Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

.:Big Love:.

3 posters
YazarMesaj
Cassie
Admin & Yazar & Okur
Cassie

.:Big Love:. Empty
MesajKonu: .:Big Love:.   .:Big Love:. Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 3:12 am

BiG LoVe başlıyor... Konu:Hye Mi bir korumadır ve Bi
Rain'i korurken yanlışıkla ona yumruk atar ve işten bir kaç gün
uzaklaştırılır günlerini ev arkadaşı olan Eun Sung ile geçirir ve bir
sabah uyandığında karşında aniden Big Bang'ı bulur.Artık bu grubu
korumak onun görevidir ve big bangla aynı evde yaşıyacaktır. Hye Mi,Eun Sung ve 5 yakışıklı erkek bu zaman kapsaında aşık olucak,macera yaşıyacak ve en önemlisi eğlenecektir. Karakterler:Big Bang (herkez tanıyor heralde)Hye Mi:Deli dolu,cesaretli,dfirit atmayı seven,alkole dayanıklı bi tipEun Mi:Hye Mi gibi bi korumadır.(aslında onlar bi ekiptir.)Hye Mi ye göre biraz daha çekingen ve tam bir Big Bang hayranıdır. BiG LoVe ____ 1Bölüm ____ Hye Mi ve Eun Mi iştelerdir ve onları patronları çağırır.P:Yaaa...Siz kendinizi ne zanediyorsunuz?Hele sen Hye Mi o yumruk attıın kişi var ya Bi Rain !!!Hye Mi:Bakın bunu isteyerek yapmadım.Kazala yaptım :[Eun mi kafasını öne eğmiştir ve sessizliğini korur.P: Kazala mı? Sen benle dalgamı geçiyorsun? Adamın resmen burnunu kırmışsın...Neyse bir kaç gün buralara gözükmeyin.Eun Mi: Ama efendim...Hye Mi: [içinden Bi Rain ve patronuna saydırır] Yanağının ucuyla güler.P: Sen...Sen birde gülüyor musun?Hye Mi hiç aldırmadan odadan çıkar ve arkasından Eun Mi gelir güler ve-delisin kızım sen...Ne yapcaz şimdi????-İlk önce alışveriş yapalım.Evi temizleriz.Sonra Han'ın mekana gideriz...-Sen çoktan program yapmışsın bile Arabaya
binerler ve radyoyu açarlar.Radyoda şöyle dinlerler.Bi Rain hayranları
onun yaralandığını duyduğunda bunu yapanı bulacaklarını ve onu
cezalandıracaklarını söylemişlerdir. Eun Mi:Cezalandırmak derken????-Döwmek anlamında...Yoksa korktun mu?Eun Mi:Bu hayranlar tam bir deli bilmiyormusun bunlardan her şey beklenir -Doğru ama korkulacak bişi yok bence Sonunda
alışveriş merkezine varırlar ve direk abur cubur bölümüne
saldırırlar.Eğer insanlarlar onların birer koruma olduklarını bilselerdi
çok şaşırırlardı.Onların dış görünüşü her genç kız gibiydi.Ama Hye
Mi'nin giyim tarzı farklıydı siyah bir dar paça kot üzerine bir kolu
düşük aşağı doğru bol dökümlü bir t-short vardı altına asla vazgeçmediği
conversleri...Eun Mi ise biraz daha oturaklı giyiniyordu ama bu ona
yakışıyordu. Sonra deterjan bölümünde birden fazla
deterjan alınca bir kadın kızana bak işte kızlar ne güzel düzenli
tertipli ve temizliğe önem veriyor bu arada ikisi bir birine bakarak
gülümsüyordu.Kadının kızı ise onların saçına takmıştı sonra:-Siz ikiniz...-Biz mi?-hmm...Saçlarınız fön mü yoksa gerçekten düz mü?- (ikisi aynı anda) doğal hali kadınsa bu arada kızını çekiştirerek ordan uzaklaştırmak için uğraşıyor ve bizden özür diliyordu Very Happy Kasada ki iki oğlan bizi süzmeye başlıyordu.Hiç bir tepki vermeyerek kasadan uzaklaştık ama ikisinin biraz tipi vardı.Arabaya vardığımızda ikisi yanımıza gelip.-Cep telefonunu verebilir misin dedi yüzüme karşı -(kibarca)Üzgünüm veremem.o sırada Eun Mi arabadaydı bir kaç şeyle uğraşıyordu.Tam arabaya binecektim ki kolumdan tutup-Sizin gibi kızları iyi tanırım.Olamz dersiniz ama sonra...Lafını bitirmeden bacak arasına tekme attım.Arkamdan:
Kaltak dediğini net bir şekilde duydum.Ordan uzaklaşarak eve gittik
evimiz gerkeçten güzeldi. 5+1 eve sahip olmak güzeldi tabii kii iki
odası misafir odası bi tanesi bnm e Eun Mi nindi.Diğeri ise dans
odasıydı.İkimizde küçüklüğümüzden beri şarkı söyler dans ederdik Very Happy Yukarı çıkıp eşortmanlarımı giyip Eun Mi'ye dönerek.Ben banyoyaları temizlerim ve mutfağıyda.- İyi bense salonu ve misafir odasını alırım.Bütün
bir gün deterjanların içinde yüzdük.Ve sonunda kendi odalarımızı
temizleyip dans odasını da hallettik.Gerçekten yorulmuştuk.Zaten Han'ın
mekanınada gitmedik.Saat gecenin ikisi olmuştu ve biz kendimizi yatağa
zar zor attık. Sabah kalkıp elimi yüzümü yıkıyıp,dişlerimi fırçaladım. (ne kadar temiz bir kız dimi)Salona
indim ve saate baktım saat 11 idi.Sonra kapı çaldı ve Eun Mi kapıyı
açtı.Sonra Eun Mi'den hiç ses çıkmadı.Tam su içiyordum ve arkamdan
JiWoo'nun sesi geldi onu severim.EEE o benim vahtiz babamya o hem Eun
Mi'yi hem bni yetimhaneden aldı.Sonra arkamı döndüm ve ağızımdaki suyu
püskürttüm-BiG BanG!!!!!! Eylül Öyür
Cassie
Admin & Yazar & Okur
Cassie

MesajKonu: Geri: .:Big Love:.   .:Big Love:. Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 3:12 am

