .." deerken ikisinin agzındanda "Biliyoruz!! " sesi çıktı.

Akito Anqel'ı biliyormuydu? O da mı seviyor?? Tekli ask deil wuww ! Eee o zaman neden söylemiyorlar?? " Hımm iyi o zaman benim az işim var takılın siz " İşim olmadıgı halde yalanmı söylüyorum ne ? Akito'ya dönüp salakça göz kırptım.Ve koşarak oradaki duvara saklandım ve onları izlemeye koyuldum.Egilmiş ve içten içe " Evet , oldu bu iş " derken arkamdan popomu birinin bez gibi birşeyle örtügünü fark ettim.

Hemen arkamı dönüp "Heyy ! Ne yapıyorsun " derken Kim olabilirdi? Tabiki Mi Nam .... "Koca poponu herkeze gösteriosun bakıyorumda .."dedi. Hı??? Uff ugraşamam senle neyse ya " deyip yanından geçerken. Kolumu tutup duvara itti beni..Elinide başımın yanına koydu. Ne yapıyordu?? Herkezin içinde.. "Ne kadar ayıp oppana böylemi yapıyorsun? " delirecegim .. " Oppa??Ne diyorsun sen ya ??" dedim bagıra bagıra galiba bize bakıyorlardı.

"O kızdan kurtulmayı ikimizde istiyoruz dimi koca popolu? " durdu ve yüzüme daha çok yaklaştı.Yüzümü yan egmeye çalıssamda aramızdaki mesafe çok dardı.Bu Yüzden egemiyorum.Puff " Evet ! Ama benle ne alakası var ! " deyip iteledim onu ama çok güçlüydü it ölüsü işte nolcak! " Tamam işte sen benle çıkıyormuş gibi yapacaksın ve bende senin oppan oluyormuş gibi yapacagım ikimizde kurtulacagız! "dedyip güldü. Hı? Kafayımı yemiş bu ? Ama dogru ya Lee Min Neul bir daha karısırsa ama bumu benim oppam olacak bööö . " Düşünmem lazım ! Düşündüm HAYIR!!!!! " dedim.

"Eminmisin? Bidaha benim gibi bebek yüzlüsünü çok bulursun?" Bebek yüzlümü? Böö kıcımın kenarı.. "Hahahahhaha,güldürme beni " derken " Sen kendini dünya güzelimi zannetiyorsun? " Yüzüm birden düştü hıh elimi sallasam ellisi belimi sallasam bellisi Razz " Ben sadece senin iyigilin için yapıyordum çokta umurumda ya "dedi.

Puff, Benim iyigilim için mi bu anca kötülügüm olur benim! " Biliyorum benden hoşlanıyorsun ama benim sevgilim var" dedim birden hı? Ne sevglisi ben nie bilmiyorum? " Hımm, kim peki ? " kim kim kim??? " ıııı Şey Sananee! " derken arkadan gelen bir çoçuk " Hey aşıklar ne yapıyorsunuz? " deyip Mi Nam'ın kafasına vurdu ve kafası benim kafamla buluştu.Ve tabiki dudaklarım dudaklarıyla ..

IkuTa
Yazar & Okur
IkuTa

MesajKonu: Geri: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 9:34 pm

Hayatımın Üç Noktası... Bölüm 7
Yazar: Umutsuz Vaka ( Beyzanur)

" Ben sadece senin iyigilin için yapıyordum çokta umurumda ya "dedi. Puff, Benim iyigilim için mi bu anca kötülügüm olur benim! " Biliyorum benden hoşlanıyorsun ama benim sevgilim var" dedim birden hı? Ne sevglisi ben nie bilmiyorum? " Hımm, kim peki ? " kim kim kim??? " ıııı Şey Sananee! " derken arkadan gelen bir çoçuk " Hey aşıklar ne yapıyorsunuz? " deyip Mi Nam'ın kafasına vurdu ve kafası benim kafamla buluştu.Ve tabiki dudaklarım dudaklarıyla ..

Iykk Degsede öpmeye bilirdi bıraksana be dercesine ileri ittim . " Ne yapıyorsun be salak! " dedim ve Mi Nam'ı yere düşürdüm. " Ne var be! Sanki bilerek yaptık!! Benim dudaklarım senin o igrenç dudaklarınla öpüşmeye meraklımı he?" Iykkkk gerçekten düşünmesi bile zorken ilk öpücügümü çaldı bide !! Hemen koşarak Lavobaya gittim. Agzımı yıkadım yıkadım ve gene yıkadım.Aradan baya bi zaman geçmişti. Anqel gelip "Yeter tamam sen bu yıkamayı boşverde Nasıldı?" dönüp arkamı " Ne nasıldı ? " Oda gülerek "Şey işte yaa Öpücük? " Ne ! nasıl ögrendi? " Sen nerden biliosun? "deyip durdum ona baktım , gülerek bana bunları söyledi "Hahahah Bilmiomusun? Tüm okul bunu konusuyor ! " Amanın bittigimin başlangıcı.. Off Mi Nammm! Off.Lavobada çok kalmıştım galiba , Anqel'a dönüp " Hadi bunları hiç olmamış sayalım ve sınıfa gidelim ? " Hiç olmamamış? O nasıl olacaktı. Ben nasıl bakıcaktım herkezin yüzüne..Acaba başka Ülkeyemi kaçsam? Paris ? Amerika? Türkiye? Afrika? off off. Yoksa Mi Nam'ı öldürüp kayıtlaramı karışsam? Yok yok o olmaz aslında süper olur dünya bi pislikten kurtulur. Ama benim gibi temiz cici kızlar hapishanelerde cürür . " Eee Hadi gidmiyormuyuz? " sesiyle hayal ülkemden çıkıp real dünyama geçtim. " Tamam , hadi gidelim " deyip sınıfa dogru yürüdük. Sınıfa varınca içeri girdik. Yüzler bize dönmemişti çünkü sınıfta kimse yoktu. Neredeydi bu kadar sınıf? Anqel'a dönüp " Nerede bunlar ? " deyip etrafa ilginç bir şekilde baktım. " Ders beden hadi hazırlanda çıkalım." Hımm.. Üstümü deiştirip aşagı indim. Herkez sırada duruyordu. koşarak sıraya sızdım.Ögretmen konustu konustu susmak bilmedi. Düşünüyorumda tüm ögretmenler böylemi acaba? " Kızlar sag'a , erkekler sol'a" geçin.Saga sola ayrıldık.Ne yapcaktı acaba? "Serbestsiniz! " Hı?? Manyak mı bu hoca ya? Boşuna yordu bizi! Boş olduguma göre kantine gidim en iyisi.Yavaşca kantine dogru yürüdüm....Okuldan çıkıyorduk.Herkez birbirine " Güle güle" diyordu. Bense herkeze benzememek için " Küle Küle .." dedim ve basımı egdim.- Tabi bunu tek anqel'a yapmıştım.- Eve dogru yol alırken öpüşme geldi aklıma ıyy o kadar mı igrençdiki midem kalkıyor zaten ilk öpücügümü bir sapıga kaptırmıştım off off! ( İçten içe güzel demek isterdim ama bu Mi Nam'dı asla!) Lee Min Neul'da ögrenmişmidir acaba? Ögrenmiş olsayı eger şimdiye gelmiş olacaktı.Böyle konusurken karanlık oldugunu fark etmiştim eve gidmek istemesede canım gitmeliydim..Dudagımı elledim ve çok pis bir şekilde tiksindim.Eve vardıgımda ilk işim kediye yem verip mutfaktanda cips alıp TV'in başına geçmek olmuştu.Hangi diziler var derken "Secret Garden " adlı yeni bir dizi çıkmıştı.Konusu birbirini hiç sevmeyen iki genç ruh deiştiriyormuş. Hımm ilgin bir bakıyım barime deyip başladım izlemeye.Bir yandan cips yerken bir yandanda izliyordum.Ve koltugun kenarındaki battaniyeyi alıp yavaşca gözlerimi kapatım......Sabah uyandım su içmek için mutfaga giderken kapı çalmıştı. Koşarak kapıyı açtım. Karşımda Xiah duruyordu!! Burada ne işi vardı? Ona bakarken gözlerim dolmuştu! Kısık ve aglamaklı bir sesle "Xiah? " derken Xiah bana sarıldı " Üzgünüm , seni sevdigimi şimdi anladım. Lütfen affet beni!! " dedi. Gözümden yaşlar akıyordu. Kolundan tutup içeri soktum doya doya sarılıyordum. " Se.n..i " derken baş barmagını agzıma koydu-Sus işareti şeklinde- "Tamam artık bu konu hakkında konuşmayalım . Seni asla bırakmayacagım " dedi . bende elini tutarak "Bende!!" derken yüzü yavaşca bana yaklaşıyordu.Gözlerimi kapadım tam beni öpecekken " Karıcım bak çoçuklar aglıyor git bak şunlara " dedi yatak odamdan biri Haa? Karıcım ? Xiah geri adım atıp " Evlendin mi? " dedi. " Haa? Hayır!! " dedim ve yatak odasından biri çıktı. " Off her zaman ben mi bakacagım bu çoçuklara! " Mi Nam? Bunla mı;? Hayırr! "Buda kim? " dedi ve bana yaklaştı ben bu adamlamı evlendim ama ne zaman benim neden haberim yok? Yoksa beni bayıltıdıda zorlamı evlendirdi? "Asıl senin burda ne işin var? " dedim ve ona baktım. Xiah'da şaşkın şaşkın bizi izliyordu. " Hı? Unuttun mu Ben senin kocanınımm! " Hayırrrrrr! Bu bir rüya olmalıydı hayır hayır kabus ! " Mi Nam ben senle evlenemem cimcikle beni! " derken elinde birden testere belirdi ve onu çalıstırdı. "Hahahahah! Öleceksin hemide elimde !! " dedi ve bana yaklaştı yaklaştıkça testereyi çalıstırıyordu. Xiah birden kayboldu ve ev birden zindaana dönüştü hey noluyordu burdaa!!! " Hahaha Ölüceksinnn hahah" sesleri yankılanıyordu.. Ve Mi Nam Testereyle tam beni öldürecekken tango müzigi belirdi nerden çıktı bu? Sonra Mi Nam'ın elindeki testere giddi gül geldi.Ve damatlık gibi beyaz bir elbise giydi. Benimde birden üstüm deişti , saçlarım fönlendi. Nerdeyim böyle ben!! Mi Nam elimden tutup beni dansa kaltırdı ne kadar istemesemde kalktım ve dans eddik . Şarkının sonun Mi Nam bana bakıp gülü yere attı ve beni öptü.Hayırrrrrrrrrrrrrrr! derken koltukdan fırladım.
IkuTa
Yazar & Okur
IkuTa

