Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir Çift Eldiven

YazarMesaj
Cassie
Admin & Yazar & Okur
Cassie

Bir Çift Eldiven Empty
MesajKonu: Bir Çift Eldiven   Bir Çift Eldiven Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 12:54 am

Bir Çift ELdiven ..

Tek BölümLük HiKaye...

OyuncuLar : Lee Min Ho , Koo Hye Sun

Birden aklıma koridordan koşarak bahçedeki banka oturmak geldi .. bende bilmiyorum neden koşuyor ve ordaki banka oturmak istiyorum . belli ki yine birşeyler olacaktı ,sabırsızdım ama oraya oturmayı deliler gibi istiyordum , sonunda koştum ,koştum ve bankta hayatımda hiç görmediğim kadar yakışıklı bir yabancı oturuyordu , kendime hakim olamıyordum adeta büyülenmiştim hemen yanına oturarak ..

Ben Koo hye sun pekiiiiii Yha sen _?

konuşmadı ,morelim bozulmuştu konuşması için hiçte ısrar edesim yoktu bende onun gibi başımı yere eğerek ayağımla yerde duran minik küçücük taşları iteliyordum , birden .........

Lee min Ho ..!! ( diye haykırdı )

Hıhh Efendim .._?

Lee Min Ho ..

Ben : eh ~~ Lee Min ho Hani Nerde _? (şaşkınca etrafa bakınıyordum, gülümseyerek saçımı okşadı ve gitti ..)

artık her gün onu düşünüyordum nerdeydi ne yapıyordu onun aşkı için ölüp bitiyordum durmaksızın bahçedeki banka oturup saatlerce onu bekliyordum ,belki bir umut gelecek diye

=( =( =( =(

Yine Soğuk Bir kış günü ben her zamanki gibi banktaki yerimi almış onu düşlüyordum , okadar üşümüşümki ellerim soğuktan mosmor kesilmiş , Veeee .. birden onu görür gibi oldum hayalmiydi değilmiydi , kendimi öldüresiye tokatlıyordum , neden daha önce çıkmamıştı karşıma neden şimdi aniden beni kalpten götürmeyemi çalışıyordu anlam veremeden eleerimden tuttu , elleri çok sıcaktı bir sobadan farkı yoktu beni ayağı kaldırdı ve gözlerimin içine baktı ,okadar güzel yüzü vardı -ki .. pamuksu bir ten o kocaman iri gözler ışıldıyordu.-ki gözünün arasından aşağı süzülen güzel burnu adeta beni kendine tekrar dan aşık edecek kadar yetiyordu . Burnun bitiminden sonra başlayan dudakları ise sanki öp beni sarıl bana delilercesine der gibi parıldıyordu .. Ya saçlarına ne demeli o simsiyah düpdüz saçları omuzlarına kadar dökülmüş olan enseleri her an onunla evlenebilirmişim gibi hisler uyandırıyor du.. ve bir den cebinden çıkardığı Bir Çift Eldiveni Bana uzatarak . iki elimin arasına koyuverdi .. ve gözleri herşeyi açıklıyordu ..Ki koşarak yanımdan uzaklaştı ..

Ve ilk aşkımı böyle kaybetmiştim ..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ANNEE .!!

Çok üşüdüm ..

Sanırım Sıra bende cebimden çıkardğım yıllar öncesinde ilk aşkım tarafından bana hediye edilen eldivenlerin küçücük minik şirin bir kopyası kızımın ellerini kavrıyordu +.+

Yazan : özLem Kaya

Umarım Beyenirsiniz .. İlk Kez Tek BöLümLük HiKaye Yazıyorum YoumLarınız ekisk etmeyin Lütfen : ) ♥ ♥ ♥

Bir Çift Eldiven
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÇILGIN ÇİFT 'Evlen Benimle'