Eun Mi yanıma gelip bni dürtüyordu.-heyy!!!İyi misin?-hıı?!...aaa evet iyiyim.jiwoo:Kızlar siz bundan sonra Big bang'ı koruyacaksınız.İkimiz aynı anda:nee???Big bang hala ayaktaydı ve onlara dönerek:Lütfen oturun.Keyfinize bakın :)Jiwoo'yu kolundan çekerek-neler oluyor?-Yeni göreviniz dedim yaa-Onu anladık da.Bize ndn geldiler?-Hayranalar evi bastı.Ve ev zarar gördü.-aman tanrımm ufff...Sonra JiWoo tüydü.İki kız ve 5 erkek evde yapayanlız kaldık.Eun Mi:ben eun mi.Tanıştığıma menmun oldum.BB:bize!!!Teayang:peki arkadaşın?Bense
çokan odaya çıkıp giyiniyordum.Güzel bir short üzerine yüzücü atleti
üstüne kırmızı siyah çizgili gömlek ve altına topuklu ayakkabı
(ayakkabıyı fazla belirtmedim ama rengi siyah olarak düşününhttp://www.hotic.com.tr/ den kadın-ayakkabı-8 numara-h20091 'in siyahı) gözlerime kalem çekip aşağı indim.Eun mi:ahh o...-adım Hye Mi Very Happy Tanıştığıma menmun oldum.-hayrola?-Bir kaç işim var.Sen acaba onları odalarını gösterirsin dimi?-eee bi oda eksik ?-bnm odamı verirsinGD:Senide rahatsız ettikhepsi birdden:bize evinizi açtığınız için teşekkür ederiz.-önemli deil.-nereye???-Han'a -iyi.Motorsikleti deli gibi kunlanma.-cnm deliler deli gibi kunlanır :Dtop ve teayang gülüşüyordu.Motorsiklete bindim ve Han'a doğru yol aldım ----------------------------------Ev'de---------------------------------------------T.O.P:Gerçekten gülünç kişilersiniz.Teayang:evet T.O.P'a katılıyorumseung-Ri:siz kardeş fln mısınız?GD ve deasung:Evet tam bizde onu soracaktık-Siz bnden bizim öz geçmişimizi istiyorsunuz yani???GD:Biraz öyle oldu heralde-Aslında Hye Mi ile kardeş gibiyiz ama deiliz biyolajik olarak yani.Seung-Ri:Peki Hye Mi nasıl biri?-O
mu?O küçükken çok acı çekmiş biri söylenenlere göre ailesinin ölümüne
şahitlik etmiş.Sonra yetimhane'ye geldi.Biraz büyüdükden sonra bizi
JiWoo aldı ve evladı gibi bizi yetiştirdi.Hye Mi çoğu zaman tehlikeli
işlerle uğraşır.Ama bi o kadar narindir ve kırılgan.Size biraz soğuk
görünmüş olabilir ama öyle biri deildir.Belki uykudan uyandığı için
olabilir:D Deli gibi süratli araba ve motor kunlanır.Çok güzelde dfirit
atar.(bu ztn bnm hayalim)ve en önemlisi olan şarkı söyler ve dans eder.Eğer Hye Mi'yi tanımak istiyorsanız ona yakın olmalı ve ona güvenmelisiniz.hepsinin yüzünde şaşkın bi ifade vardı.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Sonunda han'a varabilmiştim.HAN KİMDİR?O BİR YARIŞ DÜZENLİYİCİ VE BNDE ONUN HEM KARDEŞİ HEMDE YARIŞÇISIYIM.-sorun ne?-Chun-li yi kaçırdılar (chun-li onun öz kardeşi)-Nee?Kim ?...Sakın bana Justin deme (rakibimiz ve bize sürekli zarar veermeyi düşünen biri) Aishhhh...Kahretsin-nerde olduğunu biliyormusun diye soracaktım ama belli ki snde bilmiyorsun-Üzgünüm dostum.çok cnm sıkılmıştı.Doğru eve gittim.Kapıyı çaldım.Kapıyı Choi açtı (choi-top).-ooo...Eve alışmıssınz.-öyle oldu.Ona sarıldım.Tabi böyle yapınca biraz şaşırdı.Salonda oyun oynuyorlardı.voleybol oynuyorlardı WiFi ile :DSonra oyunu durdurdular ve cips yemeye başladık.Eun Mİ:hayret erken döndünTeayang:deliler deli gibi kunlanır.deasung:dimi değerleri ise gülmekten bi hal oldular. Very Happy-Very Happy bn gittikten snre dedikodumumu yaptınız??seung-Rİ:pk dedikodu sayılmazGD:ewet öyle dedikodu deil.Telefonum çaldı.Arayan Han'dı -buldunuz mu han?-eewet bulduk o gerizkalıyı-nerde ?-club JJ'de-Geliyorum Telefonu kapattım aceleyle ayakkabılarımı giyip çıkacaktım kiEun Mi:Bende geliyorum.Han'ın başı belade dimi.-Hayır burda kal ve bni bekle-üzgünüm ama geliyorumGD:bir şey mi oldu Teayang:yardım edelim mi?-yardım mı etmek istirosunuz?T.O.P:hmm ewet -Tamam onu zapt edin bu bana yeterseung-Ri:zapt etmek derken?deusung:galiba onu koruyun anlamında-ewet öyle evden çıkmasını engelleyin.Eun Mi : tamam ama eve döneceksin.kapıdan çıkarken T.O.P bana öyle bi bakıyordu kimotora
binip kulübe gitim.Çoktan kavga başlamıştı bile...hemen chun-li'nin
yanına gidip.Ağızındaki bandı açtım,elerindeki ipi sökerken başıma biri
votka şişesiyle vurdu bnde onun burnuna bi tane vurup boynuna doğru
tekme attım.Han onları oyalıyordu.ona kaskımı verip gazladım,ama justin
bni takip ediyordu.trafikte kovalamaca oynuyorduk sonra bni bir yerde
sıkıştırdılar ve motorumu sağa kırıp ayağımı yere sürdüm.motorumu
hızlandırıp arabanın üzerinden geçtim.Sonra onu Han'ın evine bıraktım
burası onun için güvenliydi.Kafam kanıyordu.evin önüne adamlar vardı.bi
tanesi bana saldırdı.Karnıma tekme atıyordu.-Deli kız güzelsin ama seni geberticeğim.Ölmeden önce bi sözün varmı.ayağa kalktım ve:Canın cehenneme!-NE?Ayağımı
boynuna bastırdım beni geri attı.Sersemlemiştim.Adam çok kuvvetliydi
sonra han'ın geldiğini gördüm ve boynuma bi darbe yedim ve bayıldım...Han bni uyandırdı.-iyi misin?-Hmm...hadi git -ara bni -tamammm eve gittim ve kapıyı bna yine T.O.P açtı ve bayıldım.T.O.P:Hye Mi!!!!
Cassie
Admin & Yazar & Okur
Cassie