MesajKonu: Geri: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 9:34 pm

Hayatımın Uç Noktası... Bölüm 8

Yazar : Umutsuz Vaka ( Beyzanur )

Hayırrrrrrrrrrrrrrr! derken koltukdan fırladım. " Ohh! Rüyaymış be! " dedim ve kendime geldim.Off kabuslarıma bile giriyordu Lanet şey! Sabah olmuştu. Hiç okula gidesim gelmiyordu.Uyumakta isdemiyordum. Seoul'u gezmek istiyordum.Okul'u asıcaktım vuu! Gardolapı açıp elbise arıyordum. İçi kısa bir deyimle çöplüktü. Elimi attıgım gibi çektim. İlk geleni giyicektim. Mor bir darpaça geldi. Üstünede uyumlu olsun diyerekden bir mavimsi T-şhort aldım.Ve hırkamı alıp dışarı çıktım.Seoul'da gezilecek yerler ilk olarak Namsan Parkı Hım başlıyalım bakalım. Bir otobüs'e atlayıp ilk duragımda indim.Telefonumu çıkarıp bir kaç fotograf çektim. Sonra bilinmeyen bir numara aradı.

Ben: Alo?

Mi Nam:" Heyy! Nie gelmedin bugun okula?" ( dedi bagırarak)

Ben:" Sen kimsn be? "( dedim ama tabiki anlamıştım kabusumm Mi Nam)

Mi Nam: "Heyy! İnsan oppasını tanımaz mı? Çabuk gel şu okula! "

Ben: "Benim bir randevum var Küle Küle !! "

Mi Nam:" Ne Ne Ne Kiminle Nerdesin???? "diyene kadar yüzüne kapamıştım.

Off . Ona ne oluyor ki bana karısıyor. Telefonum gene çalıyordu. Ve telefonumu toptan kapamıştım. Bu arada telefonumu nereden bulmuştu? Müdür Hong'dan mı aldı acaba? Derken sinirlenmiştim ve hızlıca yürüyordum. Birine çarptım " Hey önüne baksana be ! " derken yüzüne bir baktım.Ve oydu! Ahh bu Xiah mıydı? Hayal mi görüyordum yoksa? " Hey, Byul bu senmisin yoksa? " Ahh gerçekti. Kendimi toparlamalıyım . " Xiah?? " biraz duraksadım " Hey burda ne işin var Nasılsın iyimisin ? Seni gördügüme çok sevindim! " Ahh bütün kelimeleri sıralamıştım. " İyiyim sen nasılsın? Görüşmeyeli çok oldu! Ne yapıyorsun " dedi bende gülümseyerek " Okulu ektim geziyorum işte " Ahh! iyikide ekmişim yahu! " Vayy bizim inek kızımız okuldamı ekermiş? " Iyy o halimi hatırlamak bile istemiyorum!! . Gülümsedim nazikçe . " Hadi sana yemek ısmarlıyayım " dedim .Ve bir restoranta gitdik. Bir yere oturduk. Yicekleri sipariş ettikten sonra konuşmaya daldık.

Xiah : Ajussiyle , noona nasıl Byul?

Ben : Bilmiyormusun? Onlar öldü. Durgunlaştım o yüzden buradayım.

Xiah : Ahh! Bilmiyordum Özür dilerim !

Ben : Asıl senin işin var burda? Oppa .

Xiah : Hankoong Ünv. gelmeyi planlıyorum kayıt işlemleri için geldim buraya .

Ahh. İnanmıyorum aynı şehirde mi olucagız!

Ben : Çok sevindimm!

Böyle konuşmaya devam ederken yemeklerimizide yiyorduk. Sohbet git gide güzelleşiyordu. Ama biryandanda karanlıkta çöküyordu.

Ben : Neyse ben kalkim. Karanlık çöktü Seuol tehlikeli bilirsin işte!

Xiah : Peki Seni bırakıyım o zaman .

Ben : Evim yakın yürüyerek gidsem iyi olur. Senide rahatsız edmiyim.

Xiah : Olsun olsun Seuol tehlikeli dimi?

Ben : Peki .

Dedim toplandık eve dogru yürüyorduk. Eski günlerden bahsedyorduk. Agzımdan kaçırmamak için kendimi zor tutuyordum. Eve varmıştık.. Ne çabuk keşke yol hiç bitmeseydi..

Ben : Burası benim evim. Getirdigin için Teşekkürler ! Oppa içeri gel sana çay koyayım . Seninki kadar güzel olmasada !

Xiah : Ne önemi var canım! Ben sana bir çay yaparım sen isde yeter !

Kapının önüne geldigimde Mi Nam ordaydı. Ne işi var bunun yanlış birşey söylemese barı. Yoksaa rüyam mı çıkıyor? hayır hayır !

Ben : Ne işin var burda?

Mi Nam : Neden gelmedin? Ayrıyetten bende çay içerim .

Deyip pis bir bakış attı. Ne yapmaya çalısıyordu bu?

Xiah : Kim bu?

Ben : "Sınıf.." ( diyecekken birden Mi Nam atladı )

Mi Nam:" Oppasıyım " dudaklarını burnuna dogru süzdü gözlerini kısdı " Sen Kimsin? " dedi.

Ben Xiah'ın kolundan tutup çektim ve Xiah'ın kulagına fısıldadım " Bu çoçuk deli Takmış kafayı bana ! Sen aldırma doktor rahat bırakın dedi kendi aleminde yani ! " Xiah gülümsedi . " Ben senin oppan deilmiyim korumalıyım!" Gülümsemiştim. Mi Nam " Huhu , size diyorum kimsin sen? " bir off çekip " Mi Nam git sen hadi hadi " dedim ve kolundan çekip ittim. Ama eşşek ölüsü gibiydi.Yani benden çok güçlüydü.Xiah elimi tutup söze atlatı " Onun geçmişteki ve gelecekteki tek oppası benim ! Ajussi ve noonada bunuda isterdi. " Ahh . Kızardıgımı fark ettim. Oysaki sadece beni korumak için yapıyordu . Mi Nam'ın suratı deişti . Böyle zamanlarda daha abanıyordu. " Olsun bende şansımı deniyecegim ." deyip güldü Mi Nam. Yüzsüz bu çoçuk ya . Sonrada kolunu omzuma yasladı . Tepelendim ama bir türlü o fil'in aldından kalkamadım. Xiah çekmeseydi kalkamayacaktımda. Xiah " Neyse ben gideyim bir şey olursa beni ara ve sende geliyorsun Mi Nam Bey! " deyip giddiler. Ahh ahh xiah oppa neden sevgilin vardıki??? Neyse üstümü çıkarıp buz gibi yatagıma sokuldum.Uyuyamıyordum.Kendime bu gece daha çok kalori almak için mısır patlattım.Mısırımı alıp Tv'ye geçtim.3 diziyi ard arda seyrettim tam mayısırkene kapıya Güm güm güm sesiyle gözlerim acıldı.Koşarak kapıya gittim. Kimdi acaba bu saatte? Xiahh olabilirmiki?...

