Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~Bir Yudum Sıcak Çikolata~

YazarMesaj
YB_Minnie
Yazar & Okur
YB_Minnie

~Bir Yudum Sıcak Çikolata~ Empty
MesajKonu: ~Bir Yudum Sıcak Çikolata~   ~Bir Yudum Sıcak Çikolata~ Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 3:17 pm

Bir Yudum Sıcak Çikolata

Yazar: Dia Joong

Oyuncular:Changmin,Na Young,YooRi

NOT: Bunu tam bir çikolata hastası arkadaşım Na young’a yazdım Very Happy ♥️
~

“Yaa Na Young bunalım havandan çıkmayı düşünmüyor musun?”

Na Young düşünüyormuş gibi yaptı.

“Hımmm sanırım ‘Hayır’”

“Aishh ….”

diye ona sinirlenirken altındaki yastığı ona attı.

“Yaa YooRi ne yapıyorsun?”

“Hımmm… Sanırım Changmin bunalımından çıkarmaya çalışıyorum.”

Biraz durduktan sonra devam etti

“O artık bir K-pop prensi sana bakacağını düşünmedin değil mi?”

Na Young onun ismini duyunca içi burkuldu ama belli etmemek için maymuna biraz daha sokulup dondurmasını yemeye devam etti.YooRi umutsuzca başını sallayıp televizyonu açmaya gitti.Kanalarda gezerken bir kanalda durdu. Kanaldaki haberi duyan Na Young hemen kafasını kaldırdı. Haberde

“DBSK nin yeni yıldızı Changmin yeni bir aşka yelken açmış gibi. Geçen günlerde JEssica ile görüntülendi. Changmini kutluyoruz ve Bu ne hız diyoruz…..”

YooRi ne kadar kapatmaya çalışsa da olmamıştı en son fişi çekmişti.Na Young için o haberden başka bir şey yoktu sadece o haber.! Kendini dünyadan soyutlamış bir şekilde bakıyordu televizyona elindeki dondurmaya yere düşürmüştü. YooRi şaka amaçlı

“Tabi buraları sen temizliyorsun demi küçük hanım.”

Ona kızdıktan sonra Mrs. Rosella’yı çağırdı.

Mrs. Rosella yeri temizlerken Na Young kendine geldi. Hemen odasına gitti. Her zamanki gibi göz yaşları içinde albümünü açtı.İlk çıktıkları günden Changminin K-pop prensi olana kadar bütün resimleri vardı.Albüme ilk tanıştıkları gün geldi aklına ‘ İlk başlarda bir birlerine nefret ediyorlardı. Taki Müzik hocaları anlaşmayanları bir grup yapıp şarkı yapmalarını isteyene kadar Na Young ve Changmin ‘Bir Yudum Sıcak Çikolata’yı yazmışlardı o şarkıdan sonra birbirlerine adeta kenetlenmişlerdi.Ama zaten o şarkı değil miydi Changmini K-pop prensi yapan?’

YooRi Na Youngun yanına gitmiyordu biliyordu ki o kapıyı açmayacakdı.Onun yerine Changminin yeni numarasını aradı

“Alo”

“Alo Ben YooRi.”

“Na Young’a bir şey mi oldu?”

“Daha soruyor musun .?”

“Ne neyden bahsediyorsun?”

“Haberi görmedin mi?”

“Ne haberi.”

“Changmin Jessica ile olan haberini diyorum.”

“Aishh bu kameralar.YooRi ne olur 1 hafta sonraki konsere getir Lütfen!”

“Niye? Daha ağlamışı için mi?”

“Hayır daha az ağlaması için.”

YooRi tam cevap verecekken Changmin telefonu kapatmıştı.

“Asihh bu…”

içerden bir cam kırılma sesi geldi.YooRi sesin geldiği yöne hızla ilerledi.

“Yaa Na Yo..”

lafını bitiremedi çünkü karşısındaki Mrs. Rosellaydı.

“Gerçekten özür dilerim bilerek olmadı.”

YooRi rahatça iç çekti.

“Önemli değil.”

değip oradan ayrıldı.

1 hafta yine aynı şekilde geçti Na young üzüntüsünü saklamak için durmadan bir şeyler yiyordu.

YooRi bu duruma ne kadar kızsada elinden bir şey gelmiyordu. Bugün evden Ft İsland konseri diye çıkartacaktı Na Youngu.

Na Young uf leye püfleye konser alanına gitti kafasını yerden kaldırmadığı için etraftaki Changmin posterlerini görmüyordu.

Changmin sahneye çıktığında bütün hayranları ‘Changmin Changmin…” diye bağırınca Na Young kafasını kaldırdı karşısında Changmin duruyordu gözleri dolmuştu tam arkasını dönmüş giderken Changmin

“Dur gitme.”

Konser alanında uğultular yükseldi. Yoori kafasını çevirdi.Changmin her zamanki gibi onun gözünün içine aşkla bakıyordu.

“Şimdi benim ilk ve tek aşkım Na Young için birlikte yazdığım yazdığımız ‘Bir Yudum Sıcak Çikolata’yı söyleyeceğim.” Değip söylemeye başladı Na Young büyülenmiş bir şekilde ona bakıyordu.Şarkı bittiğinde Na Young'un gözlerine bakarak

“Benimle evlenir misin?” dedi.

Na Young üzerinden şoku atamadığı için sadece kafasını salladı.

SON~

~Bir Yudum Sıcak Çikolata~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Parça Çikolata
» Bir Parça Çikolata