Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yalnız Değilsin

YazarMesaj
Cassie
Admin & Yazar & Okur
Cassie

Yalnız Değilsin Empty
MesajKonu: Yalnız Değilsin   Yalnız Değilsin Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 12:41 am

Adı: Yalnız değilsin

yapım :2010~ Korea

Tür : geriLim,korku,heyecan

senaryo: marw hope

yazan:marw hope

Not: bu hikayedeKi kişi ve şahıslar tamamen hayal ürünüdür.

~~Yalnız değilsin ~~

Yavaşca odaya doğru girdim.Yürümeye başladım.etraf biRaz karanLıktı.Gözlerimle etrafı süzüyordum.Bir tıkırtı sesi duydum.Hızlı bir şekilde arkamı dönüp baktım.Yavaşca yürümeye başladım.Yukardan damla damla su akmaya başladı.başımı yukarı kaldırıp baktım.gözlerimle etrafı süzüyordum.Sonra birden arkamda birisinin olduğunu hissettim.yavaşca arkadamı dönmeye başladım.Döndüm ama kimseyi göremedim.sonra bir elin omzuma dokuntuğunu hissettim.gözlerim faltaşı gibi açıldı.arkamı yavaşca döndüm.saçlarından suratı biraz zor gözüküyordu.Korkunç bir suratı vardı ve heryeri kandı.o korkunç gözlerle bana bakıyordu.kocaman bir çığLık attım..

çığLık atarak yatakTan fırladım.Ter iÇinde kalmıştım.Annem yanıma koştu.

~ yujin.tmm biTanem sadece bir rüya gördün.

annem saçımı okşamaya başladı.Ben titremeye devam ediyordum.annemin kolunu tuttum.gözlerim açık bir şekilde.

~ o beni öldürecek.

~Kim?

~ o beni öldürmeye geldi anne beni öldürmesine izin veremezsin..

~ tmm bebeğim sadece bir kabustu.hepsi geçti.

annem beni yatırdı ve üstümü örttü.

~~hadi bebeğim uyu bak ben buradayım.

gözlerim açık bir şekilde tavana bakıyordum.

~~ERTESİ GÜN ~~

~ BEN çıktım.

~ tmm çok geç kalma.

~ okeyyy.

oKulun yolunu tuttum.Karşıma aniden biri atladı. bir an irkildim.

~ selam. Very Happy

~~ah min sung böle aniden karşıma çıkmandan hoşlanmıyorum..

~ tmm birdaha yapmicam Sad(

ve birlikte yürümeye başladık.

~ bu gün ne yapıyoruz ~ diye sordu.

~bilmem sanırım ders çalışmalıyım.

yürürken bir an duraksadım.Birisinin beni takip ettiğini hissettim.sanKi arkamda beni gözetleyen birisi vardı.gözlerimle etrafı süzdüm,kimse yoktu.duraksağımı farkeden min sung sordu.

~sorun ne? birşey mi oLdu?.

ona döndüm.

~ah yok yok hç birşey.

oKula geldik.Tam geldiğimizdede zil çalmıştı.sınıfa girdik.Ders başlamak üzereydi.hemen arkamızdan da öğretmen girdi ve ders anlatmaya başladı.Ben camın kenarında oturuyordum.Bir ara dışarı baktım.Ve bir kız çocuğu gördüm.oNunda bana baktığını farkettim.bakışları ürkütücüydü.Min sung ne oldu diye sordu.döndüm.hçç dedim.tekrar dışarı baktım.o kız orada değildi.hayal mi görmüştüm. hayır.orada bir kız çocuğu vardı.emindim.gözlerimle etrafa baktım yoktu.sonRa yukardan sırama doğru su akmaya başladı.Bir an rüyam geldi akLıma.Başımı kaldırıp tavana baktım.koLumla min sung'a vurdum yavaşca.

~ Ne oldu?

~ burdan su akıyor.

~ bu da neyin nesi.

min sung elini kaldırdı.

~ öğretmenim.

~ bir sorun mu var?

~buradan su akıyor.