Cassie
Admin & Yazar & Okur
Cassie

MesajKonu: Geri: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 10:42 pm

Bunu Kore Hayali Hikayeler sayfasindada görmüstüm, güzele benziyor Very Happy Mutlaka okumaya deneyecegim. Smile
IkuTa
Yazar & Okur
IkuTa

MesajKonu: Geri: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 4:07 pm

Hayatımın Üç Noktası...Bölüm 9
Yazar : Umutsuz Vaka ( Beyzanur)

Xiahh olabilirmiki? Tam kapıyı açtım ki birde ne göreyim Mi Nam. Dudaklarımı büzerek " Ne işin var bu saatte ? " Hiç birşey demeden kapıyı itti .Benı duvara yasladı kolunu duvara gene koymuştu. Bu sahneyi bi yerden hatırlıyorum olamaz ! "Birinimi bekliyodun ! " dedi. ellerimle omzunu ittim " Ne yapmaya çalısıyorsun pis Sarhoş! " gerçektende çok içmişti.Ben dizi izlerken içiyormuydu? "Demek öyle ha? Senin için içtigimin farkında degilmisin Aptal!!" Ha? Gözleri bi acaip bakıodu korkmalımıydım ? " Ne yapmaya çalısıyorsun? " dedim ve onu daha çok kapıya dogru ittim . Ama bu onu daha çok kızdırıyordu. iki kolumu duvara yasladı egildi yavaşca dudaklarıma yaklaştı. Hayır bunun olmasını istemiyordum . Zaten ilk öpücügümü çalmıştı. Gözlerimi korkarak kapadım. Sonra kollarımın biraz gevsedigini fark ettim ve " Neden! " dedi gözleri doldu ve sarıldı. Eminim aglıyordu sulugöz . Sıkıca sarılmıştı .Onu itmek istiyordum ama yapamıyordum.Kalbimde çok hızlı atıyordu.Galiba ona acıyordum yoksa neden olsunki ? Öylece dikildim sonunda bırakıcaktı heralde.Böyle duramazdık dimi? Yoksa durabilirmiydik?Zamanı akışına bıraktım ve sarılma mevzusunun bitmesini bekledim.
...
Sabah olmuştu.Gözlerimi açtıgımda duvara yaslanmış bir şekilde ve Mi Nam'ın kollarının arasında oldugumu fark ettim.Bide Hırka örtmüş üstümüze !Pis sapık!! Sabaha kadar sarılmış bana.Ayaga kalkmak isdedim ama bırakmıyordu Mi Nam. Onu ittim ama daha çok abandı." Aptal kalksana üstümden! Bırak beni! " dedim. Ahh onu uyandırmadan kapıyamı atsaydım dün olanları zaten unuturdu.Zar zorda olsa kollarından sıyrıldım . Kapıyı açıp dışarı iteledim . Kapıyı tam kapayacakken kapıyı eliyle tuttu " Ne yani kahvaltı servisi yok mu? " Ha? Ne diyor bu böyle! " Ukala!! Git evinde ye yemegini! " deyip kapıyı daha çok iteledim.Ayaga kalktı bana bakıyordu. " Ben senin Oppanım ama! "Hmm demek öyle ha? " Oppamsan defol! Zaten dün yaptıkların ..." duraksadım . Mi Nam birden atlatı tabi " Hoşuna gitmedimi?" Iyyk Hoşuma? " Hastamısın sen ya defol! " çok sinir olmuştum ve merdivenlerden aşagı ittim. Naptım ben .Kafa üstü düştü. Ohh canıma deysinn! Ama yapmam gerekdi. elini kafasına koydu elinde kan vardı. Iyy bide bunla ugraşmak vardı. " Hey yardım etmiyecekmisin? " etsemmiki? " Düşünmem lazım! " dedim ama yanına dogru gittim . İstemesemde onu eve aldım.Koltugun üzerine bırakıp pansuman için gerekli ilaçları aldım ve ona dogru uzattım. O ise bana şaşkın şaşkın bakıyordu. " Alsana! Pansumanı kendin yap! " dedim. Kolumdan tutup beni kendine dogru çekti. " Ya pansuman yaparsın , yada başka birşey! " Pis şantajcı.Zorlada olsa kendim yaptım pansumanı.Bitti dercesine göz kırptım ve kapıyı gösterdim. Ayaga kalktı kapıya dogru" Teşekkür hediyeni sonra vericem" dedi . " Senden hediye isteyen kim! Sadece Defol ! " dedim ve kapıdan dışarı atıp yüzüne kapıyı çarptım. Bu çoçuk benden ne istiyor? Hiç bilmiyormu bir kızın duyguları var? Saate baktım olamaz okula geç kaldım.. Haazırlanıp okula dogru yürüdüm daha dogrusu koştum. Okula vardıgımda herkez dersteydi.Kapıya vurup içeri girdim. Mi Neul Ögretmene bakarak " Geç kaldım , Özür dilerim " deyip Anqel'ın yanına geçtim. Başımı egerek Anqel'a selam vermiştim ama gene uyuyordu. Uyku güzeli şey .Bende ona eşlik etmek için kafamı sıraya koydum ve gözlerimi kapadım.
...
"Hey uyan ! " dedi salagın teki. " Birazcık daha " deyip elimi git şeklinde salladım. Kimdi bu salak " Sanane ya git şurdan derken " gözlerimi bi açtım Mi Nam! " Yoksa gene kollarımda mı uyumak istiyorsun ? " dedi . Ne!!! Bu çoçuk tam bi gerizekalı .Hiç mi düşünmüyor bu ya ? " Sus bi ya Aglaksurat ! " deyip sıraya geri kafamı attım.Saçımı tutup sıradan kaldırdı. " Eve gitmeyi düşünmüyormusun?" dedi. Ev mi? Ne kadar uyumuştum ben ? " İyi bırakta gideyim" deyip hazırlandım ve okuldan çıktım.Hiç uykum yokdu . Birazcık dışarıda dolaşsam iyi olur deyip yürüdüm yürüdüm ve bir remenciye girip remen yedim. Yedikten sonra biraz geç olmuştu saat.Eve dogru yol aldım. Yürüyordum. Önüme 4-5 kişi çıkmıştı. İçlerinden biri " Vay vay vay bu saatte burda ne işin var senin? demişti ve yavaşca bana yaklaşmışdı. Adi sapıklar! " Gidin burdan !! Yoksa kötü olur ! " dedim kötü olurken neyi kastetdigimi ben bile bilmiyordum. " Hahaha ! Çok korktuk! " deyip beni yere ittiler. Pislikler!! Bagıramıyordum. Biri tam bana yaklaşırken . O sesle irkildim. " Hey! Rahat bırakın onu yoksa canınızı yakarım! " Mi Nam? Ne işi var burda? Yoksa benimi takip ediyor? " Senle işimiz yok bizim git burdan! " dedi içlerinden biri tabi kavgaya başlamışlardı.Be ise gözlerimi kapatıp sadece sesleri duyuyordum.Gözlerimi açtdıgımda bana saldıran çoçuklar yokdu.Mi Nam'a baktım dudagı ve kaşı patlamıştı.Koşarak onun yanına gittim. " İyi misin ? " diyordu bana. Kendisini düşünecegine beni düşünüyordu. " Sen beni boşver , sen nasılsın? Yürüyebilecekmisin? " Hepsi benim yüzümden olmuştu zaten. Kolundan tutup ayaga kaltırdım. Ama yürüyemeyecek gibiydi.Onu çok zorda olsa sırtıma aldım bunu yaptıgıma ben bile inanamıyordum.Sanki onun beni taşıması gerekti ama neyse.Ammada agırdı. Ve bana sıkı sarılıyordu. " Neden ya..ptın? Ve beni nasıl buldun??" dedim o ise "Sana kimsenin dokunmasına izin vermiyecegim ve veremem tabi ben hariç o ayrı " bunu kekeleyerek ve gülerek söylüyordu. Gıcık şey nolucak! " Evin nerede söylede oraya götirim seni. " demiştim ama ses çıkmamıştı. Uyuyormuydu? Ne çabuk! Akitoyu aradım ama telefonunu açmıyordu. Olamaz ya . Nerede kalıcak bu? Evimemi götürsem . Galiba şuanlık en iyi çözüm bu . Eve dogru o eşşegi taşımaya devam ettim.
...