MesajKonu: Geri: .:Big Love:.   .:Big Love:. Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 3:12 am

T.O.P bni kucağına alıp yukarı çıkırdı tabii bunları tek gözümü
açıpta gördüm.Bni yatağa bırakıp kafamdaki yarayı temizledi aslında o
kadar korkulacak bişi değilmiş. Ancak
sabaha uyana bildim yanımda T.O.P ve Teayang uyuyordu.AAA...Çok şirinler
Very Happy Ama T.O.P daha fazla şeker ♥️ne?ne diyorum bn?Şeker mi?Sakin ol!Kapı yavaşça açıldı bnde hmn uyuyormuş numarası yaptım bu Seung-Ri'di -Teayang (kısık sesle) Teayang!-hıı!!aaa...geliyorum.bni
uyandırmamak için yavaşça odadan çıktı.Tam yanmda yatıyordu.Yatağımın
ucunda.Yavaşça parmağımı yüzüne değdirdim.Kısık sesle kirpiklerin uznmuş
Very Happy Yüzün gerçekten pürüzsüzmüş :DUyanmaya başlıyordu.hmn uyuyormuş numarası yapmaya devam ettim.Kahvaltıya aşağı indim.-hıı(kokluyor)hmmm kızarmış kaburga eti ve pirinç...GD:baya aç olmalısın :DDeusung:eee...Dün geceden sonra Seung_Ri:Bizi çok korkuttun -Özür dilerim (tıkınmaktan sesim çok kalın çıkıyordu)Teayang: :DDT.O.P:Yavaş ye!Boğulacaksın yoksa Very Happy-Ama çok güzel olmuş Very Happy Kim yaptı?GD:T.O.P yaptı-hmmm... Çok güsel olmuş Very Happy-eee...Bugün ne yapıyoruz??Bugün T.O.P'un çekimi var.Sonra beraber buluşur,bara gideriz-Tamam bana uyar.bn T.O.P'la giderim Eun Mi:tamam olur-Çekimin kaçta?-Saat bir gibi-hmm...tamam yemeğini bitir çıkalım-Ama geç kalmazmıyız???-Çekim
yeri busan sahilinde oraya varmamız yarım saat senin hazırlanman ztn
yarım saat(duş alıcak).Hatta oraya daha kısa sürede varabilirim.Deasung:Gerçkten hızlı kunlanıyor Yukarı
önce T.O.P çıktı o bnm odamda yatıyordu.Kapıyı tıktık layıp.İçeri
girdim ses yoktu.Dolabımı açıp kıyafetlerimi seçicektim ki bir bluz
bulamadım Sad Diğer dolabı açarken T.O.P geldi ıslaktı.Sadece altında
havlu vardı.Ve ayağı kayıp üzerime düştü.-Aman Tanrım!!!T.O.P ıslaksın-Hey!!!Burda ne işin var?-S-sadece kıyafetlerimi almak için geldim.Gözlerimi
kapattım ve üzerimden çekildi.Hemen güzel bir bluz ve dar paça kot
aldım ve çıktım.Odamda giyip aşağı indim.O çoktan hazır olmuştu. Arabaya binip yola koyulduk.-Utanıyor musun?-Neyden?-Odada ki! diyince yüzüm kızardı Very Happy-haahaa!!!Ne utanması cnm -Tamam peki söyleme.Bu sözü söyleyince bi gaza baastım.-Hey!!!Sen ne yapıyorsun?Hızın 120!-eee ne olmuş eğer biraz daha konuşursan hızım 120'yi açar -tamam sustum.Ve kulaklığını taktı ve yola devam ettik.Ve çekimler başladı siyah gömlekten beyaza...Nerdeyse 20-30 fotoğraf çekilmiştir.Tüm çekim boyunda bni izledi.O gözler pek bana baktı ♥️ o bna bakınca bi garip hissediyorum,kalbim...soyunma odasına girdi ve kendi kendine Hey!!!Sakin ol o bir kız sadece,acaba bn...?O
soyunma odasındayken diğerleri geldi.Her zaman ki gibi ondan bundan
bahsettil.Arabaya bindiğimizde ise hala kkonuşuyorlardı.EEE bnde
konuşuyodum... Sonunda bara
varabildik.Bi locaya oturduk.Bize ne istediğimizi sordu sıra bna
geldiğinde ''Ekşi tatlı martini lütfen'' (bn bilirim bu konuları Very Happy )İçkilerimiz geldikten sonra sohbet ddaha koyulaştı.-bn temiz hava almaya gidiyorum.GD:tamamSeung-Rİ:nereye gidiyomuş?-temiz hava almayaBnm arkamdan T.O.P'da geldi.Koridorda bni kıstırdı ve:-Yüzüm pürüzsüz değil mi?-Ne?? (içinden keşke demeseydim diyor)Hiç bir şey demeden bni öptü.Şaşırmıştım.Sonra geri çekildi ve kendi kendine düşündü T.O.P:Acaba bn...? Ewet ondan hoşlanıyorum.Tam gidecekti ki onu kolundan tuttum ve kendime çektim ve onu öpmeye başladım o da karşılık verdi ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Cassie
Admin & Yazar & Okur
Cassie

MesajKonu: Geri: .:Big Love:.   .:Big Love:. Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 3:13 am

