Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~ Yazı Tura ~

YazarMesaj
Cassie
Admin & Yazar & Okur
Cassie

~ Yazı Tura ~ Empty
MesajKonu: ~ Yazı Tura ~   ~ Yazı Tura ~ Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 12:37 am

Adı: Yazı Tura

Yazan: Cassie

Oyuncular: Taecyeon, SunYe

Türü: Romantik

NOT: Bunu dün gece uyku semesi halimle yazdim, yani simdiye kadar yazdiklarimdan daha kötü oldu Razz

“Çocuklar ben bir kaç kağıt kopyalamaya gidiyorum, 10 dakika sonra gelirim. Sessiz olun.”

Bunu söyledikten sonra, öğretmen elindeki dosyalarla sınıftan çıktı. O çıkar çıkmaz öğrenciler başladı birbirleriyle konuşup oynamaya.

SunYe sıkıntıdan ne yapcağını bilmiyordu ve cebinden bir sikke çıkardı ve onu havaya fırlatmaya başladı.

“Ne yapıyosun?”

SunYe başını kaldırdı ve Taecyeon’un yakışıklı yüzüyle karşılaştı. “Hiiic... Changmin bana yazı tura oynamasını öğretti, oynayalım mı?” diye sordu.

Hazır öğretmen sınıftan çıkmışken, boş zamanı Taecyeon’la geçirmek istiyordu. “Bir soru sor sonra yazı ve tura için iki seçenek söyle, hangisi gelirse odur.”

Taecyeon SunYe’nin yanındaki sandalyeye oturdu ve soru düşündü. Onun düşünceli hali bile SunYe için bir rüya gibiydi. Sınıfa yeni öğrenci olarak girdiği ilk günden beri Taecyeona sırılsıklam aşıktı. Uzun zamandır ona aşkını itiraf etmek istiyordu, ama çok çekingendi.

Taecyeon’dan nasıl bir tepki geleceğini bilmiyordu. Onun sert ve kaba bir görünüşü vardı. SunYe’de ilk kaba görünüşünden hoşlanmaya başlamıştı zaten. Ama onu zamanla yakından tanıyınca, çok yumuşak bir kalbi olduğunu anladı.

Taecyeon ona çok iyi davranıyordu ve onu hep güldürüyordu. Böyle davrandığı için SunYe bir süre Taecyeon’unda ondan hoşlandığını sanıyordu. Fakat herkese böyle iyi davrandığını anlayınca kalbi kırılmıştı.

“SunYe?”

Biliyordu, Taecyeon’a aşkını itiraf etse, Taecyeon onu kırmamaya çalışırdı, ama yinede onu reddederdi. Taecyeon’un sadece iyi bir arkadaşı olma düşüncesi SunYe’yi mahfediyordu.

“Şşşşttt, uyuyomusun?”

Taecyeon’un omzunu sallaması SunYe’yi düşüncelerinden uyardı. “Eh? Ne demiştin?”

“Çok dalgınsın, birşeyin mi var?”

“Yoo hayır.” SunYe güler. “Ne diyordun?”

“Ne sorcağımı bilmiyorum…”

“Çok kolay ya! Bak mesela tenefuz’da hangi yemeği yicez? Yazı Pizza olsun, Tura’da Hamburger.” SunYe demir para’yi havaya atıp elinin sırtında tuttu. “Pizza yiyoruz!” diye güldü. “Şimdi sen bir soru sor, Taecyeon!”

“Tamam.” Taecyeon bir sure düşündü ve sonra gülümsemeye başladı. Sanki yanakları biraz kırmızı olmuştu, yoksa SunYe’ye mi öyle geliyordu? Kız meraktan bir kaşını kaldırdı.

“Sorum… Acaba SunYe Taecyeon’un kız arkadaşı olur mu?”

Taecyeon heyecan’dan havasını tutuyordu, SunYe’nin tepkisi nasıl olcaktı? Taecyeon SunYe’den uzun zamandır hoşlanıyordu, ve SunYe’ninde ona aşık olduğunu biliyordu. Nasıl mı anladı? SunYe bazen kendi fark etmeden o an düşündüklerini sesli söyler ve çoğu kez Taecyeon’un yanında ona ne kadar aşık olduğunu söylemişti.

Soruyu duyunca SunYe’nin ağzı açık kaldı, fakat bir oyun olduğunu düşünerek güldü.

“Haha Taecyeon oppa, çok komik soruydu! Peki seçeneklerim ne?“

Taecyeon üzülerek yere baktı. SunYe onun şaka yaptığını mı düşünüyordu? Ama kararlıydı: SunYe’ye bugün ne olursa olsun itiraf edecekti. SunYe’nin ilk adımı yapmasını bekleseydi, papa müslüman olurdu. =(

Kızın elindeki sikke’yi aldı ve SunYe’nin gözlerine gülümseyerek baktı. “Yazı gelirse ‘Evet‘, Tura gelirse… bidaha fırlatıyoruz.”

SunYe şoktaydı, bu duydukları doğru muydu? Taecyeon ya gerçeği söylüyordu, yada ona kötü bir şaka oynuyordu.

Sanki düşündüklerini duymuş gibi, Taecyeon, “Bu bir şaka değil.” dedi.

“Ne?” SunYe ona şaşkınca baktı.

Taecyeon güldü ve SunYe’nin burnunu cimcikledi. “Sesli düşünme alışkanlığın olduğunu bilmiyor muydun yoksa?”

SunYe kafasını salladı. “Hayır bilmiyodum.”

“Şimdi biliyosun ozaman.” Taecyeon birden ciddileşti. “Ben sana şaka yapıyor gibi mi görünüyorum?” diye sordu.

Elindeki para’yi havaya fırlattı ve elinin tersinde tuttu. Cevabın yazı olduğunu görünce sevinçten güldü ve sonra şaşkın SunYe’ye eğilerek yanağına bir öpücük kondurdu. “Kız arkadaşım olur musun?”

---

Yazan: Cassie

~ Yazı Tura ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YAZI - TURA