Smile)
IkuTa
Yazar & Okur
IkuTa

MesajKonu: Geri: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 5:07 pm

Hayatımın Üç Noktası...Bölüm 10

...

Kapıyı açar açmaz koltuga Mi Nam'ı bıraktım. Dudagındaki ve kaşındaki kanları temizledim ama üstü hala pisdi.Babamın eski kıyafetleri duruyordu deiştirsemiydim acaba? Koltugum pislenecek ama yoksa başka bir nedeni yok! Zorda olsa üstünü çıkardım ve babamın pjamalarını giydirdim. Üstüne battaniye örtüp kendi odama geçtim. Bende üstümü deiştrdim. Ve yatagıma uzandım şu cümlecikler beynimin içinde çalkalanıyordu. ~Sana kimsenin dokunmasına izin vermiyecegim ve veremem ~ ne demek isdemişti? Neyse unutmalıyım artık bunları. Gözlerimi kapadım ve uyumaya başladım.

...

Üstümdeki agırlıkta neydi böyle? Gözümü az iliştirip bakınca Mi Nam'ın bana baktıgını gördüm. Ama biraz yakın bakıyordu." Ne yapıyosun? " dedim ve üstümden ittim. " Hiçç sadece bakıyordum " dedi. Aptal! " Bir kızın odasına girilmiyecegini bilmiyormsn sen? Çabuk çık dışarı hatta iyileştiysen evden git!" deyiip ona baktım . Gözlerini kısarak sinsi gülüşü ile " Benim üstümü sen mi deiştirdin? " dedi.Amanın !!Çıkarcı pislik nolcak ! off naptım ben yaa. " Şeyy... üstün..ç..ok kirlenmişti. Ne yapmamı bekliyorsun? Ölecemi bıraksaydım? " Off neler diyorum ben. " Şey aslında teşekkür ederim. " Oh.Tepkisi azdı. " Hadi sen iyisin evine git. " dedim "Sana tesekkur etmeden mi? Ve sende bana tesekkur etmedın "ahhh "Tesekkur ederım "dedm "Kuru bır tesekkur mu? " ne ıstıyordu baska "Ne ıstıyorsun? "dedm bagırarak "Yemekkk !" delırmıs galıba bu "Sen delımısın senı kovmadan tesekkuru kabul et"dedim " İyi bende burada kalırım " dedi. Hay senin yemegine . Evdede birşey kalmadıki ya. " İyi ama söz ver gidicene yemek hazırlarsam borcumda odenmıs olacak. Bu arada ben bi markete gidim. " deyip yataktan kalktım. " Söz ! " dedi . Bi yemekten sonra kurtuluyorum. Yupii.Üstümü deiştirdim. Ve markete dogru yol aldım... Marketten döndügümde Mi Nam hala içerdeydi. Hemen yemekleri hazırlayıp masaya dizdim. " Al , ye ! " deyip bende yemege başladım.Yemekler bittikden sonra bulaşıkları Mi Nam yıkadı şaşırdım. " Eee artık sana yol göründü. " deyip sınsıce güldüm. "Tamam gidiyorum kendine iyi bak! " sen olmadıgın sürece ben çok iyiyim zaten. " Peki sende " deyip giddi . Ohh derin bir nefes aldım. Sonra zilin çaldıgını duydum . Koşarak gene açtım kapıyı " Genemi sen ya " derken karşımdaki Xiah'dı. " Hayırdır birini mi bekliyordun " dedi . Bende kafamı saga sola cevirip " Yo yoo .. Bu Arada sen nie gelmiştin? " biraz saçma oldu ama nie geldigini bende merak ediyordum. " Şey Yarın Dügün'üm varda sende benim kardeşim gibisin hiç akrabam olmadığını biliyorsun ve senı burda gormek benı cok sevındırdı.Biraz geç haber verdim ama ..Lütfen gel olur mu??" Bunun bir gun olacagını bilıyordum ama bu kadar erken olacagını tahmin etemıyordum .Xıah ellerimden ucuyordu hiç konmamışken ellerıme.Bogazıma bır şeyler dügümlendı. Kendimi berbat hissediyordum ama o mutlu olsun diye sırf onun ıcın katlanmalıydım "Tabiki gelirim "dıyebildim onun anlıyamaycagı sekılde acılı bır gülümseme belırdı. Sevdıgım adamın dügününe gıdecektım . Xiah bırseyler mırıldandı ben anlamıyordum sadece kafamı salladım ona bakıyordum şaşkın zannetmıstır büyük ihtimalle sonra bır kac boğuk ses daha geldı ve arkasını döndü uzaklastı.Sırtımı duvara yaslaladım. Yere yavasca düştüm önce nefes almak bıle agır geliyormus hıssı verdı sonra yavas yavas kalbıme oklar saplandı gozlerım sagnak oldu . Ellerimi dizlerimin üstune koydum sonrada kafamı ellerıme gömdüm.Bu her zamanki aglayış seklimdi. "Ona gelmeyecegını neden soylemdin?" Ahh bu Mi Nam'dı.Gözlerimi sildim. Çaktırmadan kafamı kaldırdım sesimi cıkarmadan ona bır bakıs attım cok acı ekıyordum ama o bılmemelıydı. Yanıma yaklastı yere cömeldi ellerıyle yüzümü kavradı. Gözlerime gözlerini dikti "Hiç bir erkek için aglamana izin vermem bılıyorsun degıl mi?" Ne sacmalıyordu bu . Onunla ugrasacak halım yoktu. Sessizce durdum o suan benı zerre kadar ilgilendirmiyordu.Oyun oynayan bır cocuktu Mi Nam ....Yüzümü bıraktı omuzlarımı tutu ve kendıyle bırlıkte ayaga kaldırdı . Karsılık verecek hatta dırenecek gucum bıle ucmustu benden omuzlarımı bıraktıgı anda yenıden dusecektım ama Mi Nam omuzlarımı bırakmadan bana sıkıca sarıldı ... Bu iyi hissettiriyordu.Birinin bana dayanak olması iyiydi ama bu sonucta Mi Nam'dı benden faydalanıyordu. Ufak bır kıpırdadım kurtulmak ıstıyordum ama benı daha fazla sıkmasına neden olmustum yanlızca vucudum şaşkındı son bır haftada olan seyler cok garıptı bır erkege sarılmak onunla sabahlamak .... Ve tabiki Xiah'ı bulup tekrar kaybetmek gözyaşlarım sel olmustu. Kafamı Mi Nam'ın omuzuna gömdüm onun üstünün ıslanacagını bildigim halde onun bana dolandıgı kadar sıkı olmasada kollarımı ona doladım.Halsizce tüm öfkemı boşaltmak ıstıyordum.Çok gecmeden Mi Nam'a sarıldıgımın farkına varan beynım sinir krizlerıne girdi ... Tüm gücümle onun gevşeyen kollarından ittim hala aglıyordum ve bagırmaya basladım "Neden boylesiniz sizler hep üzmek zorundamsınız?" gozlerım yanıyordu. Mi Nam şaşkın degıldı üzülüyordu her halinden belliydi "Bana üzülme , bana üzülme... baanaa üzülm... baanaaa üzü.... " sesim gitgide düşüyordu bunları soylerken onun gögsünü yumrukladıgımı fark ettım ve hala devam edıyodum. Gözlerim gözleriyle kontak kurunca yumruklarımı tuttu, beline doladı ve bana tekrar sıkıca sarıldı.Kulagıma fısıldadı "Sana üzülmüyorum...Sadece bir erkege aglaman beni uzen ..." ne dıyordu bu umrumda oldugunumu sanıyordu. Sinirlerimi oynatmaya bayılıyordu. Debelendim benı bırakmasını ıstıyordum ama o bırakmıyordu "BENI BIRAKKKK" kolları gevsedı arkamı döndüm eve girdim
IkuTa
Yazar & Okur
IkuTa