Kendimi yatağa öyle bir attım ki.Bıgün yaptıklarıma inamadım.Onu
nasıl öpebilirdim?Ben ve o ?Aman Tanrım!!!Elim yavaşça dudağıma gitti ve
yine o anı düşündüm.Sonra acaba o da bni düşünüyor mudur diye
düşündüm?Aslında bu sorunun cevabını sabah alıcaktım. :DSabah
kahvaltı işi bna düştü.Nasıl kahvaltı hazırlanır bilmiyordum ki.Bnm için
kahvaltı bir çörek ve kahveden ibaret,turp kesmem gerekiyordu.Turpu
keserken yanlışıkla parmağımı kesecektim.Tam o sırada T.O.P geldi.-Ya!Biraz daha dikkatli ol.-...-Kahvaltıyı bn yaparım,sn masayı hazırla.Tabak
alıcaktım ki elimden tuttup.Masaya oturtu.Elimdeki kanı sildi ve
yaranın üstüne yara bandı yapıştırdı.Bana daha yakındı.Yani dün gece
olanlar onu rahatsız etmemişti.Masayı hazırlıyordum.Bir an ona
baktım.Mutfakta,o üzerinde ''kiss me'' yazan pembe önlüğü giyince çok
değişik gözüküyordu. Very Happy Ona bakmaya dalmıştım yukarıdan gürültüler
gelmeye başlayınca tüm dikkatım bozuldu tabii!Herkez aşağı indi
ve kahvaltı yapmaya başaldık.Tam önümde oturuyordu.Herkez kendi kendine
yemeğini yiyiyor.SS501'den love ya dinliyordu.Esnerken yanlışıkla ayağım
T.O.P'un bacağına süründü.O zaman ne kadar utandım ki! Ama T.O.P
gülüyordu.Sonra koltuklara oturup hiç işimiz yokmuş gibi yayılmaya başladık.T.O.P yukarı çıkıyordu ki -Şey...MasadaCevap vermeden gitti.Ne?haaa!!!Aish.Ne sinir bozucu adam sözümü bitirmeden çekip gitti.GD:-Sizin aranızda?-Kimle aramdaSeung-Ri:Kimle olacak,Choi ile -Very Happy siz yanlış anladınız.Saat
2:30'dan sonra onlar stüdyoya gidip biraz alıştırma yaptılar.Biraz
olsun gerginliğim geçmişti.Tek anlayamadığım T.O.P'un o soğuk tavrıydı.Akşam
onları almamız için bizi aradılar.Şirketin önü hayranlar tarafından
gasp edilmişti.Onları aşağı inidirmekte sorun çekmedik ama çıkarken bir
hayran T.O.P'u çekip öptü eee olaya hemen el koydum.Hayran uzaktan,-Sanki onun sevgilisisin dediBi an ewet öyleyim demek geldi çimden ama olmadı bana o soğuk tavrı kafamı karıştırmıştı.Eve
geldiğimizde Eun Mi çok güzel bir sofra hazırlamış bile hepimiz sofraya
yumulduk her zaman ki gibi ama sofrada bşr şey fark ettim.Deasung'la
Eun Mi çok yakın duruyorlardı.Yemeği yiyip herkez pijamalarını
giymeğe yukarı çıktı.Bnde aynı şekilde eşortmanlarımı giydim ama yarın
için kıyafet almam gerekiyordu.Odanın kapısını tıktıkladım ama ses
yoktu.İçeri girdim.dolabımım kapağını açtığım anda T.O.P:-Bnden hoşlanıyorsun-...Nne??-O hayrana bakışını ve barda ki öpücüğü...Sesim çıkmıyordu.Yavaşça üzerime geliyordu.Geri geri gide gide yatağa düştüm oda bnm üstüme-Vee kahvaltıda ki...- O kazaydı -AAA demek ki diğerleri bilinçli olarak yaptın...Tam
öpücekti ki kapı çaldı ve panikledim kıyafetleri bile almadan kapıdan
çıktım T.O.P'sa arkamdan gülüyordu odama girip derin bir nefes aldım ve
yatağıma yattım...
YB_Minnie
Yazar & Okur
YB_Minnie

MesajKonu: Geri: .:Big Love:.   .:Big Love:. Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 2:39 pm

5. bölüm

Sabah herkezden erken kalkıp,işe gittim.İmzalamam ve yazmam gereken raporlar varmış.Onalrı halledip.Han'a uğradım.Eee...Oraya gidip arabalarla uğraşmamak olmaz ki!(bu arada bnde arabalara meraklıyım)Bir kaç saat ortalıkta görünmediğim için endişelenmişler.Eun Mi'de onları buraya getirdi.Han:
-Ahh!!!Eun Mi Very Happy
-Han!
-Uzun zaman ortalıkta yoktun.
-Bazı işler vardı.
-Senin yerini kardeşin doldurdu.Misafiler?
-Onlar Big Bang.
-Merhaba.
Han'la biraz konuştular T.O.P etrafa bakıyordu.Han ona dönerek
-Hye Mi yimi arıyorsun?
Yüzü kızardı tabii.Jim'le oyun oynuyorduk.Biraz samimi gözüküyorduk.Tabii bunu T.O.P görünce hemen yanımıza geldi.Arkasından diğerleri
-Hey!Ne yaptığını sanıyorsun?
-Nee?
- Sen her erkeğin üzerine atlarmısın yaa!!!
-Söyldiklerine dikkat et!Sadece snden hoşlanıyorum diye snin malın olmam değil mi?
-Sen bnm sevgilimsin başka birisiyle bu kadar çok samimi olamazsın.
-Bna emir vermemen için kim sana izin verdi.
Jim sinirlendi.Tam üsütne yürüyecekti ki onu tuttum.
-Aish...
Jim'e bi tane yumruk attı.Şaşırmıştım.
-S-sennn...
Jim iyimisin?
-hala o adamımı düşünüyorsun?
Eun Mi onları eve götürmek için arabaya bindirdi.
-Jim iyi misin?
-Endişelenme iyiyim bn.
Burnunun kanaması sonunda durmuştu.HAn:
-Onlamı çıkıyorsun.Aslında fena sayılmaz.
-Aish...Uzun hikaye.Bn yukarı çıkıyorum duş alıcam.
EVDE:
Eun Mi:Siz çıkıyormusunuz?
-Uzun hikaye
Seung-Ri:Peki,o adam kimdi?
Eun Mi:Aslında size söylicektim ama T.O.P yumruk atınca...
GD:Kim bu adam?
-HyE Mi'nin abisi!
T.O.P:Neee????????
TEayang:Tam vurcak adamı bulmuşsun Very Happy
T.O.P:Aishh...Hye Mi'yi bulmalıyım.
Eun Mi:DuRRR!!!Onu kırdın yani o senin bahsettiğin gibi bi kız değildir.''Her erkeğin üzerine atlarmısın?''sözü onu kızdırmıştır.
-Daha fazla kızmadan onu bulmayım.
-O ancak yarışlardadır.
GD.Teayang,Seung-Rİ,Deasung:Yarışlar?
-Hazırmısınız?
Herkezin gözleri parladı bi anda.Onlar gelmeden bn çoktan yarışlara gelmiştim.
Üstümde 4munite klibinden Kim HyunA nın kıyafeti var. Altına siyah topuklu ayakkabı.Arabanın önünde bekliyordum ki.Sıra bna geldi...
Justin T : Hey.Sıra snde bebeğim.
Hiç terettüt etmeyip arabaya bindim.Jim ve Han'ın yanına geldiler Big bang ve EunMİ
Jim:Bu adamın...
Eun Mİ:O özür dilemek için geldi.
T.O.P:Özür dilerim.
Eun Mi:Hye Mi nerde?
Jim:Bak !
Onlar yarışı tv'den izliyorlardı.Bir yarış iki katı ike kere çıkar.
Yarışırken Justin bana çarpıyordu ve yarış sadece 5 dk içinde biittii Very Happy BN kazanmıştım.Hanların yanına geldim o sıra T.O.P'u fark ettim.
-Senin...
Kolumdan tuttu ve sessiz bi yere götürdü.
-Özür dilerim sni öyle başka bi adamla görünce
-Kıskandın yani ?
Yüzü kızarmıştı.
-Amanın.Ne kadar tatlı oldun sen öyle kızarınca Very Happy
Hemen onların yanına döndük ve bn tam olarak 540.000 won kazanmıştım Very Happy
Bir kaç gün sonra:
İYİ GÜNLER!Sevgili kore halkı ve gnçleri :DBugün programımıza BiG BAnG konuk!!!Sahneden alkış sesleri gelir.
-Sevgili seyirciler burası öyle kalabalık ki burda nerdeyse tüm gençlerimiz var.
Big Bang içeri girdiği an herkezden çığlık sesleri duyulur.Bense bu olanları sahne arkasından duya ve gözlerim Very Happy
Spiker çeşitli sorular sorar ve Big Bang'a sorar:
-İçinizde sevgilisi olan varmı?
herkez Choi diye bağırır.Spiker ona dönerek :
-Bize biraz sevgilinden bahseder misin?
-Aslında o,sevimli ve uysal ama bi o kadar da deli dolu.Şirin bi tip.
-hmmm...Biraz hırçın gibi
-Aslında biraz şaşkın ve sakar Very Happy
- Sakar mı ? OMG!
- Very Happy
-Peki onun nasıl bi tarzı var?Moda ya uyum sağlıyor mu?
-Aslında o modaya değil moda ona uyum sağlıyor
-Vay canına!
-Daha çok kot ve short giyiyor.Gömlek ve bol t-short giyiyor?
-Peki çok mu süslü yoksa tam tersi mi?
-Aslında çook makyaj yapmıyor sadece göz kalemi kunlanıyor.
-peki nasıl bir parfüm kunlanıyor?
-Aslında vanilya ve yasemin kokuyor daha çok
-O kadar yakınlaştınız yani Very Happy
-Ona burdan ne söylemek istiyorsun?
-Aslında geçen gün biraz tartıştık.Bnim biraz erkeklik damaım tuttu
-AAA...Üzüldük şimdi.
-Ona burdan özür diliyorum ve şunu bilmeni istertim ki bunu ilk sn bana yaptırıyorsun SENDEN ÇOK HOŞLANIYORUM Very Happy ♥️
YB_Minnie
Yazar & Okur
YB_Minnie

