Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Kore Hikayeleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Koruyucu Meleğim

YazarMesaj
Cassie
Admin & Yazar & Okur
Cassie

Koruyucu Meleğim Empty
MesajKonu: Koruyucu Meleğim   Koruyucu Meleğim Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 12:53 am

NAME:KORUYUCU MELEĞİM

ACTING:Yoon Eun Hye, Kim Hyun Joong, Kim Bum, Song Ji and Jandi...

****/............/****

Eun Hye, 18 yaşında çok güzel ve başarılı bir genç kızdır.Bu sene üniversiteyi kazanmış ve mutluluktan havalara uçmaktadır.Annesi ve babası o çok küçükken ölmüş ve küçüklüğünden beri yurtlarda büyümüştü. Bu hayatta kimsesi yoktur ve yapayalnızdır.Yakını olarak gördüğü Hong amcası geçen sene ölmüştü.Bu yüzden ne olursa olsun okumak zorundadır.

*****///*****///

Eun Hye, nihayet okula başlar.Daha ilk seneden başarılarıyla dikkat çeker ve okulun en gözde öğrencisi olur.Fakat hiç kimse onunla arkadaş olmaz.Fakir diye onu dışlarlar.Çünkü bu okul Korea'nin en iyi okuludur ve özel bir okuldur.Zengin çocuklarının toplandığı bir okul diyebiliriz.Eun Hye ise bursludur.

///=///=///=///

Eun Hye'a aldığı burs yetmemektedir.Bu yüzden bir işe girip çalışmak ister.Hemen iş aramaya başlar.Yolda yürürken, bir ilan görür.İlan kraliyet sarayının bir ilanıdır.İlanda"Prens Kim Hyun'un korumalığını yapabilecek adam aranıyor"yazısını okur. Ve hemen başvurur.İlk başta basvurusu kabul edilmez.Fakat tekrar başvurur.Bu sefer erkek kılığına girer.Çok yakışıklı ve güzel bir erkek olur. Savaş sanatlarını çok iyi bilir.Ölmeden önce Hong amcası onu savaş sanatlarında çok iyi yetiştirmişti.Artık sarayda çalışmaya başlamıştı.Ve kendini prense tanıtmak için prensin odasına doğru yürümeye başladı...

****~/~/~/****

Eun Hye, yürürken herkes ona bakıyordu.Gerçekten çok yakışıklı olmuştu.Sarayda çalışan kızlar ondan gözlerini alamıyordu.Zavallı Eun Hye, bu durumdan rahatsız oluyordu.Bu yüzden bu bakışlardan uzaklaşmak için kendini zar zor sarayın bahçesine attı.Prensle sonra tanışırım düşüncesiyle bir süre bahçede gezindi.Sarayı gezdi.Sarayın bu kadar güzel olabilceğini hiç tahmin etmemişti.Gezerken yanlışlıkla Jandi' nin(Kim Hyun' un kız kardeşi) odasına girdi.Ve tam o sırada Jandi üstünü giyiniyordu.Kapıyı açar açmaz Jandi bağırmaya başlar ve Eun Hye'da bağırmaya başlar.(aaaaaaaaaaaa)

Eun Hye, hemen kapıyı kapatır ve ne yapacağını bilemez.Kaçmaya başlar.Jandi de arkasından koşmaya başlar.Fakat yetişemez.Nefes nefese kalır ikisi de.Jandi koşmayı bırakır.Eun Hye da rahat bir nefes alır.Gecenin karanlığında bahçeye doğru koşar ve bir ağacın altına oturur.Dinlenmeye başlar.O kadar çok korkmuştur ki, bir an için herkes onun kız olduğunu anlayacak düşüncesine kapılmıştı.Biraz rahatlamıştı.Etrafına bakınmaya başladı.Karanlıkta her yer zor görünüyordu.Fakat bir çıtırtı duydu.Kalbi tekrar küt küt atmaya başladı.Olduğu yerden kalktı ve sesin olduğu yöne doğru yürümeye başladı.Bir yandan korkuyor bir yandan da yürüyordu.Karşısında bir adam görür.Ve

Eun Hye:Kimsin sen?der.