MesajKonu: Geri: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 5:07 pm

Hayatımın Üç Noktası...Bölüm 11
Yazar : Umutsuz Vaka( Beyzanur )

Arkamı döndüm eve girdim kapıyı bile kapamamıştım. Salonda nereye oturdugumu bile fark etmeden bir köşeye sindim aglıyordum.Sonunda tüm gücüm bitmişti oturdugum yere yavasca uzandım hala aglıyordum. Gözlerimi kapadım boyle olması gereklımıydı dıye mırıldandım seni seviyorken..."Unutma bende seni seviyorum" dedi Mi Nam.Acaba gerçekten seviyormuydu? Yoksa benle sadece oynuyormuydu? Yavasca karardı her yer .Umarım ölmüsümdür yooksa nasıl gidebilirdim o dügüne..Gözlerimi actıgımda yatagımdaydım elımden bırı tutuyordu. Yerimden kımıldayıp baktıgımda Mi Nam ugursuzunun oldugunu görünce elimi cektim. "Ne işin var burda ?" konusmak bile yorucuydu "Sen yerde öyle yatıyordun endıselendim yanlızca uydugunu fark edince getirdim yatagına , gıderken burda kalmamı ıstedın " ben mı? Bunu ben mi istedım hayal görmus olmalı "Özür dilerim ,şimdi gidebilirsin!" fısıltı gibi konuşmuştum bu cok yorucuydu.Ahh kafam zonkluyordu.Kalan gücümü toplayıp ,ayaga kalktım Mi Nam hala orda duruyordu.Onu görmeksizin Mutfaga gittim. Kendime bir kaç bir şey hazırlarken Mi Nam bana arkadan sarıldı. Bunu Dolaptaki aynadan görebiliyordum. Şuan onun hissetiklerini hissedebiliyordum.Çünkü ikimizde aynı durumdaydık. Sevdigin tarafındn sevilmemek. Benim hissettigim acıyı kimseye hissettirmek istemem. Kollarından sıyrılıp " Hiçbiriniz için üzülmeye degmez. Çünkü haketmiyorsunuz! Gözyaşlarımı haketmiyorsunuz! Bu yüzden aglamıyacagım ve üzülmiyecegim!!" deyip ona baktım. O ise bana bakmıyordu çünkü haklıydım! Aslında içimden bir his ona sarılıp uzun uzun aglamak geliyordu. Ama bunu ne ona nede kendime yapabilirdim.Mi Nam'dan ses çıkmıyordu.Hazırladıgım ekmek arasını alıp içeri geçtim Mi Nam'da peşimden geliyordu. Koltuga oturdum elimdeki ekmek arasını iki parçaya böldüm. Bir parçasını Mi Nam'a uzattım " Aslında iyi birisin ! " deyip ona verdim. Oda bana gülmüştü , gülmesi beni mutlu etmişti. Ama yanlız kalmaktan korkuyordum ya birgün etrafımda kimse kalmassa ne olacak?Ona dogru baktm ekmegi ısırıyordu ve bana " Ellerine saglık , çok güzel olmuş " diyordu. Neydiki bu ? Ben daha neler yapıyorum ama neyse. "Beni bırakmadıgın için sagol.." deyip gülümsedim.Bende ekmegimi yemeye koyuldum...
...
Sabah uyandıgımda koltuga uzanmış bir şekilde yatıyordum Mi Nam'da dier koltukta yatıyordu.Başım zonkluyordu.Bugün dügün olcaktı off bügünü tarihden silmek istiyordum. Gitmek istemesemde gidmek zorundaydım çünkü bana gelmemi söylemişti.Mi Nam'a baktım öyle masum yatıryorduki. Hep böyle olsaydı keşke. Neyse canım masumlugundan sanane Byul! dedim kendi kendime.Ayaga kalktım. Masadaki içkileri alıp çöpe attım. Yatak odama girip gardolap'ı açtım. Ne giyseydimki. Düzgün gitmem lazımdı. Siyah giyinmeyi çok isterdim ama olmazdı.Dügüne gidiyorum nede olsa.Beyaz bir elbise buldum.Onu giyindim. Aynaya baktıgımda gözlerim çok şişmişti.Off gidmek zorundamıydım ki? " Çok güüzel olmuşsun " dedi Mi Nam. Ona dönüp " Hey , bir kızın odasına giremessin "dedim. Oda gülerek " İçinde degilimki kapıdayım " dedi alaycı bir davırla . Bende ona dil çıkarıp kapıyı kapadım. Kırmızı bir mont alıp odadan çıktım. Mi Nam'a seslenerek " Hey , evimden çabuk git! Geldigimde burda olma Oke? " dedim ama ses gelmiyordu. Ayakkabı giyip evden çıktım. Taxi'ye atlayıp yolu tarif ettim.Vardıgımızı söyleyince parasını verip taxi'den çıktım.Gönlüm içeri girmek istemesede.Girmek zorundaydım.İçeri girdim. Xiah beni karşıladı ve yanında gelinlikli biri duruyordu. Tanışma faslı yapıyorlardı galiba. Mutlu oldugumu belirtmek için sahte bir gülümseme yaptım.Yanıma yaklaştılılar. "Hoşgeldin , çok güzel olmussun " dedi Xiah. Ona gülümseyerek " Sagol , sizde çok tatlı olmussunuz ! Birbirinize çok yakışmıssınız ! " dedim bunları nasıl söyleyebiliyordum anlıyamıyordum ama boşvermiştim herşeyi.Sonuçta o mutluydu. " Bak , hayatım bu kardeşim Byul Ra , Byul buda Yeon Seo " dedi. Bende egilerek " Tanıştıgıma memnun oldum " deyip geline baktım. Ona gülümseyerek " Bende canım " demişti.Ve düün başlamıştı.
...
Düün bitmişti. Xiah ve Yeon Seo çoktan gitmişlerdi. Saat daha erkendi.Kendimi şuanda hayatta yaşaması boş bir insan gibi hissediyordum.Kafamdan artık Xiah'ı çıkarmalıydım ama bu nasıl olucaktı? Şuanda ölmeyi o kadar çok isterdim ki.Hayatın zorluklarına katlanmayı üstümdeki bu sorumlulugu atmayı o kadar çok isterdimki! Olmuyordu ölemiyordum! Beni hayata baglıyacak kişiler teker teker yok oluyordu! Ama ben hala buradaydım. Kenardaki parka gittigimi fark etince durdum. Çoçuklar sevinçli şekilde oynuyorlardı. Onları öyle görünce çoçuk olmak istiyordum. Anneme kalbim acıyor dedigimde büyüyorsun demişti. Büyümek bu kadar acıysa büyümek istemiyordum. Ayaklarım dökezledi. Öylece çoçuklara bakarken biri yanıma dogru geldi. " Unni , neden aglıyorsun? " dedi. Gerçektende aglıyormuydum. Ellerimle gözüme dokundum gerçektende aglıyordum. Ona bakınca gülmüştüm. Çok şeker gözüküyordu.Kafasını oksayıp " Hiç .. hiç birşey yok küçük ... Adın ne senin? " deyip kendimi doparlayıp . " Unni , adım Kim Soo ya senin ? " deyip bana gülmüştü. " Benimkide Byul Ra .. " dedim. "Oyun oynuyalım mı unni? "dedi. Oyun? Aslında güzel fikirdi. " Olur " deyip kafamı salladım. Tam kaydıragın oraya gidiyorken küçük çoçuk elimi tuttu. " Unni, bak şimdi ben anne olim sende çoçugum ol Tamam mı?" Anne mi? Hahaha bir gülüş tutu beni . Hiç bir şey demeden kafamı salladım. " Kızım sana aglama demedim mi? " demişti. " Ommaaa açıktım ama ben ! " deyip agzımı buruşturdum.. Oda bana bakarak " Tamam remen yapayımmı sana? " deyip elimi bıraktı kumun üstüne oturdu. Remeni kumlamı yapıcaktı . " Al ye kızımm ! " deyip kumu bana uzattı. Bende elindeki kumu alarak tatmış numarası yaptım " Omma çok güzel olmuş " deyip küçük kızı yanagından öptüm.Sonra da küçük kızı kucagıma alıp salıncaga bindirdim. Ve sallamaya başladım . " Omma güzel sallıyormuyum? " deyip güldüm. " Evetttt! " diye bagırmıştı. Böyle sallamaya devam ederken. Küçük çoçugun gerçek annesi geldi. " Kızım nerelerdesin böyle ! " demişti annesi. Bende hemen söz atlayıp " Ommamla ayy yanı Kim Soo'yla oyun oynuyorduk kusuruma bakmayın .. " deyip egildim. " Biz artık gitmeliyiz " deyip küçük çoçugu kucagına aldı. " Bu arada Teşekkürler kızımla oynadıgın için " deyip bana gülmüştü. Bende " Önemi yok.. " deyip küçük kızın yanına sokuldum ve " Omma kendine iyi bk olurmu? Bu arada sakın büyüme! " deyip güldüm. " Unni sende ! " deyip gitmişlerdi. Benimde artık eve gitmem lazımdı. Kendimi az huzurlu hissediyrdum. Taxi'ye yeniden atlayıp eve gittim.. Eve varmıştım. Taxi'den inip kapıyı açtım. İçeri girdigimde Mi Nam yokdu. Olmaması daha iyiydi. Ev çok sessiz olmuştu.Hemen üstümü deişip Tv'nin başına geçtim.Kaç dizi izledigimi ben bile bilmiyordum.Ve gözlerimi kapatıp uyumak istiyordum.
IkuTa
Yazar & Okur
IkuTa