MesajKonu: Geri: .:Big Love:.   .:Big Love:. Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 3:53 pm

6. bölüm

Onlar bunları derken ben koltukta uzanmış uyuyormuş numarası yapmaya devam ettim.T.O.P yanıma gelerek:
-Ya!!!Uyuyor musun?
-(gözlerimi kaşıyarak)Hmm…Ne oldu ki?
-Neee?
-Ne oldu ki?
-Ne mi oldu?
-Hamile bir kadının doğum sancısımı tuttu?
-…
-Yoksa biri üzerinize mi atladı?
Teayang: Very Happy
GD:Galiba uyuyordu.
Seung-Ri:Uyuyormuydu?
Deasung:Adamım… :I
Eun Mi:Hadi geç kalacağız.
Onları arabaya bindirmemiz çok zor oldu.Jiwoo Eun Mi’yi arayıp;
-Durumlar karıştı.
Eun Mi:Ne?
-İzleniyorsunuz.İzini kaybettirin.
-Kim tarafından?
-Siyah bir cip.Üzerinde…
-555 Ganster mi yazıyor?
-Sen nerden biliyorsun?
-Önümüzdeler
Eun Mİ bana dönerek ‘gazla’.Durumu anlamıştım.Bu araba 100 km ye 4.5 saniyede çıkıyordu.Gaza bastım arkada onlar konuşuyordu ki bi an ne olduğunu anlamadılar ve ‘ne oluyor burda?’
Eun Mi onlara sakin olmalarını söylediler.Köşeye sıkışmıştık.Bi anda durdum ve arabayı döndürdüm onlar ilk kez aynı anda dfirit atan bi arabanın içinde bulunuyorlardı.Derin nefes aldım ve aynı anda gaza basıp El frenini çektim.Eun Mi:
-Olmaz.Yapamazsın.
-…
-Ciple olmaz.Dayanmaz.Ancak…
-lamborghini ile olur dimi ama bn bunla deniyeceyim.
T.O.P tam bişi diyecekti ki gaza bastım.Bi arabayı çizmiştim.Önümde üzerinde eğik düzlem bulunan bi araç vardı hızımı artırdım ve arabanın üzerine doğru gitmeye başladım.Herkez bağırmaya başladı sadece birkaç saniye havada kaldık.
Eve geldiğimizde T.O.P’un suratı asıktı.Ve öylece gece odalarımıza gittik.
Sabaha onlar erkenden çıkmışlardı bense herzamanki gibi sabah keyfimi yapıp kahvemi içerek Seul’da dolaşmaya karar verdim.Bu akşam BiG BaNg’ın partisi vardı.Orda bulunmam zorunlu değildi.Taa ki Teayang ve Seung-Ri yanıma gelene kadar.Beni hemen bu alışveriş merkezine soktular ve bir sürü şey aldılar.Doğru düzgün bir mağza bulana kadar saat beş olmuştu bile.Bni sonra güzellik merkezine soktular ve orda saçımı dalgalandırdılar.Sürme sürdüler ve tonu pembe olan bi parlatıcı sürdüler.Üstüme aldığımız krem rengi olan mini elbisemi giydim ve altına topuklu ayakkabılarımı giydirdiler ve aşağı indim Teayang ve SeunG-Ri nin ağızı açık kalmıştı.Beni direk partiye gönderdiler ve orda GD,DEASUNG ve T.O.P konuşuyorlardı.Birden bni görünce şaşırmışlardı.Teayang Deasung’u aldı Seung-Ri Eun Mİ’yi aldı.T.O.P bana baka kalmıştı.Ona dönerek:
-Eğer çıkarsak acı çekiceğiz.Zorluklar çekeceğiz.Ama sensiz olunca iki kat daha acı çekiyorum.
-Biliyorum ama bnde sensiz yapamıyorum.
Teayang ve Deasung romantik bir şarkı söylemeye başladılar.Seung-Ri Eun Mi dans ediyorlardı.Oda bni dansa kaldırmıştı.Dans ediyorduk.Konuşmuyorduk.Bi an durdu ve o bir şey demeden bn dedim;
-Aslında o gece sni duydum ve şunu söylemek istiyorum GALİBA BEN SENDEN ÇOK HOŞLANIYORUM. Beni öpmeye başladı bu öpücük yavaş ve uzun sürecekti elimi yavaşça boynuna koydum.
Bana döndü hiçbir şey demiyordu.
Hye Mi:Herkez bize bakıyor onlar bile(big bang)
-Bu normal çünkü ilk kez sevgilimi öptüğümü görüyorlar.