Adam:Asıl sen kimsin?

Eun Hye:Ben şu ukala prensin yeni korumasıyım.

Adam:Demek yeni koruma sensin.Şu ukala prensin.Neden ukala diyorsun ona?

Eun Hye:Duyduğuma göre prens kendini beğenmişin tekiymiş.Peki ya sen kimsin?

Adam:Himm!Öyleyse seninle tanıştığıma memnun oldum.Ben senin şu ukala prensin Kim Hyung:)Neyse kendine iyi bak!Yarın görüşürüz.

der ve gider.Karanlığın içinde kaybolur.Eun Hye, hiç birşey diyemez.Ağzı açık kalır.Sonra odasına gider ve yaptığı bu hatadan dolayı bütün gece kendini yer bitirir.(ahhh!keşke dilim kopsaydı da söylemeseydimm!)

****^~^~^~^****

Sabah olur ve hemen prensin odasına gider.Özür diler.Prens ise hiç umursamaz.Üstelik prensle okulda aynı sınıftadır.Prens resmen onu aşağılar.Eun Hye çok üzülür.Daha sonra,

Prens Kim Hyun:Senin adın ne?diye sorar.

Eun Hye:Benim adım Yoon Gil efendim.Şimdi izninizle gitmem gerek.der ve odasına gider.Prense çok öfkelenmiştir.Bir an önce sakinleşmeye çalışır.Öfkesi uzun sürmez.Sakinleşir.

********* Eun Hye'ın okula gidip gelmesi çok zor oluyordu.Kılıktan kılığa giriyordu.Bugün okula gider ve sırasına oturur.Herkes birşeyler konuşuyordu. Anladığına göre gelecek ay prensin doğum günü partisi vardı.Ve herkes davetliydi.Fakat o davet edilmemişti.Buna çok üzüldü.Fakat parti de istese de istemese de olacaktı zaten.Prensin korumasıydı.

Aradan bir ay geçer.Eun Hye, prensi ilk başta çok sevmemesine rağmen, bu bir ay içinde ona karşı birşeyler hissetmeye başlar.Gece gündüz hiç uyumadan devamlı prensin yanındadır.Prensle çok yakın arkadaş olmuşlardır. Prens sadece arkadaş olarak görüyordu onu.Bu ona çok acı veriyordu.

~~~~~~^^^^******

Nihayet prensin doğum günü hazırlıkları başlar.Tüm hazırlıklar biter ve davetliler teker teker gelmeye başlar.Herkes hediyelerini verir.Kim Bum en güzel şarkılarından birini söyler ve Song ji de ona eşlik eder.Şarkı esnasında birkaç silahlı adam içeri dalar ve prensi rehin alır.Herkes korkar ve bağrışlar tüm sarayı inletir.Bu korku uzun sürmez ve Eun Hye havada takla atarak içeri girer.Fakat saç tokası çözülmüştür.Uzun güzelim saçları havada dalgalanır.Adamları bir güzel döver ve sonrada yetkililere teslim eder.Artık kız olduğu ortaya çıkmıştır.Hüzünlü bakışlarla salonu terk edeceği sırada, Kim Hyun, kolundan tutar ve sımsıkı sarılır hiç bırakmayacak şekilde.Eun Hye şaşırır.Birşey söyleyemez.Prens ona "benim koruyucu meleğim seni çok seviyorum" der ve yanağına küçük bir öpücük kondurur......SmileSmileSmileSmileSmile

yazan: kübra küçüker..

Koruyucu Meleğim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İnatçı Meleğim..
» Melegim Beni Unutma
» [YARIŞMA] Kurtarıcı Meleğim