MesajKonu: Geri: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 5:49 pm

Hayatımın Üç Noktası...Bölüm 12

Yazar : Umutsuz Vaka( Beyzanur )

Ama uyuyamıyordum.Zil çalmıştı.Kapıyı bir hışımla gittim.Kesinlikle Mi Nam'dı.Evet nasılda bilmiştim.Kapının önünde ben ona o bana bakıyordu. Sessiz durmayamı başlıyordu artık? Neyse bende birşey diyemem zaten. Bu yüzden kapıyı açık bırakıp içeri girdim.Koltuklardan birine oturup tvyi açtım.Kapının kapandıgını duydun.İçeri mi girdi acaba ? Yoksa gitti mi? Baksam mı ki?Kafamı o tafa dogru yavşca kaydırdım. Bir şey göremiyordum puff. Birden içeri girince kafamı kendime dogru çektim. Anladımı acaba? Dier koltuga oturmuştu. Hala suskundu. Bir şey mi olduki? Ayaga kalktım , mutfaga dogru yürüdüm.2 Kahve yapıp içeri geri girdim. Birini ona uzattım elimden aldı.Ve içmeye başladım. Hala susuyordu. " Eee ? " dedi kısık bir sesle.Ona baktım ve şaşkın şaşkın " Ne ee? " dedim. " Yaa bugun hiç görüşemedik dimi?"dedi sırııtrak.Sırıtması beni mutlu etmişti ama sabah görüşmüştük. Ahh bu çoçuk. Evet dercesine kafamı salladım.Ve kahvemi yudumlarken. Aklımdan birşey geçti. " Benimle Lunapark'a gelmek istermisin? " dedim. Oda bana şaşkın şaşkın " Gerçekten mi? " dedi. " Evet, neden? Gelmek istemiyorsan anlarım . " demiştim. Bana güldü ve ayaklandı " Yoo yoo gelmeyi çok isterim. Yarım saat sonra görüşürüz " deyip kapıdan çıktı.Baya heyecanlıydı. Bende üstümü deişip onu bekledim. Yarım saat sonr geldi dışarıda yürümeye başladık.Lunapark'a vardıgımızda etrafa şaşkın şaşkın bakıyordum. " Hey hangisine binelim? Çarpışan araba ? Hızlı tren? Hadi çabuk seç " deyip gülmüştü. " Şeyy ... Çarpışan araba " der demez elimi tuttu ve o tarafa götürdü.İkimizde arabaları birbirine tokuşturuyodk. Gülme krizlerine sokuyordu Mi Nam . " Eee şimdi napalım ? " dedi Mi Nam. "Pamuk şeker !! " deyip Pamuk şeker tezgahına dogru koştum ve iki tane aldım. Birini Mi Nam' a uzatıp yemeye başladım. Yürürken Mi Nam birden durdu. Karşıya dogru bakıyordu. " Heyy ! Noldu ? " dedim ama duymuyordu sanki. Kolumu birden tutup o tarafa götürdü. " Benimle yarısırmısın? " dedi Mi Nam . " Anlamadım ? Nasıl yani? " derken yanımıza orta yaşlarda bir adam geldi. " Evet 2. çiftimizde geldi. İlk olarak sizi tanıyalım." demişti. Bir yarışmaydı ama ne yarışması oldugunu bilmiyordum. Mi Nam adını söylemişti. Ben etrafa bakarken bana adımı soruyormuş. Bende " Jung Byul Ra " derken bizi bir yere götürdüler . "Heyy , neler oluyor ? " dedim Mi Nam 'a bakarak. " Bir çift yarışması ikimiz yarışcaz " deyip sırıtmıştı. Ha?? Çift yarışması !! " Sevgili çiftler . Yarışmamız 3 bölümden oluşuyor . 1- Çuval içinde yürüme 2- Çiftlerin ayaklarını birbirine baglayarak yürüme 3-Gösterecegimiz elbiselerden birini giyip sevimli bir çift olma bu üç yarışmayıda geçen çiftlerimize süpriz bir ödül verilecektir. " Hımm ilginç bir yarışma olucak. Ama eglencesine nede olsa dimi? " Evet çuvalları giyin " Bir çuval vardı karşımızda nasıl yani ikimiz aynı çuvala mı? Uff u baya zor olacak . " Mi Nam ilk ben giriyorum sonra sen ! " dedim ve çuvala girdim nasıl yapıyordum bunları yaa ! "Peki " deyip oda girdi. Karşımızdaki çiftlere bakınca bana bakıp . " Biz kazanacagız " deyip bana laf sokuyorladı. Kim kazanırmış görürsünüz! " Hazırr !! Başla " deyip çuvalda sıplamaya başladık . 1. çift bizi geçiyordu. Biz ise kablumbaga gibi gidiyorduk.Çünkü onlar birbirlerine tutunuyrlardı. Önümüzdeki çiftin sevgilisi bana dönüp dil çıkardı.Hayır onların yenmesin izin veremem. Elimi Mi Nam'ın beline sardım . Mi Nam bu yaptıgıma şaşırmışki bana bakıyordu. " Zıpla dedimde zıpla Mi Nam !! " deyip zıplamaya başladık. Her dk Mi Nama zıpla diyordum. Ve önümüzdeki çifti geçtik. " Yendik " dedi Mi Nam birden. Evet yenmiştik. " İlk kuru geçen çiftimiz Mi Nam ve Byul Ra , ikinci kur için hazırlanın " demişti o orta yaşlardaki adam. Ben Mi Nam'a bakarak " Birbirimize baglanarak nasıl yürümeyi planlıyorsun? " dedim oda sırıtarak " Birbirimize dayanak olursak olur dimi? " demişti.Başladık yürümeye ama yolun yarısında düştük 2. kuru geçememiştik yani . Mi Nam üzülmüş gibiydi ama belli etmiyordu. " 3. kur için içeri geçin ve bir kıyafet seçin . " demişti o adam . Mi Nam 'la beraber içeri girdik ve ben kıyafet bakmaya başladım.Hepsi çift tşortleriydi ama.Birini begendim. Üstünde Mickey'den bir karekter vardı. Mi Nam 'a gösterdim.Oda begenmişti . Giyindik ve Mi Nam'a koldan kırmızı bir çanta takdım kendimede siyah bir çanta. Aynada onla beni görünce çok şeker oldugumuzu düşündüm. " Hazırız ! " deyip Mi Nam'a güldüm. Sonra orta yaşlı adamın yanına gittik. 2 çiftlerede jurıler puan veriyodu.Bekleye bekleye ayaklarım yorulmştu sonunda adam açıklıyordu. " Evet şimdi kazanan çiftlerimiz Mi Nam ve Byul Ra tebrik ediyoruz .. 2. olan çiftlerimizede katıldıkları için teşekkür ederiz" Haa? Bizmi kazandık şimdi? Nasıl ya ! " Wuuu , biz kazandık gördüm mü portakalım " demişti Mi Nam." Portakal? " dedim ona bakarak."Şeyy yok birşey gel bakalım hediyemiz neymiş. " partakal ne anlama geliyordu ya? Neyse hediyemize bakmaya giddik ve Bize küçük bir kutu verdi.İçinden iki tane alyans yüzük çıkmıştı.Ve birde dier hediye olarak üstümüzdeki kıyafetlerin bizde kalacagını söylemişti." Eee ne duruyorsunuz ? Yüzükleri takın ! " demişti o adam. Mi Nam ' a bakarak sessizce " Takarsan ölürsün " diyordum ama o elimi kaldırdı ve taktı... oRdan çıktıgımda elimdeki alyansa baktım Mi Nam 'dada aynısı vardı.Tam çıkartırken " Lütfen, çıkarma onu " deyip agzını büzmüştü. "Biz sevgili biledeiliz . " dedim. Ben bugun neler diiodum ya ? " Olmak istermisin? " deyip bana yaklaştı. Birden hıçkırmaya başladım ve gülmeye başladı.Tam bi rezillik ! " Yaa !! " deyip hızlıca yürümeye başladım.Birden koluma girdi. " Tamam tamam ben seni beklerim. " deyip gülmüşttü. Gerçekten bekleyebilirmiydi? Görücez ... Dikkatimi çektide hala çift tşortleri giyiyoruz. "Neyse ben eve gideyim artık . " derken " Durr !! " dedi.Ne dicekti gene ? " Seni sevdigimi biliyorsun dimi? " ... " Hiç unutmuyorum ki her zaman söylüyorsun rüyalarımda bile ! " Haaa !! Ne dedim ben . " Beni rüyandamı gördün. İtiraf et işte beni seviyorsun " deyip sırıtıyordu. Dafa fazla rezil olmamak için hızlıca yürüdüm.Omzumdan tutup beni geri çevirdi. " Bidaha söylesene " deyip bana bakıyordu. Sustum dudaklarımı iple dikmiştim sanki. " Byulll söyle işte ! Neden bu kadar zor birisn ! " off . Bende ne hissetigimi bilsem . Sana hem kin hem ... gerisi yok işte. "Çoçuk olma " deyip eve dogru yürümeye başladım. Eve vardıgımda " Hadi sana yol göründü " deyip güldüm.Birden bana sarıldı "Birdaha söyliyene kadar bırakmicam " deyip gülüyordu. Ne kadarda pisliksin ! . Puff şimdi nasıl kurtulacaktım ?? Tek çare söylemekti... " Peki tamam ....gördüm işte rüyamda mutlumusun ? " dedm. Off bu dilimi kesmek istiyorum. Kollarını gevşeddi ve sıyrıldım. " Peki nasıl ,ne yapıyorduk?? " demişti. " Haddini aşıyorsun sen ! Hadi söyledim artık git " deyip eve girdim. Gitmişti galiba sonunda. Off çok yorgundum. Biraz uykuyu haketiyorum galiba. Banyo edip üstümü deiştim. Kapı çalmıştı. Koşarak kapıyı açmıştım. Haa? " Senin burda ne işin var? "..... " Uzun zaman oldu dimi? "