팬한국 (Eylül Öyür)
종훈♥
Okur
종훈♥

MesajKonu: Geri: .:Big Love:.   .:Big Love:. Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 12:33 pm

Bölüm 7

Sabah kahvaltı ederken telefonum çaldı ve arayan patronumdu:
-Acil durum!
Hemen kaltım ve
-Geliyorum
Eun Mİ:
-Nereye?
-Acil durummuş sen burda kal.
Hemen koşa koşa çıktım.Camdan T.O.P bakıyordu.
Ofise vardığımda küt diye içeri daldım.
-Neler oluyor patron?
-Bir psikopatımız var sen yetmezmiş gibi.
-NE?Pisikopat mı?
-BB’nin peşinde.
-NEEEE??
-Onları yeterince iyi koruyun.
-eiii peki.Silah serbest dimi?
-Evet.
Hemen eve gittim.EUN Mİ,
-Neler oluyor?
Kulağına eğilerek ona herşeyi söyledim.
Yüzünde Hass… ifadesi vardı.
BB’ye dönerek siz ne yapıyorsunuz bugün?
TOP:Hiççç…
-İyi.
Teayang:EEE o zaman temizlik yapalım.
O_o ??
Şaşırmıştım bi erkek ilk kez temizlik yapalım diyor.Aman tanrım.Bugün dünyanın sonu olmalı. Razz
Temizliğe başlıyacaktık ki bizim çocuklar öyle giyinmişler ki!Mutfak önlüğü eldiven ve saç bandı çok ama çok komiklerdi özellikle GD!
Evin her tarafını temizlediğimizde tek bahçe kalmıştı.T.O.P bana yardım ediyordu.Sonra elindeki hortumu bana tutmaya başladı.
-AAA!!!
Elimdeki hortumu aynı şekilde bnde ona su tutuyordum.İkimizde baya ıslanmıştık.Yanlışıkla hortuma takıldım ve TOP dudaklarına yapıştım.Gözleri fal taşı gibi açılmıştı.O an yerin dibine girmek istedim.Kalktık ve tam özür dileyecektim ki o benim dudaklarıma yapıştı.O an karnım gıgıklandı.
Sabah herkez Eun Mi’nin çığlığına uyandı.Üst katın koridorundayken çocuklar aşağı inecekti ki onları engelledim.
-Şttt!
Elime silahımı aldım ve aşağı indim.Meğerse evin ortasına ölü kuş gelmiş.Ama eve naasıl girdi?Arkamdan çocuklar geldi Seung-Ri Eun Mi’yi aldı.
GD:Buraya nasıl geldi ki?
-Gelmedi.Biri bıraktı.
Teayang:Nasıl girdi ki?
-Bahçeden.
TOP hemen kuşu aldı ve çöpe attı.Eun Mi,
-Bir kahenete göre evin ortasında ölü kuş bulamak.Ölümün işaretçisidir.
HAAA…Öyledir…
-Hye Mi!
-Tamam bak güvenliği son dereceye çıkardım,artık bişi olmaz tamam?
-Tamam.
Giyinip çıktım.Bizimkilere alarm almaya gittiğimi söyledim.Saat 21:00 dı.Eun Mi gündüz evden gitmememi istedi.O bu tip şeylere çok inanır.Sonra ensemde bir darbe hissettim ve her şey kararıyordu.
팬한국 (Eylül Öyür)
YB_Minnie
Yazar & Okur
YB_Minnie

MesajKonu: Geri: .:Big Love:.   .:Big Love:. Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 5:19 pm

8.Bölüm~

Anlamanız için geçmişe dönelim,
Hye Mi ailesinin ölümüne tanıklık etmiştir.Onları öldüren KAİ DANİEL’dir.Ama onları öldürmesine rağmen aradağı şeyi bulamaz.Aradağı şey kraliçe Seun Duk’un hançeridir ve o hançerin yıllar sonra Hye Mİ’de olduğunu öğrenir ve geri almak için geri döner ve Hye Mi’yi kaçırır.Bulamazsa Hye Mi’yi öldürmekten başka çağresi yoktur.
Uyandığımda ellerimden tavana bağlanmıştım.Ve önümde pis pis sırıtan KAİ vardı.
KAİ:AAA…Prensesimiz uyanmış bakıyorumda.
-Pislik!
Bunu dediğim için bana bir tane yumruk attı.Burnum kanamaya başladı.Kahretsin!!!Acıyor.
TOP’un ağzından,
-Nerde bu kız???
GD:Merak etme gelir birazdan.
Aniden kapı açıldı ve gelen JİWOO’ydu.
JİWOO:HYE Mİ !!!
EUN Mİ:Ne oldu?
TOP:Ona bir şey mi oldu?
JİWOO:Onu KAİ kaçırmış!
TOP:NE???O Küçük…(KAİ’ye söylüyor)
4 SAAT Sonra,
Kai bana sorular soruyor bense o soruları cevaplamıyordum.Ona bana şiddet uyguluyordu.Büyük ihtimalle karnım yumruk yemekten morarmış,bileklerim ise zedelenmişti.Artık dayanamıyacaktım.Sonra ellerimi çözdüler ve ayak bileklerimden bağlayıp tavana astılar.Birisi beni tutup,sallamaya başladı sonra karşısındaki adam bana vurarak diğer adama doğru atıyordu.(çok mu acımasız davaranıyorum?)
Bunu birkaç kez tekrarladılar ve sonunda bayıldım.Yüzüme su attılarda uyandım.
-Bırakın beni ben bir şey bilmiyorum.
Kai saçımdan tuttu v çekti.
-Bende bunu yedim.
Sonra bir ses duydum.Bu TOP’un sesiydi.
Sonra kendim iki yana sallandım ve kai’ye kafa attım.Benimkide onunkide acımıştı.
Sonra bi yolunu bulup iplerden kurtuldum ama ellerim hala bağdıydı.Kai elinde bıçak tuttuyordu.Beni bıçaklamak isterken ellerimdeki ipi çözdü salak!
Sonra TOP,bizimkiler gözüktü.Polisler KAİ’yi ellerinden kaçırmıştı.
Ve artık dayanamayıp bayıldım.
Gözümü açtığımda hastanedeydim.Başımada çocuklar bekliyordu.TOP,
-İyi misin?
-HII…
Doktor,
-bir gün dinlenin sonra eski temponuza geri dönersiniz.
-iyi.Artık evime gidebilirmiyim?
GD:Onun bi gece burda kalmasına ihtiyaç yokmu?
-Hayır.Gerek yok.Hye Mİ çok güçlü bir kız başka bir insan bu kadar azaba dayanamazdı.
Eve geldiğimizde odama kadar beni TOP taşıdı.
-Senin için çok endişelendim.
-Biliyorum.Bunun için özür dilerim ama bizim işimizde bu olaylarda var.
-Bu olaylar derken?
-Kaçırılmak,dövülmek…
-…
-ben neden senin odanda kalıyorum?
-Burası aslında senin odanda o yüzden.
Yavaşça yanıma geldi ve yorganımın altına girdi.Elini belime doladı ve bana daha çok yaklaşmaya başladı.
-Hey!!!N..Ne yapıyorsun?
-ŞTTT!!!
Bu gece TOP’la beraber uyumuştuk ve eskisinden daha huzurluydum
YB_Minnie
Yazar & Okur
YB_Minnie