öğretmen yanımıza geldi.Bizim buradan kalkmamızı söyledi.bizde kalktık.Tamda o sırada zil çalmıştı.

~ hadi siz tenefüse çıkın.bende bir müdürle görüşeyim~ dedi hoca.

min sung iLe dışarı çıktık.bahçede oturduk.

~ yujin sen iyi misin?

~ neden?

~bilmiyorum garip davranıyorsun.

~ öylemi bilmem.

~~bak bir sorunun varsa söyleyebilirsin. bir arkadaşız değil mi?

~ asLında bende bilmiyorum

ona döndüm.

~ acayip şeyler görmeye başladım.

~Ne gibi?

~ hayalet gibi.

birden gülmeye başladı.koLumla vurdum.

~ keser misin şunu?

~ ama bu çok komik.

~inanmayacağını biliyordum.niye anlatıyorumKi zaten. dedim ve kalkıp gittim.Bana inanmadı.Hatta benimle gülerek dalga geçti.Ama ben hayal görmüyorum.bu gördüklerim gerçekti.tuvalete yüzümü yıkamaya gittim.suyu açtım ve suratıma su attım.Biraz kendime gelmiştim.Sonra aynaya baktım.

~ bu gördüklerim gerçek.

tekrar yüzüme su attım.Ve birden muslukTan su yerine kan akmaya başladı.hemen kendimi geri çektim.gözlerim kocaman açılmıştı.ellerim kan iÇinde kalmıştı.yavaşca yaklaşıp musluğu kapattım.Hemen oradan çıkmak uzaklaşmak istedim ve kapıya doğru koştum.zorladım ama kapı açılmadı.Tekrar zorladım hatta tekme attım.

~ açıl kahretsin açıll.

ağlamaya başladım.zorladığım halde açılmıyordu.Delirmek üzereydim.kafayı yiyecektim.duvara yaslandım ve ağlayarak yere çömeldim.boğulucak gibi hissediyordum kendimi.Sonra ışıklar söndü.kapkaranlık olmuştu heryer.Sonra musluk kendi kendine açıldı.ama su değil kan akıyordu.kalktım ve tekrar kapıya vurmaya başladım.

~ açın lütfen yardım edin boğuluyorum.

bağırmama rağmen sesimi kimselere duyuramıyordum.Tekrar zorladım ve bu sefer kendiliğinden açıldı.şaşırmıştım.oradan hemen çıktım.koşarak min sung un yanına gittim.kolundan tuttum panikli bir şekilde.

~ min sung biri beni tuvalete kitledi.çok korktum diyerek ağlıyordum.

bana sarıldı.

~ tmm sakin ol.neler oluyor.

~ bilmiyorum ama beni öldürücekler.

~ kimler.

~ onLar.

~ onlar Kim?

~ bilmiyorum kahretsin hç birşey bilmiyorum.

~ tmm yujin sakin olmaLısın.

''2 SAAT SONRA''

okuldan çıkmıştık.eve doğru yol aldım.Ama hala korkum geçmemişti.Neler oluyordu böyle.bu yaşadıklarım gördüklerim de ne böyle.Anlamıyordum.yolda giderken çok düşündüm.düşüne düşüne eve gelmiştim.Eve girdiğimde ise evde kimseyi bulamadım.Odalara falan baktım.Ama kimse yoktu.nereye gitmiş olabilirlerdiki.Annem evden fazla çıkan bir insan değildi.Banyodan su sesi duydum.Yavaşca oraya doğru yürüdüm.musluk kendi kendine akıyordu.yavaşca yaklaştım ve musluğu kapattım.Tam döndüm ve duvarda kanla yazıLı bir yazı gördüm.gözlerim faltaşı gibi açıldı birden.

duvarda ''YALNIZ DEĞİLSİN'' yazıyordu.

büyükçe kocaman bir çığLık attım..

'' umarım beğenirsiniz.lütfen yorumlarınızı esirgemeyin xDD

Yalnız Değilsin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [YARIŞMA] Yalnız Kendime İnkarım