IkuTa
Yazar & Okur
IkuTa

MesajKonu: Geri: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 5:49 pm

Hayatımın Üç Noktası... Bölüm 13

" Uzun zaman oldu dimi? " dedi Min Neul . " Gene ne var ? Canın sıkılıp dövmeyemi geldin? " dedim. " Evet , nasılda biliosun beni ! Kaç sene sevdim ben onu ve bir s*rt*k tarafından çalınmasına izin veremem ! " demişti. S*rt*k ben mi oluyorum şimdi? " Aptalsın sen ! " deyip ona baktım. Arkasından sürüsünüde getirmişti. " Noldu , korktunda sürünlemi geldin? " demişti. Bana gülerek " Hayır , canın dayak istiyordu.Ama daha yeni tırnaklarıma bakım yaptırdım, seninle kirletemem..! "demişti. Kızlarını üstüme salmıştı. Baş sürü !!! Biri tokat atsa tutuyordum ama 3 kişi dalınca olmuyordu. Bayagı dayandım ama dayakta yedim . ( Tabi onlarıda dövdüm Very Happy) Cepimdn telefonu zar zor çıkarıp bi numara tuşladım . Herlad ambulans'dı." Aloo? " dedigini duydum. Her yer gene kararıyordu. Lanet olsaı Lee Min Neul ve sürüsü !

...

" Portakalım , portakalım !! " diyordu biri.Gözümü araladım Mi Nam ? " Yaa! beni güldürme kaburgalarım agrıyor ! Hem bu portakalda ne? Beni bir meyveyemi benzetiosun ! " demiştim. Bu cümleleri söyliyecek gücü nereden bulmuştum? " İyimisin ? " demişiti Kafamı sallayıpayaga kalktım . " Sen nie gelmiştin? " dedim. " Sen çagırdın . Beni aradın Alo dedim ama ses çıkmadı bende koşarak geldim " deyip sırıtıyordu.Ben mi aramıştım? " Ama ben ambulansı aramıştım ! " dedim ama dinlemiyordu. " Tamam bahane bulmana gerek yok beni görmek istiosun biliyorum .) " diyordu tekrar tekrar. " Susucakmısın ? Yoksa seni dövmemi istermisin? " dedim ve koltugun üzerine kendimi attım. " Hey bu arada dudagındaki yara sana çok yakışmış " demişti. Ona baktım ve " Sanada yapmamı istermisin!!! İstemiosan kapa çeneni ! " dedim ve peçedeyle dudagımdaki yarayı temizledim. Mi Nam yanıma oturdu ve " Eee napıyoruz? " diyerek bana güldü. " Ben uyucam sende hadi dışarı dışarı . "dedim ve kafamla kapıyı gösterdim. " Hımm , aç mısın? Yemek yapim mi? Evet evet Byul'uma yemek yapim =P " deyip dil çıkartı. Ahh bu çoçuk .. Mutfaga dogru yürüdü. "Yaaa etrafı kirletme ! " deyip güldüm. Aradan yarım saat geçdi. Yere sofrayı hazırlayıp yemekleri koydu. Bende orda keyf-i alem yapıyordum. "Gel hadi . "deyip sofranın başına oturdu. Bnde geçip yemeye başladım. " Hey , sen çok şanslısın . " demişti Mi Nam. " Neden? " diyince bana baktı. " Böyle yemek yapan bi sevgilin var. Eger benimle evlenirsen sana hergün yaparım böle yemekler ." dedi.Birden agzımdaki yemekleri suratına tükürtüm. Bana su uzatıp gülüyordu.Ben suyumu içerken oda üstündeki yemekleri temizliyordu. Ama Saçının kenarında bir yemek artıgı vardı. " Yaa , dier taraftada var .) " deyip ona bakıodum. Ama bi türlü bulamadı o yemek artıgını. Elimi uzatıp aldım. Bana bakıodu. "Öle sinsice bakma ! Yemegi üstüne dökerim sonra temizlemeyede yardım etmem bak ! " deyip yemeye devam ettim.

IkuTa
Yazar & Okur
IkuTa

MesajKonu: Geri: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 11:13 pm

Hayatımın Üç Noktası... Bölüm 14

....

Bitince sofraya ben topladım.Bulaşıkları yıkamaya başlıcak iken ne kadar çok oldugunu fark ettim." Off " deyip kendimi yeniden bulaşıkların içine attım.Sonra Mi Nam 'ın beni izledigini fark ettim.

" Yaa " deyip ona baktım. Korkmuş ki yerinden sıçradı. Bana gülümseyip " Elinede çok yakışıo, bende şanslıymısım ... Böyle karım olucak Smile " deyip sırıtıyordu. " Hey ! Senin karında kim ?? Ben göremiyorum . " deyip elimi yıkadım ve içeri geçtim. " Sensin !! " demişti. Ne diyordu bu ya ?? " Yaa ! Daha evlenme teklifi bile etmedin ! Hatta sevgili bile deiliz . Artı etsen bile kabul etmem boşuna ugraşma ! " deyip kapıya dogru yürüdüm ve kapıyı açtım. Anlamıışki kapıya dogru geldi.Tam çıkıyordu . " Bence edersin ! "deyip yanagımdan öprü. Aishh ! Bu çoçuk beni deli edicek.Ama artık eskisi gibi kızamıyorum ona !!! " Güle güle " deyip koşarak giddi. Hah! Bende kendimi hemen yataga attım ve uyudum...

...

Off olamaz geç kaldım! Gene... Hızlıca üstümü deişip dışarı çıktım. Koşa koşa okula gidiyordum.Merdivenleri 2'şer 3'er adım çıktıktan sonra sınıfa girdim. Ögretmen daha gelmemişti şanslıydım.Hızlıca yerime geçtim. Anqel oradaydı. Selam verip konusmaya başladık. Magazinler şunlar bunlar derken zaman çabuk geçmişti. Ama hoca hala gelmemişti.Bu işime yaramıştı aslında..Zil çalmıştı. Mi Nam 'la göz göze gelmemem lazımdı.Gerçi gelsem bile fark etmezdi .Ama Mi Nam hiç söz dinler mi?Tabiki hayır.Anqel'da dışarı çıkmıştı zaten .