MesajKonu: Geri: .:Big Love:.   .:Big Love:. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 8:35 pm

9.Bölüm FiNaLLL

Sabah kapı gıcırtısıyla tek gözümü açtım.Bizim çocuklardı.Sır ayla eğilmiş bize bakıyorlardı.Sonra kapıyı kapatıp çıktılar.Biraz daha uyuduk,sonra TOP’a döndüm.O da uyanmıştı.
-Acıktımmm
- Very Happy
-YAA!!!
-Tamam hadi dışarda yiyelim.
-Bana uyar Very Happy
Yataktan kalktım ve banyoya gittim.Dişlerimi fırçaladım,yüzümü yıkadım.Dolabımdan kıyafet seçmeye gittim bnm arkamdanda hmn TOP girdi lavboya.
Siyah yüksek bel şirin bir etek giydim.Üzerine beyaz bir t-short ve kot ceket altım.Altına vaz geçmediğim siyah topuklı botlarım.T.O.P sa duş almış elinde bir havlu ile şaçını kuruluyordu.Üstünde sadece kotu vardı.
TOP:Biliyor musun?Böyle evli çiftlere banzedik.
Bense bu arada makyaj yapıyordum.Eyelinır sürüyürüyordum.Onun bu sözüne şaşırmıştım.
-Evli çiftlere mi?
-Hmm…Dizilerde gördüğüm gibi kadın makyaj yaparken adam giyinir.
Yanıma yaklaştı ve boyunuma yaklaştı ve,
-Kadınına sıcak bir öpücük verir.
Bu sefer boynumdan öpmüştü,sanki eski filmlerden fırlamış gibiydik.Ama bu hoşuma gitmişti.O ise bana uyumlu giyinmişti.
Kapıdan hızla çıktık bizimkiler öyle baka kalmıştı tanınmayayım diye güneş gözlüğü takmıştım.Seul’un ortasında yürüyüp fark edilmemek…
Bana güzel bir kahvaltı yaptırdı.Aslında kahvaltı sayılmazdı çünkü saat 12:30’du.Sokakta elle tutuşupta yürüyorduk.İnsanlar ise bize bakıyordu.Yürüken TOP:
-Jiwoo’dan bişi duydum.
-…
-Moda tasarım okuyormuşsun.
-Okumak denemez.Mastır.Bir kaç aylığına dondurdum.
-…Nasıl bir evlenme teklifi isterdin?
-Hmmm…
Öne geçtim ona döndüm ve geri geri yürümeye başladım.
-1.000 gül isterim.Çok büyük bir yüzük,uçağın üstünde seni çok seviyorum yazsın bide! :DD
-Dalga geçme!!!
-Dalga geçmeyeyimde ne yapayım???Daha önce hiç düşünmedim ki!
Sonra birkaç büyük adım attıp yanıma geldi ve bana dondurma ısmarladı.Yürürken TOP:
-Sen nasıl dondurma yiyiyorsun?
-Ne oldu ki!
Yaklaştı yaklaştı ve dudaklarıma yapıştı.TOP:
-Çikolata vardı ve peçetemizde yoktu!
Bugün sokaklarda öylece siftinip (çok dolaşmak) durduk.