Bu yüzden hızlıca sınıftan kaçtım.Ellerimi hırkamın cebine koymuş geziyordum. Birden Akitoyu gördüm ve Anqel'la elele ! Ne zaman ? Nasıl ? Hangi ara? Koşarak yanlarına gittim. " Sizz... siz ne zamandan beri? Ve Anqel bana neden söylemedin Aishh ? " Birden gülmeye başladılar. " Sen bizi bırak , Mi Nam'la çift tşortleri giyip okulun sitesine atmışssınız =) " dediler . Koşarak bilgisayar sınıfına girdim ve okulun sitesine baktım. "oFff olamaz dogruymuş!!" deyip kafamı ellerimin arasına koydum.

" Mi Nammm ! Seni senii sen verdin dimi !! Görürsün sen ! Aishhh ! " diyorum. Biri beni duymuşki " Byul ? " demişti. Döndüm ve Mi Neul ögretmen ! Olamaz Mi Nam 'ın ablası. Bittim ben ! " Bir şey mi oldu ? " deyip elini omzuma attı. " Ohh , yo yoo " deyip ayaga kalktım.Bilgisayar ekranına şaşkın şaşkın bakıyordu . Olamaz ! " Demek o sendin Mi Nam'ın bahsettigi şu gizemli kız. Byul ne kadar ayıp ama insan ögretmeninede söyler . Hem biz sınıfca bir aile deilmiyiz ? Çok darıldım " dedi. Ögretmenim sizdemi yaa? "Hayır , o bi yanlış anlaşılmaa ! Biz lu... " demeden sözümü kesti. " Tamam tamam o bu aralar çok mutlu bu yüzden affettim seni Smile " dedi ve yanımdan gitti. Mutlu mu? Benim sayemdemi?Off ! Aklım darma duman.

Zil çaldı. Sınıfa girdim ve Mi Nam ' a pis pis bakış atıyordum.Aaa bu arada dier ders Müdür Hong'un resim dersi Razz Birden Mi Nam yanıma geldi. " Hey neden bana pis pis bakış atıyosun bi zorun mu var?" Bide yüzsüz yüzsüz soruo ya ! " Hah ! Bilmemezlik mi yapıyorsun şimdi? " dedim. " Anlamadım ? Şu resim olayını diyorsan onu ben vermedim ama vermeyi isterdim Smile " deyip gülüodu . " Ego Kralıı ! "

IkuTa
Yazar & Okur
IkuTa

MesajKonu: Geri: Hayatımın Üç Noktası...   Hayatımın Üç Noktası... Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 11:13 pm

Hayarımın Üç Noktası... Final ^^

Zil çaldı. Sınıfa girdim ve Mi Nam ' a pis pis bakış atıyordum.Aaa bu arada dier ders Müdür Hong'un resim dersi Razz Birden Mi Nam yanıma geldi.

" Hey neden bana pis pis bakış atıyosun bi zorun mu var?" Bide yüzsüz yüzsüz soruo ya ! " Hah ! Bilmemezlik mi yapıyorsun şimdi? " dedim. " Anlamadım ? Şu resim olayını diyorsan onu ben vermedim ama vermeyi isterdim Smile " deyip gülüodu . " Ego Kralıı ! " deyip yerime geçtim.Resim dersine giricektik . Müdür Hong kapıyı açıp selam verdi - tabi bizde- Resim çizerken ona öyle bakıyordum ki.. Mi Nam bu kıskançlık yüzünden bana sinsi sinsi bakıyordu. Yavaşca yanıma gelerek saçımı çekti. " Yaa ! " deyip ona baktım. O ise Müüdür Honga bakıp " Hocam biz kedi köpek gibi gene dalaşıyoruz . Çıkalım mı? " deyip gülüyordu. Müdür Hong kafa sallayıp güldü. Bu hoca nasıl izin verir ya ?? " Yoo hocam biz çok iyi anlaşıyoruz " dedim. Ama nafile. Bu anı baştan yaşıyormuş gibi oldum .. Dışarı çıktık. Mi Nam kolumdan tutup beni sürükledi.

" Yaa napıosun ? " deyip ona baktım. " Sen , gerçekten beni hiç mi sevmiosun !! " demişti. Seviyormuydum ? " Ne alakası var " deyip başka konuya atlamak istiyordum. " Birine sarılsam yada senden başka biriyle ilgilensem hiç mi tepki vermiceksin? Hiçmi canın yanmicak ! " Yancakmıydı acaba? " Neden yansın ki? " dedim. Biraz afalladı. Sonra birden sırıttı . " Demek öyle ? " dedi. Kafamı salladım. Yanımızdan geçen bi kızı durdurup sarıldı ! Ne kadar saçmaydı. Onun bana ait oldugunu biliyordum. Ve bildigim halde bozuluyorum . Ahh ne diyorum ben ! Hala sarılıyordu sıkıca. Ahh Mi Nam igrençsin !

Zavallı kız ümitlenicek şimdi. Bu yaptıgı onun duygularını icitecek. Buna engel olmalıyım. Sonuçta kadın dayanışması dimi? Birden bagırdım " Yaa ! Sen naptıgını sanıyorsun ? " sırıtarak kafasını bana çevirdi. " Bu kızın duygularıyla nie oynuosun ? Nasıl bir insansın sen ? " deyip ona baktım. Kızdan uzaklaşıp " Seni ilgilendirio mu? " Haa ? " Hemcinsim hemde onu korucam senin gibi bi çıyandan " kız bize şaşkın şaşkın bakıyordu. " Bu seni hiçde alakadar edmez. " Hı?? Ne dio bu ! Elimi sıktım yanına yaklaştım . " Sen beni ilgilendirmezsin ama o kıza yaptıkların beni ilgilendirir. " dedim. " Yoksa sana sarılmamı istersin onun yerine ? " senn senn !! Elimi daha sıkarak bidane yumruk attım ( Uzun zaman atmamıştı heheh ^^ ) " Bunu sık sık yap " yanagını tutup gülümsedi. Gözlerini kapatıp yere düşüodiki ben tuttum. " Mi Namm ?? Mi Nam aptal Mi Nam tamam teslim oluyorum ! Ne yazikki ukala bencilin tekisin ama sana aşıgım ! " dedim. Bunlar nasıl çıkmıştı azımdan ? Birden gözlerini araladı. Yarım yumak ingilizcesiyle "Biliodum .. Kiss me ! " dedi. Ona gözlerimi devirerek baktım. Yavaşca egildim. Kendime mani olamadan dudaklarından hafifçe öptüm. Tekrar gözleri kapandı. Pislikk ! " Yaa yaa uyan ! "

Mi Nam'ın bakışacısı ~ ^^

Gözlerimi yavaşca açtım . Rahat bir nefes aldım. Yataktan dogrularak oturma odasına geçtim. Byul kahvaldı hazırlıodu. Beline sarılarak yanagından öptüm. " Bu gün rüyamda ne gördm biliomusun ? " dedim. Heyecanla " Ne gördün? " gülümseyerek. " Bizi gördüm . Herşeyi senin gözünden seyrettim karıcım... Portakalım ^^ "Smile Sinirlenmişcesine " Yaa beni nie yuvarlak bişeye benzediosun ! Çektiklerimi anlıyabiliomusun onca yıl !! He he ? " demişti. Onun bu halini çok seviodum. Sahte siniri , ateş saçan gözleri ve herşeyiyle kendisi.Ondan asla bıkmıcam .Baş parmagımı öperek onun dudaklarına koydum. " Heyy sessiz ol . Çoçuklar uyanıcak Smile " deyip güldüm.Ve ona sarıldım. " Senden nefret ediyorum. " dedi. Birden biri geceliklerimizi çekiştirip gözünü oalıyordu ve " Anneee Kim Soo altına yapmış .. " deyip dudaklarını büzdü. " Ben temizlerim portakalım sende eun soo 'un yüzünü yıka Smile " deyip güldüm.

Biliodum Byul çok mutluydu. Ve onu mutlu eden tek şey TABİKİ BENDİM ..

Her Son Bir Başlangıctır ! ~ ^^

Hayatımın Üç Noktası...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayatımın Ritmi
» Hayatimin Hikayesi