SABAHA,
Kahvaltıda telefonum çaldı arayan Jiwoo’ydu.
-Hemen gel!
-İyi tamam geliyorum.
EUN Mİ:
-Ne oldu?
-Acilmiş.
Hemen giyinip çıktım.Ofise vardığımda müdür kızgın bir ifadeyle,
-Bu ne rezalet…
Elinde TOP ve bnm fotoğraflarımız vardı.
-Bakınnn…
-Açıklıyacak mısın?
-E..Efendim.
-Bak HYE Mİ seni severim ama bu olmaz.
-Neden???
-Onlarla aranda sınıf farkı varr.Onlar ünlü,sense
-Koruma.
-Uzun bir ilişkin mi olacağını sanıyorsun?Bak zarar görmeden onla olan tüm ilişkini bitir.Eğer bunu biri öğrenirse BIGBANG’de biter sende.Şimdi bunu bir düşün.
Sahile gidip bunları iyice düşündüm.Bu gerçekti o ünlü,bense sadece bir koruma parçası.Benim yüzümden hepsinin kariyeri biticekti.Buna izin veremem.Vermem.Onu ben uzaktanta severim…
Akşam eve 2:30 gibi gelmiştim.Odaya gittim TOP uyuyordu.Yanağına sıcak bir öpcük kondurdum ve odadan ayrıldım.Eun Mi odada bilgisayarla oynuyordu.
Eun Mi:Geldin mi?
-hmm
-Ne oldu?
-Eun Mi bir şey söyleyeceğim.
-Evet…
-Yokk yaa boş ver.
-Eii kafan iyi heralde.
Yatağıma yattım.
-Yarın bizimkileri sen götür.
Eun Mİ kafasıyla onayladı.
Sabah onlar kahvaltı ederken onları dinledim.
TOP:HYE mİ nerde?
-O gece mesaiyeye kaldı (yalan)eve çok geç geldi.
Onlar kahvaltıyı ettiler ve çıktılar.Bense onların arkalarını topladım.Odama çıktım.Bavul aldım ve tüm eşyalarımı aldım toplam 3 bavul tuttu.Elime bir kağıt aldım ve masaya bıraktım “Hoşça kal”…
Ofise gittim ve B.Patronun odasına girdim.
-Hye Mi!
Elimdeki kağıdı ona verdim.Şaşırmış ifadeyle,
-İstifa???
-Haklıydınız.Aşk birisine zarar veriyorsa bu aşk değildir.
Yavaşça gözümden yaş aktı.
Yolda Jiwoo’yla karşılaştık.Müdürden haberi almıştı.
-Onu korumak için yıllarca uğraştığın işinden vaz geçiyorsun.
-Eun Mİ’ye olanları anlat.
-Kaybolucak mısın?
-Hmmm..
EUN Mİ’nin ağzında
TOP HYE Mİ’nin yazdığını bulunca dayanamadı ve diz çöktü.
O sırada Jiwoo geldi ve bni bir kenara çekti.Olanları anlattı.Artık HYE Mİ geri dönmiyecekti…
Akşam big bang bir partisi vardı.Bir otele yerleştim.Akşam partiye gittim motorumla, kaskımı çıkarmadım.Onları uzaktan izliyorumdum.Bir adam geliyordu.Bu adam KAİ’idi.Aman tanrım!Elinde silah vardı.O bni öldüremediği için bana acı çektirmek için TOP’u öldürecekti.
Hemen koşup TOP’u kenra attım.Belimdeki hançeri tam kalbine atmıştım.TOP’a gelecek kurşun bana gelmişti.Dizlerim isteksizce kırıldı ve yere düştüm.Ağızımdan kan geliyordu.
TOP:Ölmeeee!!!HYE Mİ!!!
GD:112 Arayın!!!
EUN Mİ:HYE Mİ!!!
Herkez bağrıyoru.Jiwoo yanıma geldi ve:
-HYE Mİ!!!
-O…onu kal…
-kalbinden
-vurrr…dumm…
Gözümü açtığımda ameliat odasından çıkmak üzeriydim.Hemşire,
-uyandınız mı?
-Dur!
-Ne oldu?
-Bak ben polisim.Şimdi senle oyun oynayacağız.Sen benim onlara öldüğümü söyliyeceksin ve bana 5mg hemogrin vereceksin.Anlaştık?
-Amaa…İyi peki.
Hemogrini verdiği anda kısa felç oldum.Kimse bana dokunduğu anda bnm yaşadığımı anlayamazdı.Ancak anti-zehri verene kadar,bnse bu arada herşeyi duyabilir,görebilirdim.
Hemşire onlara öldü diyince TOP yıkılmış şekideydi (tahminen)ağlıyordu.EUN Mİ zaten…
Hemşire beni bir odaya götürdü sonra anti-zehri verdi ve ayağa kalktım.Elinde eun mi’nin benim için hazırladığı kıyafetler vardı.Temiz iç çamaşırı,kot,t-sort,ayyakkabı ve çeket.O sırada Jiwoo geldi.
-Senn emin misin?
-Evet eminim.
Hemşire,
-Eski yaşantınıza devam edebilirsiniz.Hiç iz kalamayacak.Yarayı 2-3 gün zorlamayın sonr dikişlerini alalım
-Motor kunlanabilirim değil mi?
-Uzun süre olmamak şartıyla
-Sağol.
Hemen hasteneden çıktım.Otele doğru yol aldım.
YAZARDAN,
Bu sırada big bang ve eun mi herşeyi öğrenir.O sırada jiwoo odaya girer ve top boynuna sarılır (vurmak için)
-Nerde o?
-Gitti…
-Nereye?
-Hala anlamıyor musun?
-Neyi?
-Doktor bize izin verin.
Doktor çıkmıştır.JİWOO,
-O sizi korumak için gitti seni sevmediğinden değil.Eğer senin bir korumayla çıktığın öğrenilirse ününüz kötü etkilenir.
-Yani o bizi korumak için böyle yaptı.

1 YIL SONRA;
HYE Mİ okulu bitirmiş ünlü bir tasarımcı olmuştur.BİG BANG ise ünü çok artmıştır.Bir gün bir partide.
HYE Mİ’DEN,
Çok güzel uzun bir krem elbise giymiştim.Partide sağımda BB ve EUN Mİ vardı.Ödül için bni çağırdılar.Adam “Kore’nin en iyi genç tasarımsısı GOO HYE Mİ”
TOP bnm adımı duyunca çok şaşırmıştı.Sahneye çıktım ve teşşekkür ettim.BB’nin yanına gittim.Hemen EUN Mİ boynuma atladı ve tebrik etti.Ama TOP yoktu.
TEAYANG:Tasırımcı mı oldun?
GD:Kutlarım.
SEUNG-Rİ:Tebrikler Very Happy
DEASUNG:Çok iyi bir tasarımcı olmuşsun.
-Sizden çok özür dilerim,o gün öyle gittiğim için.Beni affeder misiniz?
HEPSİ:Sana hiç kızmadık.Sen bizim iyiliğimizi düşündün hep.
Asansöre bindim ve karşımda TOP vardı.Konuşmuyorduk.Sonunda sessizliği bozdum ve,
-Uzun zaman oldu.
-Evet.Baya uzun zaman oldu.
Tam o sırada dudaklarıma yapıştı.Eli yavaşça belimi kavradı kapıya gittik ve o kapıyı açtı ve hala bni öpüyordu.Bense ona karşılık veriyordummm.Odaya girdiğimizde elbisemin fermuarını açtı bnse yavaşça gömleğinin düğmelerini açmaya başladım ve bni yatağa yumuşakça bıraktı…(devamını herkez bilio)
DÜĞÜN GÜNÜ:
Adam bişiler söylüo bizde onu onaylıyorduk.Düğünümüzde bebeğimiz 6 haftalıktı.Düz bir gelinliğim vardı beli taşlarla süslenmişti.Çiçeklerden yapılmış bir tacım ve duağım vardı(gelinlerin başına takılan şey adını tam bilmiom).Bu sefer öpücükte ilk ben davrandım.Herkez onu öpünce gülmeye başlamıştı.

Doğumum konserleri sırasında olmuştu.Hemen bni kucakladı ve hastaneye götürdü.Bi kız bir erkek bebeğimiz oldu bizden 2 ay sonra EUN Mİ ve DEASUNG evlendi.EUN Mİ’de bana yardımcı oluyordu.Hep beraber aynı evde yaşıyorduk.EUN Mİ ve ben BB’nin tasarımcılarıydık.ARTIK HEP BERABERDİK.
Yorumları bekliyorummm Razz 팬한국 (Eylül Öyür)
HİKAYEMİ YAYINLADIĞI İÇİN Melike Bozan'a ve KORE HİKAYELERİNE TEŞEKKÜR EDERİM.

.:Big Love:.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» You're My Endless Love
» Secret Love
» Magical Love